Zubovici - domy i apartamenty wakacyjne

Wakacje w Zubovici

Zubovici - domy i apartamenty wakacyjne

Zubovici to spokojna miejscowość turystyczna, idealna dla tych z Was, którzy nie przepadają za zgiełkiem popularnych kurortów, jednak wciąż chcieliby korzystać z udogodnień, jakie przynosi ich bliskość. Zubovici zachowuje swoją intymność, znajdująć się w odległości jedynie 8 km od znanej miejscowości turystycznej Novalja. Jest to miejsce polecane głównie dla rodzin z małymi dziećmi, głównie ze względu ma żwirową zacienioną plażę nad płyką zatoką Drazica. Zubovici będzie wspaniałym punktem wyjściowym do ziwedzania i odkrywania wyspy. Wyspa Pag leży na skrzyżowaniu zatoki Kvarner i Dalmacji i ukrywa piękne miejsca, które zaspokoją wszystkie wakacyjne gusta. rezerwujcie więc nasze kwatery z katalogu "Chorwacja noclegi" w Zubovici już dziś!

Popularne domy wakacyjne w Zubovici

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Zubovici

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Zubovici

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Zubovici

Loading...

Wakacje na słonecznej wyspie

Ten kurort łączy mozliwość spędzenia spokojnych wakacji w małej miejscowości, jednocześnie umożliwiajać wzięcie udziału w bujnym życiu nocnym, tętniącym na chorwackim wybrzeżu. Słynna plaża Zrće oddalona jest tylko kilka kilometrów od kurortu. Na wyspę Pag można dotrzeć katamaranem lub szybką łódką połączeniem z Rijeki, która prowadzi przez wyspę Rab do Novalji. Istnieje połączenie promowe z lądem stałym z Prizny do Žigljen na północnym wybrzeżu. Ta trasa jest idealna, jeśli chcesz ominąć autostradę i przyjechać samochodem. Wszyscy, którzy przyjeżdżają na wyspę samochodem z południa lub autostradą przecinają most Pašina, który łączy wyspę z szerszym obszarem Ninu, lub północnym Zadarem w głębi lądu.

Urlop w Zubovici

Domy wakacyjne w Zubovici

Wakacje w Chorwacji to fantastyczny pomysł. Jest to kraj, który ma bardzo wile do zaoferowania, a najlepiej odkrywać go właśnie z własnego domu wakacyjnego. Zapewni on odpowiednią dozę swobody i intymności. Wsyztkie domy i apartamenty w Chorwacji są w pełni wyposażone, dzięki czemu będziecie mogli w pełni cieszyć swoim wymarzonym urlopem. Możecie znaleźć wygodny dom dla całej rodziny lub wynająć kilka sąsiadujących ze sobą apartamentów wakacyjnych dla siebie i swoich przyjaciół. Zaplanujcie swoje wakacje, ale wcześniej zerknijcie co przygotowaliśmy dla Was pod hasłem "domy i apartamenty Chorwacja".

Gastronomia i plaże

Pag słynie z produkcji najwyższej jakości twardych serów owczych, soli morskiej i koronek. Pierwsze dwa produkty koniecznie trzeba zdegustować podczas pobytu na Pag. Dodatkowo, dla smakoszy polecamy również domowej roboty jagnięcinę. Koronki stanowić będą nie tylko idealną pamiątkę, ale także jest to też  lokalna tradycja, która znajduje się na liście dziedzictwa kultury niematerialnej UNESCO. Osobom lubiącym poznawać kulturę miejsca, w którym spędzają wakacje, polecamy wybrać się do Galerii Paskiej. Zaznacie tu także odpowiedniej dozy relaksu - cieszcie się pięknymi żwirowymi plażami, które są idealne na rodzinne wakacje.