Dramalj - domy i apartamenty wakacyjne

Dramalj - urlop w Zatoce Kvarenr

Dramalj - domy i apartamenty wakacyjne

Jadąc wybrzeżem na południe od Jadranu, w kierunku Crikvenicy, najpierw dociera się do Dramalj. Dzięki dostępności plaż oraz licznych obiektów sportowych i rekreacyjnych, Dramalj jest szczególnie odpowiednią, a nawet idealną miejscowością na wakacje dla rodzin z dziećmi, ale także dla aktywnych wczasowiczów, którzy chcą spędzić udany urlop w Chorwacji. Swoje miejsce odnajdą tu także miłośnicy jeszcze bardziej naturalnego relaksu, ponieważ właśnie tutaj znajdują się wspaniałe plaże dla nudystów. W zimie, miejsce to jest nieco senne, natomiast latem budzi się do pełni życia. Mimo wszystko, znajdziesz tu wytchnienie i spędzisz wyjątkowy urlop o każdej porze roku. Mocno zakorzeniona tradycja turystyki, w połączeniu z pięknymi widokami na morze i wyspę Krk tworzy gwarancję miłego wypoczynku. Sprawdźcie więc co przygotowaliśmy dla Was pod hasłem "Chorwacja apartamenty" i w drogę.

Popularne domy wakacyjne w Dramalj

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Dramalj

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Dramalj

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Dramalj

Loading...

Centrum Kvarner

Dramalj żyje turystyką. Przebiega tędy promenada, którą rozpoczyna się w położonej na południu Crikvenicy, a kończy się jako molo na plaży Crni. Na północy zaczyna się półwysep i wioska Kačjak. Kiedy turystyka w Zatoce Kwarner zaczęła rozwijać się pod koniec XIX wieku, było to widoczne także w  Dramalj. Wzrost znaczenia Dramalj, jako miejscowości turystycznej ściśle łączy się z pięknym położeniem geograficznym i doskonałym klimat. Swój rozwój popularności zawdzięcza z pewnością także bliskości innych, znanych miejsc, takich jak Opatija, Rijeka i Crikvenica. W samym Dramalj jest kilka restauracji oferujących mniej lub bardziej tradycyjne dania, jednak okoliczne większe miasta oferują szeroki wybór różnorodnej gastronomii.

Domy wakacyjne w Dramalj

Dramalj jest wystarczająco małą miejscowością, aby móc cieszyć się tu urokami ciszy i relaksującej, niespiesznej, atmosfery. Mimo to, dzięki bliskości licznych ośrodków turystycznych będziesz mógł w pełni korzystać ze wszelkich turystycznych udogodnień. Dom na wakacje w Kvarner, szczególnie w tej okolicy, będzie idealną bazą wypadową do zwiedzania jednej z najpiękniejszych riwier Adriatyku. Wszystkie nasze apartamenty w Dramalj zostały przez nas osobiście sprawdzone, a właściciele dbają o każdy detal. Kuchnie są w pełni wyposażone, dzięki czemu samodzielnie będziecie mogli przygotować późne śniadanie, rodzinnego grilla lub po prostu dowolny posiłek.

Wakacje z psem w Dramalj

Ci, którzy wybierają się ze zwierzakiem na wakacje w Dramalj, powinni wiedzieć, że zwierzę może bez ograniczeń kąpać się na wszystkich plażach, na których nie ma wyraźnego zakazu. Główne plaże są często zamknięte dla czworonożnych członków naszej rodziny, jednak już w najbliższej Crikvenicy dostępna jest fantastyczna plaża dla psów. Została ona nawet określona jako najlepsza plaża dla psów w Chorwacji. Jeżeli planujecie wakacje w Chorwacji z psem, wystarczy, że na etapie wyszukiwania obiektu zaznaczycie odpowiednie kryterium. Jeżeli w obiekcie pobyt zwierzęcia jest dozwolony, to nie wiąże się on z żadnymi opłatami. W NOVASOL rozumiemy, że czworonożni przyjaciele są pełnoprawnymi członkami rodziny.

Gdzie się wybrać na wycieczkę?

Rezerwując dom wakacyjny w z katalogu "Chorwacja noclegi", możesz każdego dnia wybierać inną wycieczkę, a i tak nie starczy ci pobytu za zobaczenie wszystkiego. Oprócz wyżej wspomnianych miast turystycznych, które powinny być niezbędnym punktem podczas urlopu w Kvarner, warto także mieć na uwadze słynące i zawdzięczające swoją nazwę tradycji winiarstwa - miasto Novi Vinodolski. Amatorzy pieszych wypraw będą mieli nie lada zagwozdkę i ciężki wybór pomiędzy trasami na Velebit, Učkę lub inne góry leżące między nimi. Dlaczego nie odwiedzić niektórych pobliskich wysp? Czeka na was wyspa Krk i jej bogate dziedzictwo kulturowe, wyspa Rab i jej cudowne plaże, a także wyspa Cres oraz wyspa Krk. Sam przekonaj się, ile możliwości otworzą przed tobą drzwi własnego domu wakacyjnego.