Kostrena - domy i apartamenty wakacyjne

Kostrena

Kostrena - domy i apartamenty wakacyjne

Kostrena to popularny kurort turystyczny, położony zaledwie 9 kilometrów od Rijeki, w północnej części Chorwacji (po więcej ofert w tym kraju, zajrzyjcie do katalogu "domki i apartamenty Chorwacja"). Popularność swą zawdzięcza temu, iż położona jest na niewielkim półwyspie o tej samej nazwie, a co za tym idzie, oferuje kilometry pięknego wybrzeża oraz plaż. Zatem wybierając się na wakacje nad Zatoką Kvarner, będziecie mogli spędzić urlop na korzystaniu ze słonecznych i wodnych kąpieli w czystych wodach Adriatyku.

Kostrena jest znana również z bogatej oferty sportów wodnych. Urlop w Chorwacji, to doskonała okazja na uprawianie paddleboardingu, windsurfingu, kajakarstwa oraz żeglarstwa. Również popularne są tu snorkeling oraz nurkowanie. Nurkowanie jest tu szczególnie atrakcyjne, bowiem u wybrzeża znajdują się zatopione wraki statków, które świetnie nadają się do podwodnych eksploracji.

Wakacje w Chorwacji to także okazja na wędrówki po górach. Tutejsza trasa zwana „Trim-staza” zapewni Wam niezapomniane widoki oraz wysiłek dla Waszych mięśni. Jak na dłoni widać więc, że Kostrena to idealne miejsce na atrakcyjne wakacje, gdzie nikt nie będzie się nudził!

 

Popularne domy wakacyjne w Kostrena

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Kostrena

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Kostrena

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Kostrena

Loading...

Zamieszkaj w kurorcie Kostrena

Już teraz sprawdźcie nasze domy i apartamenty wakacyjne w Kostrenie i okolicy. Nasza bogata oferta zawiera obiekty na każdą kieszeń. Czy podróżujecie samotnie, jako para, rodzina, grupa znajomych lub kilku rodzin – każdy tu znajdzie coś dla siebie. Na naszych stronach, kwatery w Chorwacji, znajdziecie zarówno w centrum kurortu, jak i na jego obrzeżach. Możecie zamieszkać tuż przy plaży lub w pobliżu interesującej Was atrakcji. Wszystkie te obiekty wakacyjne łączą dwie rzeczy: są w pełni wyposażone oraz są gotowe na Wasz przyjazd praktycznie przez cały rok.

Nasze kwatery w Zatoce Kvarner mają również specjalne udogodnienia, które mogą w znacząc sposób uatrakcyjnić tak długo wyczekiwany urlop w Chorwacji. Używając odpowiednich filtrów, możecie znaleźć tu obiekty z basenem, sauną, ogrodem, Internetem, placem zabaw itp. Oferujemy tu również kwatery przyjazne domowym zwierzakom, co z pewnością ucieszy wielbicieli wszelakich domowych czworonogów.

 

Kostrena

Odkryj piękną Rijekę

Kostrena praktycznie „przylega” do słynnej Rijeki, dlatego grzechem byłoby nie skorzystanie z okazji i nie wybranie się do tego największego portu handlowego w Chorwacji. Jeśli więc już będziecie czuli przesyt plażą i Adriatykiem, koniecznie wybierzcie się na jednodniową wycieczkę do Rijeki, zwłaszcza, że szybko i łatwo dojedziecie stąd miejscową komunikacją, a nawet rowerem. Wystarczy tylko rezerwacja obiektu z katalogu "Chorwacja apartamenty"!

Rijeka ma do zaoferowania naprawdę wiele. Tutejsze uliczki starego miasta (i nie tylko) oferują mnogość ciekawych restauracji, kawiarenek, sklepów z rękodziełem i atrakcji dla całej rodziny. Prócz tego, a może nawet przede wszystkim, w mieście Rijeka, czekają na Was liczne zabytki i ciekawe miejsca, takie jak:

  • Wieża miejska (Gradski Toranj) – symbol miasta powstały w  XV wieku.

  • Wyrzutnia torped z 1930 roku wraz z fabryką, gdzie kiedyś produkowano torpedy.

  • Zamek Trsat – położony ok. 140m nad miastem, jest jedną z najstarszych fortyfikacji chorwackiego wybrzeża.

  • Główny rynek miejski Placa – można tu podziwiać piękną zabudowę miejską.

  • Muzea: Miejskie, Marynistyczne i Historyczne, Historii Naturalnej.

  • Sanktuarium NMP – gdzie znajduje się m.in.  Galeria Sztuki.

  • Katedra Św. Wita – budowla z XVII wieku, gdzie także znajduje się, bogata w eksponaty, wystawa.

Jeszcze raz, zapraszamy Was do spędzenia wymarzonego urlopu z nami - nasze kwatery wakacyjne z katalogu "Chorwacja noclegi" czekają!