search

Kostrena - domy i apartamenty wakacyjne

Kostrena zaprasza

Kostrena to popularny kurort turystyczny, położony zaledwie 9 kilometrów od Rijeki, w północnej części Chorwacji (po więcej ofert w tym kraju, zajrzyjcie do katalogu "domki i apartamenty Chorwacja"). Popularność swą zawdzięcza temu, iż położona jest na niewielkim półwyspie o tej samej nazwie, a co za tym idzie, oferuje kilometry pięknego wybrzeża oraz plaż. Zatem wybierając się na wakacje nad Zatoką Kvarner, będziecie mogli spędzić urlop na korzystaniu ze słonecznych i wodnych kąpieli w czystych wodach Adriatyku.

Kostrena jest znana również z bogatej oferty sportów wodnych. Urlop w Chorwacji, to doskonała okazja na uprawianie paddleboardingu, windsurfingu, kajakarstwa oraz żeglarstwa. Również popularne są tu snorkeling oraz nurkowanie. Nurkowanie jest tu szczególnie atrakcyjne, bowiem u wybrzeża znajdują się zatopione wraki statków, które świetnie nadają się do podwodnych eksploracji.

Wakacje w Chorwacji to także okazja na wędrówki po górach. Tutejsza trasa zwana „Trim-staza” zapewni Wam niezapomniane widoki oraz wysiłek dla Waszych mięśni. Jak na dłoni widać więc, że Kostrena to idealne miejsce na atrakcyjne wakacje, gdzie nikt nie będzie się nudził!

 Kostrena

Zamieszkaj w kurorcie Kostrena

Już teraz sprawdźcie nasze domy i apartamenty wakacyjne w Kostrenie i okolicy. Nasza bogata oferta zawiera obiekty na każdą kieszeń. Czy podróżujecie samotnie, jako para, rodzina, grupa znajomych lub kilku rodzin – każdy tu znajdzie coś dla siebie. Na naszych stronach, kwatery w Chorwacji, znajdziecie zarówno w centrum kurortu, jak i na jego obrzeżach. Możecie zamieszkać tuż przy plaży lub w pobliżu interesującej Was atrakcji. Wszystkie te obiekty wakacyjne łączą dwie rzeczy: są w pełni wyposażone oraz są gotowe na Wasz przyjazd praktycznie przez cały rok.

Nasze kwatery w Zatoce Kvarner mają również specjalne udogodnienia, które mogą w znacząc sposób uatrakcyjnić tak długo wyczekiwany urlop w Chorwacji. Używając odpowiednich filtrów, możecie znaleźć tu obiekty z basenem, sauną, ogrodem, Internetem, placem zabaw itp. Oferujemy tu również kwatery przyjazne domowym zwierzakom, co z pewnością ucieszy wielbicieli wszelakich domowych czworonogów.

 Kostrena

Odkryj piękną Rijekę

Kostrena praktycznie „przylega” do słynnej Rijeki, dlatego grzechem byłoby nie skorzystanie z okazji i nie wybranie się do tego największego portu handlowego w Chorwacji. Jeśli więc już będziecie czuli przesyt plażą i Adriatykiem, koniecznie wybierzcie się na jednodniową wycieczkę do Rijeki, zwłaszcza, że szybko i łatwo dojedziecie stąd miejscową komunikacją, a nawet rowerem. Wystarczy tylko rezerwacja obiektu z katalogu "Chorwacja apartamenty"!

Rijeka ma do zaoferowania naprawdę wiele. Tutejsze uliczki starego miasta (i nie tylko) oferują mnogość ciekawych restauracji, kawiarenek, sklepów z rękodziełem i atrakcji dla całej rodziny. Prócz tego, a może nawet przede wszystkim, w mieście Rijeka, czekają na Was liczne zabytki i ciekawe miejsca, takie jak:

  • Wieża miejska (Gradski Toranj) – symbol miasta powstały w  XV wieku.

  • Wyrzutnia torped z 1930 roku wraz z fabryką, gdzie kiedyś produkowano torpedy.

  • Zamek Trsat – położony ok. 140m nad miastem, jest jedną z najstarszych fortyfikacji chorwackiego wybrzeża.

  • Główny rynek miejski Placa – można tu podziwiać piękną zabudowę miejską.

  • Muzea: Miejskie, Marynistyczne i Historyczne, Historii Naturalnej.

  • Sanktuarium NMP – gdzie znajduje się m.in.  Galeria Sztuki.

  • Katedra Św. Wita – budowla z XVII wieku, gdzie także znajduje się, bogata w eksponaty, wystawa.

Jeszcze raz, zapraszamy Was do spędzenia wymarzonego urlopu z nami - nasze kwatery wakacyjne z katalogu "Chorwacja noclegi" czekają!