search

Stara Novalja - domy i apartamenty wakacyjne

Stara Novalja - idealna na rodzinne wakacje

Stara Novalja znajduje się na wyspie Pag i położona jest na północ od miasta Novalja, nad głęboką zatoką. Novalja jest dobrze znana osobom lubiących bujne życie nocne, podczas gdy Stara Novalja jest miejscowością bardziej zorientowaną na wakacje rodzinne. Zatoka ta będzie  idealnym wyborem na Twoje następne wakacje w Chorwacji. W Stara Novalja możesz cieszyć się doskonałą gastronomią i spędzić godziny relaksując się na najpiękniejszej zatoce na wyspie. Stara Novalja ma łagodny klimat śródziemnomorski, piękne gaje oliwne i czyste morze.

Plażowanie i dobre jedzenie

Piaszczysta plaża Trinćel zachwyci całą rodzinę. Stara Novalja, oprócz pięknych plaż, oferuje ciekawe rzeczy do zrobienia w wolnym czasie i zaspokoi gusta wszystkich aktywnych urlopowiczów. Odwiedź pozostałości starożytnej greckiej czerpalni wody lub zwiedź podwodny świat w jednym z centrów nurkowych. Oferta gastronomiczna jest wspaniała, więc nie można jej przegapić spędzając urlop na wyspie Pag. Zjedz posiłek w jednej z lokalnych tawern i ciesz się tradycyjnymi smakami wyspy. Spróbuj słynnego "sera Pag" wraz z winem z wyspy lub niektórych specjałów z jagnięciny lub świeżych ryb.

Jeśli chcesz spędzić noc, udaj się do Novalja na plaży "Zrće", gdzie znajdują się kluby, które oferują wspaniałą rozrywkę dla młodych. Ale na dzień można cieszyć się tą słynną żwirową plażą, która może pomieścić tysiące pływaków. Oprócz kąpieli i opalania, można korzystać z licznych zajęć sportowych i udogodnień.

 

Wyspa Pag jest specyficzna, ponieważ cały krajobraz w kamieniu znajduje się pod skrzydłem Velebitu i jest otoczony krystalicznie czystym morzem. Pag jest skałą i różni się od wszystkich innych wysp Adriatyku. Posiada bogatą historię i dziedzictwo kulturowe, z którego jest najbardziej znaną pamiątką z Pagu 'pasha lace'. Pag jest również jedną z najbardziej słonecznych wysp Adriatyku. W miesiącach letnich odbywają się różne manifestacje wyspy, szczególnie podczas dwumiesięcznego letniego sezonu kulturalnego, oferując wiele udogodnień. Zarezerwuj domki letniskowe NOVASOL dzisiaj na wyspie Pag i ciesz się niezapomnianym urlopem i wakacjami!