Urlop w domu wakacyjnym na wyspie Rab

Wakacje na wyspie Rab

Urlop w domu wakacyjnym na wyspie Rab

Na północnym wschodzie wyspy Rab oczekuje na Was spustoszony przez wiatr krajobraz skalisty, ale dalej na zachód wieje letni wiatr niosący zapach pinii i krajobraz nagle się zmienia. Po tej stronie wyspy zobaczyć można bujną roślinność śródziemnomorską, otoczoną przez cudowny błękit morza. Słońce, czyste powietrze i upajające zapachy szałwi i lawendy powitają Was zaraz po przybyciu na wyspę. Liczne boiska sportowe do gry w tenisa, w kręgle czy też do gry boccia są do dyspozycji gości. Romańskie kościoły i gotyckie rezydencje, renesansowe fasady i dzwonnice można podziwiać w pięknych miejscowościach na wyspie. Klejnotem wśród nich jest średniowieczne miasto Rab, którego harmonię i piękno można podziwiać godzinami. Warto tu przypomnieć ciekawostkę, że żyjący w IV wieku kamieniarz z Rabu o imieniu Marin, uważany jest za założyciela państewka San Marino po drugiej stronie Adriatyku. Zapraszamy na wakacje w Chorwacji!

Popularne domy wakacyjne w Wyspa Rab

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Wyspa Rab

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Wyspa Rab

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Wyspa Rab

Loading...

Wyspa Rab - urlop w domu wakacyjnym

Na wyspę samochodem można dostać się jedną z dwóch linii promowych: połączenie między portem w Stinica i Misnjak oraz między wyspą Krk (port w Valbiska) i Lopar. NOVASOL ma w swojej ofercie wiele atrakcyjnych, w pełni wyposażonych domów i apartamentów wakacyjnych na wyspie Rab. Mogą Państwo wybrać jeden ze wspaniałych apartamentów wakacyjnych, położonych w miejscowościach: Supetarska Draga, Palit, Mundanije, Lopar, Kampor, Barbat oraz Banjol. Dokonując rezerwacji apartamentu wakacyjnego na Rab, Wy sami decydujecie o poziomie luksusu, w jakim spędzicie Wasz wymarzony urlop. W naszej ofercie znajdują się domy i apartamenty wakacyjne o różnym wyposażeniu i standardzie. W Chorwacji mamy do zaoferowania apartamenty miejskie, domy blisko plaży, domy dla grup, wille z basenem, apartamenty z dostępem do internetu oraz domy przyjazne zwierzętom domowym. Niezależnie od celu i kierunku wyjazdu, w NOVASOL znajdziecie apartament wakacyjny idealny dla siebie i swoich potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wypoczynku w Zatoce Kvarner i wyboru domu wakacyjnego na urlop na wyspie Rab.

Widok na Rab - Chorwacja

Miasto Rab - wiele atrakcji

Najczęściej wybieranym celem podróży na wyspie jest miasto Rab, w którym możecie zarezerować obiekt z oferty "Chorwacja noclegi". To miejsce, w którym podczas urlopu, bez problemu uda Wam się połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem. I właśnie miasto Rab będzie do tego najodpowiedniejsze. Promenada rozciąga się od starego miasta aż do zatoki Sv. Eufemija. Apartamenty wakacyjne na wyspie Rab są korzystnie położone, dzięki czemu możecie pozostawić samochód przed domem i wybrać się na spacer połączony ze zwiedzaniem. Spędzając wakacje na Rab, koniecznie powinni Państwo zobaczyć Bazylikę św. Ivana Ewangelisty, zamek, kościół św. Krzysztofa, pałac książęcy, romańską dzwonnicę, katedrę św. Maryi, kościół św. Justina, kościół przyklasztorny św. Andrzeja, park miejski Komrcar i twierdzę Galjarda. Po całym dniu zwiedzania lub plażowania, zachęcamy do odwiedzenia lokalnej restauracji, gdzie można zjeść wspaniałe posiłki, przygotowywane ze świeżych ryb, owoców morza oraz warzyw. Do posiłki idealnie pasuje lampka regionalnego wina. Jeżeli zatęsknicie za domowymi posiłkami, bez problemu przygotujecie je w dobrze wyposażonej kuchni apartamentu wakacyjnego na wyspie Rab.

Szukając kwatery na następny urlop, prosimy pamiętać, iż NOVASOL ma w swojej ofercie sprawdzone domy i apartamenty wakacyjne w całej Chorwacji. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat oferty "apartamenty Chorwacja". Z pewnością ułatwi do wybór właściwego dla siebie domu wakacyjnego.

Miasto Rab - na wakacje w Chorwacji