Domy wakacyjne w Valfabbrica

Domy wakacyjne w Valfabbrica

Domy wakacyjne w Valfabbrica

Valfabbrica to jedno z tych przytulnych i malowniczo położonych miasteczek, które tworzą przepiękny krajobraz włoskiej Umbrii. Miejscowość zlokalizowana jest w jej północnej części, zaledwie 25 kilometrów na północ od słynnego Asyżu (w którym to z kolei mamy Wam do zaoferowania produkt „Asyż noclegi”). Valfabbrica otoczona jest naturalnymi oraz rolniczymi terenami, a wysokość okolicznych wzgórz waha się od 200 do ponad 800 metrów n.pm. Miejscowość powstała w czasach średniowiecza , o czym do dziś świadczy jego zabytkowa zabudowa.

Apartamenty i domy wakacyjne w Valfabbrica jest ofertą, która, z pewnością, zadowoli osoby szukających pięknych i zacisznych miejsc. W Valfabbrica można odetchnąć od codziennej bieganiny oraz zgiełku, a także nacieszyć oczy zjawiskowymi krajobrazami. Pozostałe zmysły zresztą, też będzie można nasycić przyjemnymi doznaniami. Urlop w Valfabbrica polecany jest także amatorom wypoczynku na łonie natury, uprawiaczom różnych aktywności na świeżym powietrzu oraz miłośnikom odkrywania urokliwych miejsc o ciekawej historii. Z Valfabbrica można również planować całodniowe wycieczki do ciekawych miast Umbrii, Toskanii oraz Marche, w tym wypad na wybrzeże Adriatyckie. Podsumowując, jest to świetne miejsce na wakacje we Włoszech.

 

Domy wakacyjne w Valfabbrica

Pozwólcie, ze teraz skierujemy Waszą uwagę na naszą ofertę w Valfabbrica. Czynimy to z ważnego powodu, bowiem nasza propozycja to całkowite przeciwieństwo hoteli i pensjonatów. My, mamy dla Was kompletnie samodzielne domy i apartamenty wakacyjne, w których spędzicie urlop w prywatnej atmosferze. Oprócz tego, nasze domy wakacyjne w Valfabbrica są całkowicie wyposażone, mają dostęp do mediów oraz gwarantują bezpieczne i komfortowe warunki wypoczynku. Poza tym, jeśli zdecydujecie się na obiekt wakacyjny z katalogu „Umbria apartamenty i domy”, możecie mieć pewność, że Wasz urlop nie będzie niczym zakłócony, a wszelkie Wasze decyzje o sposobie spędzenia dnia będą całkowicie niezależne. Warto tu także dodać, że wypoczywając z NOVASOL, będziecie pod opieką naszego biura serwisowego, który pomoże w przypadku jakichś nieprzewidzianych zdarzeń. Jeśli te cechy naszej oferty wpisują się w Waszą definicję udanego urlopu, to zapraszamy do rezerwacji naszych kwater wakacyjnych!

 

Domy wakacyjne w Valfabbrica

Domy z basenem w Valfabbrica

Wśród naszej oferty domów i apartamentów wakacyjnych, największą popularnością cieszą się obiekty z własnym basenem. W pełni to rozumiemy i dlatego staramy się posiadać takich kwater jak najwięcej. Podobnie jak w całej Umbrii, również i tutaj możemy zaproponować wam nasze apartamenty i domy z basenem. Wszelkie informacje o ich rozmiarach oraz miesiącach użytkowania znajdziecie w opisach obiektów, jednak chcemy zwrócić Waszą uwagę na fakt, iż posiadamy dwa typy akwenów:

  • Baseny prywatne – posiadają je domy wakacyjne w Valfabbrica, które posiadają ogród lub działkę na wyłączność. Tylko Goście tego domu, czyli Wy, mogą korzystać z basenu.

  • Baseny współdzielone – basen jest dostępny dla kilku apartamentów lub domków, które stoją na jednej działce. Tylko Goście danej działki mogą korzystać z basenu, także nie ma obaw, że pojawia się w nim przypadkowi przechodnie.

Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Valfabbrica

Wakacje w Valfabbrica

Tak jak wspomniano wcześniej, decydując się na apartamenty i domy wakacyjne w Valfabbrica, sami będziecie decydować jak spędzić dany dzień. Relaks w przydomowym ogrodzie, kąpiel w basenie, spacer po wzgórzach Umbrii, zwiedzanie miasta i okolicy, degustacja kuchni włoskiej oraz wina – to zależy tylko od Was. Dlatego też, czym prędzej rezerwujcie kwatery z katalogu „domy i apartamenty Włochy” i wyruszajcie na niezapomniane włoskie wakacje.