Novalja - domy i apartamenty wakacyjne

Wakacje na wyspie Pag

Novalja - domy i apartamenty wakacyjne

NOVASOL oferuje wiele domów wakacyjnych w Novalja, drugim co do wielkości mieście na wyspie Pag, znajdującej się między Zadarem a Rijeką, w północnej części kraju (sprawdźcie również katalog "Chorwacja noclegi"). Miasto Novalja należy do powiatu Lika-Senj. Miasto z około 3500 mieszkańcami, opisuje się głównie jako centrum turystyczne. Dom wakacyjny Novalja będzię idealną bazą wypadową szczególnie dla młodych odwiedzających, ponieważ plaża Zrce - jedna z największych imprezowych plaż w Europie, oddalona jest od miejscowości o zaledwie 2,5 km. Skorzystaj z tej czystej i pięknej plaży podczas pobytu w jednym z naszych domków na wyspie Pag i weź udział w najlepszych wydarzeniach i imprezach. Od 2002 roku wyspa Pag została uznana przez tysiące turystów za najlepszą wyspę pod względem zabawy.

Popularne domy wakacyjne w Novalja

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Novalja

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Novalja

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Novalja

Loading...

Aktywne wakacje na wyspie Pag

Zarezerwuj swój dom na wakacje w Chorwacji już teraz na wyspie Pag. Novalja to miasto położone na północy wyspy Pag. Novalja jest jednym z najbardziej ruchliwych miast na wyspie Pag. Oprócz tętniącej życiem atmosfery, plaże w tym regionie oferują wiele możliwości spędzania czasu wolnego. Możesz tu między innymi spróbować swych sił w sportach wodnych, takich jak jet ski, windsurfing czy nurkowanie, ale także spędzić aktywnie urlop na lądzie – podczas wędrówki po parku narodowym, czy wycieczki po oficjalnych ścieżkach rowerowych.

Novalja - wakacje na Pag

Domy wakacyjne Novalja

Kwatery z oferty "Chorwacja apartamenty i domy" to obiekty wakacyjne dla całej rodziny. Z nami masz do wyboru wiele różnych nieruchomości z wszelkimi możliwymi udogodnieniami. Wakacje we własnym domu wakacyjnym Novalja - Wyspa Pag, to zupełnie inne doświadczenie niż pobyt w zatłoczonym ośrodku wypoczynkowym. Z nami doświadczysz prywatnych wakacji pełnych swobody. Tu sam będziesz decydować, októrej godzinie rozpocząć i zakończyć dzień. Sam postanowisz, czy śniadanie zjesz w łóżku czy na tarasie. Sam wybierzesz dzień na zwiedzanie lub relaks przy basenie. Podczas urlopu w Novalja w domu wakacyjnym wszystko zależy od ciebie.

Apartamenty wakacyjne - idealne miejsce na podróż

W starożytności Novalja była miastem bardzo żywym. Wiele statków żaglowych regularnie przemieszczało się w tym regionie. Weź udział w podwodnej wycieczce i podziwiaj stare wraki statków, ich ładunek i nieotwarte amfory. Jest to idealne miejsce do odkrywania historii minionych czasów. Mówi się, że miasto to jest następcą rzymskiego miasta zwanego Cissa. Jest również uważany za starożytną siedzibę chrześcijaństwa. W tym mieście żyje tylko 3500 mieszkańców, ale latem liczba ta się podwaja. Miasto uważane jest za doskonały cel podróży turystycznych, a dzięki korzystnemu położeniu, wielu turystów przybywa do tego wspaniałego miejsca. Twój dom wakacyjny na Pag, możesz zarezerwować o każdej porze roku. Klimat  jest tu ciepły i śródziemnomorski, co sprawia, że temperatury w tym mieście są przyjemne. Jest tu wiele restauracji i kawiarni serwujących autentyczne lokalne jedzenie, które polecamy spróbować podczas pobytu. Turyści mogą się tu bawić do wczesnych godzin porannych, ponieważ miasto jest pełne barów, klubów i głośnej muzyki,  a dom wakacyjny NOVASOL będzie idealnym miejscem do relaksu po imprezie.

Domy wakacyjne - w pobliżu kawiarni, muzeów i restauracji

W centrum Novalja znajduje się wiele muzeów, restauracji i kawiarni. Musisz również odkryć piękne plaże i doskonałą ofertę gastronomiczną. Imprezy techno i popisy DJ-ów są tu bardzo popularne. W miejscowości Lun niedaleko Novalja znajduje się park przyrodniczy, w którym można znaleźć 100-letnie drzewa oliwne. Novalja jest najlepszym miejscem do odkrywania dziedzictwa kulturowego tej wyspy. Zarezerwuj przez NOVASOL kwaterę z oferty "apartamenty Chorwacja" i odkryj jeszcze więcej atrakcji tego wspaniałego regionu.