Apartamenty i domy wakacyjne w Udbinie

Udbina

Apartamenty i domy wakacyjne w Udbinie

Udbina to nazwa niewielkiej miejscowości, która znajduje się w historycznej krainie Lika, w głębi Chorwacji (z kolei pełną ofertę w tym, uwielbianym przez Polaków, kraju, znajdziecie w katalogu „Chorwacja noclegi”). Udbina, jeszcze do niedawna, była zapomnianą miejscowością, ale dziś jest to miejsce chętnie odwiedzane, a także oferujące dłuższe pobyty. Nie ma w tym nic zaskakującego, bowiem Udbina oferuje sporo zabytków, a także zieloną i górzystą okolicę. Jest to więc świetne miejsce na urlop na łonie natury lub wakacje w górach. Co równie ważne, można tu zaznać ciszy i spokoju, co na pewno przyda się osobom szukającym ucieczki od hałaśliwych ośrodków wakacyjnych. Zapraszamy!

 

Popularne domy wakacyjne w Udbina

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Udbina

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Udbina

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Udbina

Loading...

Domy i apartamenty w Udbina

Planujecie wakacje w Udbinie? W takim razie, zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi propozycjami zakwaterowania w tym miasteczku oraz w całym rejonie Zatoki Kvarner. W NOVASOL bowiem, znajdziecie tylko, w pełni samodzielne i kompletnie wyposażone, domy oraz apartamenty wakacyjne. Taki model kwater, pozwoli Wam na urlop w prywatnej atmosferze, a także bez udziału osób trzecich, czy współdzielenia z obcymi jakichś wspólnych pomieszczeń, jak np. łazienka. Oprócz tego, w naszych obiektach czekają na Was komfortowe oraz bezpieczne warunki wypoczynku. Dlatego też, już dziś sprawdźcie nasze domki i apartamenty wakacyjne w Udbinie!

 

Udbina

Domki tematyczne w miejscowości Udbina

Podobnie jak w innych regionach Chorwacji, również i w miejscowości Udbina oraz jej okolicy, czeka na Was prawdziwe bogactwo różnorodnych kwater wakacyjnych w atrakcyjnych cenach. Wśród nich, najpopularniejszymi są takie obiekty jak:

  • Apartament lub dom z basenem – dzięki którym, można całe wakacje spędzić w wodzie, z dala od plażowych tłumów;

  • Dom akceptujący zwierzaki domowe – w tym obiekcie spędzicie przyjemne wakacje z Waszym domowym pupilem;

  • Dom z widokiem – w Udbinie i okolicy będą to rozległe panoramy górskie;

  • Dom dla aktywnych – kwater z dodatkowym wyposażeniem, który pozwoli podtrzymać formę lub odkryć przyjemność związaną z uprawianiem sportu.

Zapraszamy!

 

Udbina

Domy i apartamenty all inclusive w Udbinie

Z przyjemnością informujemy Was, ze wszystkie kwatery wakacyjne w miejscowości Udbina oraz w jej okolicy, są objęte naszym programem all inclusive. Co to właściwie znaczy? Odpowiedź jest prosta. Otóż spędzają wakacje w Chorwacji z NOVASOL, nie poniesiecie żadnych dodatkowych opłat z tytułu:

  1. Zużycia mediów, jak np. prąd czy woda;

  2. Użycia pościeli i ręczników, które będą na Was czekać przygotowane;

  3. Sprzątania końcowego.

Co równie ważne, NOVASOL ani właściciele domów, nie pobierają żadnych kaucji czy zaliczek. Przyjeżdżają do obiektu z naszej oferty, jedynie się meldujecie i gotowe – możecie zaczynać niezapomniane wakacje.

 

Udbina

Wakacje w Udbinie

Udbina to dość wiekowa miejscowość, o czym świadczą liczne zabytki, które możecie spotkać na swojej drodze. Znajdziecie tu m.in. antyczne stanowiska archeologiczne, pozostałości po dawnej katedrze, ruiny zamku Krbava, czy twierdzy Udbina. Podobne miejsca rozsiane są także po całej okolicy Udbiny, warto więc wybrać się na pieszą lub rowerową wycieczkę poza granice miejscowości. Poza tym, otoczenie Udbiny stanowią góry, które zapraszają na intensywne przeżycia. Polecamy Wam również wyprawę nad Adriatyk; pierwsze kurorty znajdują się w odległości ok. 70 kilometrów. Jeśli zaś lubicie zwiedzanie, wybierzcie się do Zadaru, Biogradu na Moru oraz do Parku Narodowego Paklenica oraz rezerwatu Jezior Plitwickich. Wszystkie te atrakcje już na Was czekają, a więc, już teraz, rezerwujcie nasze kwatery z oferty „domy i apartamenty Chorwacja”).