Punat - domy i apartamenty wakacyjne

Punat na wyspie Krk jest właściwym miejscem na Twoje następne wakacje. Znajdziesz się tu w cudownym miejscu otoczonym wodami krystalicznego morza i jedną z najczystszych zatok Adriatyku. NOVASOL oferuje Wam tutaj swoje komfortowe kwatery z oferty "Chorwacja noclegi". Punat znajduje się w południowo-zachodniej części tej wyspy. Niedaleko znajduje się także niewielka wysepka Košljun, którą można, a nawet koniecznie trzeba zwiedzić, gdyż oddalona jest o jedynie 10-minutowy rejs łodzią. Wybierz się na wycieczkę pieszą lub rowerową i ciesz się dziewiczą przyrodą i różnorodnością biologiczną wyspy. Odkryto to aż różnych 540 gatunków roślin i grzybów! Beziesz w stanie znaleźć je wyszystkie?

Wakacje w Punat

Popularne domy wakacyjne w Punat

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Punat

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Punat

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Punat

Loading...

Punat – wakacje spędź aktywnie

Jeśli jesteś fanem bardziej aktywnego wypoczynku, szczególnie jazdy na rowerze, możesz skorzystać z licznych tras rowerowych znjadujących się na wyspie. Wcześniej warto zaopatrzyć się w aplikację mobilną Krkbike. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem iOS i Android. Dzięki niej w jednym miejscu znajdziesz wszystkie trasy MTB, a także trekkingowe na wyspie, co sprawi, że urlop w Zatoce Kvarner urozmaicowny i aktywny. Dzięki temy znajdziesz także wiele sposobów na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, a tym samym odkryjesz całe naturalne piękno wyspy Krk. W Punat znajduje się też coś dla amatorów żagli. Słynna marina z XIX wieku wciąż jest otwarta i niezmiennie przysługuje się rozwojowi turystyki żeglarskiej. Dziś Punat jest jednym z najważniejszych ośrodków żeglarskich.

Urlop w Punat

Kulinaria Punat

Oprócz sławy żeglarskiej, Punat jest także urodzajnym miejscem uprawy oliwek. Oprócz samych oliwek, możesz tu także rozsmakować się w wyjątkowych, lokalnych wyrobach z oliwek. Spędzając wakajce w Chorwacji, możesz cieszyć się gastronomią i tradycjami między innymi tej wyspy! Warto zaplanować udział w niektórych tradycyjnych wydarzeniach kulinarnych na wyspie Krk, takich jak Dni Wina w Vrbnik, Dni makaronu i szparagów odbywające się w kwietniu, czy Dni jagnięciny i sera mające miejsce w maju.

Domy wakacyjne w Punat

Decydując się na katalog "domy i apartamenty Chorwacja", decydujesz się na wakacje pełne swobody i w duchu całkowitej niezależności. Nasze kwatery są w pełni wyposażone. Znajdziesz tu wszelkie niezbędne sprzęty kuchenne, dzięki którym smaodzielnie przygotujesz posiłek – na przykład śniadanie o dowolnej porze. W obiekcie NOVASOL możesz czuć się, jak we własnym domu. Wszystkie obiekty wybraliśmy samodzielnie, w każdym z nich był pracownik naszej firmy, który sporządził zdjęcia i spisał ofertę. Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami domów, którzy niejednokrotnie dokładają wszlekich starań, aby Twoje wakacje w Chorwacji były niezapomniane. W razie jakichkolwiek problemów, możesz się do nas zgłosić, dzięki specjalnym numerom hotline – dostępnych także w weekendy. Wakacje z NOVASOL to wakcje przyjemne i bezpieczne!

Wyspa Krk na każdy gust

Krk to wyspa pełna atrakcji dla przedstawicieli każdej grupy wiekowej. Naciesz oczy panoramicznymi widokami, rozkoszuj się spacerami w ciepłe wieczory, kąp się w krystalicznie czystych wodach, zrelaksuj się w ukrytych zatoczkach i rozpieść podniebienie w wyśmienitych restauracjach. Na tej wyspie znajdziesz wszystko, co niezbędne jest decydując się na urlop.  Wyspa Krk połączona jest z lądem za pomoca mostu, co czyni ją łatwo dostępną, a także wyjątkowo rozwiniętą. NOVASOL oferuje niezliczone piękne, wygodne domy wakacyjne na wyspie Krk, które można zarezerwować już dziś za pośrednictwem naszej strony. Ciesz się zaletami wyspy i spędź niezapomniane wakacje z rodziną i przyjaciółmi.