search

Wyspa Pag noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Wyspa Pag znana jest, oprócz oferty "wyspa Pag noclegi" rzecz jasna, z chorwackich koronek klockowych (technika wykonywania koronek za pomocą szpulek) i z rodzaju sera produkowanego na wyspie. Na wyspie Pag znajduje się wiele pomników historii i kultury. Miłośnicy gór mogą tu nie tylko podziwiać piękne widoki panoramiczne, lecz również wypocząć na plaży czy też spędzić czas w położonym niedaleko Velebit. Szeroka plaża w pobliżu miejscowości jest idealna dla rodzin z dziećmi. Tutaj można bawić się i szaleć bez ograniczeń. Różnorodne oferty spędzenia czasu wolnego i imprezy kulturalne powodują, że pobyt na wyspie to przeżycie szczególne. Dom lub apartament wakacyjny z oferty "Chorwacja noclegi", to idealna baza wypadowa na Wasz niezapomniany urlop.

wyspa Pag noclegi

Dom lub apartament z oferty "wyspa Pag noclegi" - to najlepszy wybór

Zachęcamy Was do zapoznania się z informacjami na temat wypoczynku w Zatoce Kvarner. Wierzymy, iż ułatwią one wybranie idealnej kwatery na Wasz urlop. Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji zostały sprawdzone przez lokalnych pracowników. Ponadto każdy dom i apartament z naszej oferty został urządzony i wyposażony przez konkretnego właściciela zgodnie z jego gustem i możliwościami - dlatego, możecie mieć pewność, iż wybrany dom jest wyjątkowy i niepowtarzalny. W NOVASOL znajdziecie kwatery wakacyjne o różnym standardzie i wyposażeniu, zarówno funkcjonalnie urządzone apartamenty wakacyjne, jak i luksusowe wille. Niektóre domy wakacyjne wyposażone są w basen. W innych będziecie mieli nieograniczony dostęp do internetu. Do jeszcze innych możecie przyjechać ze zwierzętami. W ofercie "wyspa Pag noclegi" każdy znajdzie apartament wakacyjny, idealny dla swoich potrzeb.

wyspa Pag noclegi

Prawdziwie wakacyjny raj

Na wyspie znajdziecie malownicze, plaże piaszczyste, kamieniste i żwirowe. Niektóre plaże wyposażone są w zjeżdżalnie i punkty gastronomiczne. Inne ukryte są w małych zatoczkach. Na amatorów aktywnego wypoczynku na wyspie czeka wiele atrakcji: korty tenisowe, boiska sportowe oraz ponad 100 km ścieżek rowerowych. Ponadto na miejscu można żeglować, surfować, nurkować oraz wspinać się po pionowych ścianach urwiska. W pobliżu wyspy znajdują się podwodne stanowiska archeologiczne. Znajduje się tu również zatopione miasto rzymskie. W Muzeum Miejskim w Novalji można podziwiać szczątki statku handlowego, który został zatopiony w I. w.p.n.e. oraz ręcznie wykonany rzymski wodociąg. Wynajmujących nasze kwatery z katalogu "domy i apartamenty Chorwacja", zachęcamy do odwiedzenia okolicznych parków narodowych: przepiękny archipelag wysp Kornati, jeziora Plitvickie, Park Narodowy Krk, gdzie zachwycą Was cudowne wodospady i niesamowite widoki. Na wyspie znajdziecie również małe, urocze miejscowości, idealne na wakacyjny urlop. Warte odwiedzenia są miejscowości: Vlasici - ulokowana pośród pól winorośli oraz Smokvica - położona na skalistym wzniesieniu. Idealnym miejscem na spokojny wypoczynek jest miejscowość Kosljun.

wyspa Pag noclegi

Na wyspie Pag czeka na Was połączenie dobrej zabawy, historii oarz spokoju i ciszy. Tutaj każdy znajdzie idealne dla siebie warunki do wypoczynku i relaksu. Gorąco Was zachęcamy do odwiedzenia tego wspaniałego miejsca. Aby wakacje były jeszcze bardziej udane, zachęcamy do zarezerowania noclegów na wyspie Pag. W ofercie "wyspa Pag noclegi" możecie wybierać spośród wielu wspaniałych domów i apartamentów wakacyjnych na wyspie Pag.

wyspa Pag noclegi

Pag - Tradycja i Kultura

Mieszkańcy wyspy dużą wagę przykładają do tradycji folklorystycznej. Idealnym prezentem z wakacji na Pag będzie obszyte paszkim haftem kobiece nakrycie głowy. W sezonie letnim na wyspie możecie wziąć aktywny udział w karnawale lub balu maskowym. Można wówczas posłuchać tradycyjnych pieśni ludowych oraz obejrzeć tradycyjny taniec ludowy. Na ulicach miast wykonywane jest przedstawienie Niewolnica z Pagu. Co roku 15. sierpnia przez Pag przechodzi procesja z okazji obchodów święta Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny. W mieście Pag znajdziecie także wiele budowli o znaczeniu historycznym. Koniecznie powinniście zobaczyć Knezev dvor, wieżę Skriyvanat, kościół Marijinog Uznesenja, klasztor św. Marganie, kościół św. Jurja i magazyny soli. Wyspa Pag często określana jest mianem wyspy soli - ciągle żywa jest tu bowiem tradycja branje: do basenów z gliny wlewa się wodę morską. Pod wpływem słońca woda wyparowuje, natomiast na dnie pozosteje sól. Koniecznie zachęcamy również do odwiedzenia starego miasta, gdzie znajduje się kościół św. Marii i ruiny akropolu. Latem w ratuszu miejskim organizowane są wystawy malarskie, przedstawienia oraz koncerty, które z pewnością uprzyjemnią wakacje w Chorwacji.

Zachęcamy do przeczytania dodatkowych informacji na temat oferty "Chorwacja wakacje". W ofercie NOVASOL znajdziecie wspaniałe domy i apartamenty wakacyjne w całej Chorwacji. Dlatego, nie zwlekajcie ani chwili dłużej i już dziś zarezerwujcie wymarzony dom lub apartament wakacyjny z oferty "wyspa Pag noclegi" na następne wakacje!