Domy i apartamenty w San Venanzo

Domy i apartamenty w San Venanzo

Domy i apartamenty w San Venanzo

San Venanzo to nazwa niewielkiej miejscowości położonej pomiędzy zalesionymi wzgórzami południowej Umbrii, około 40 kilometrów na południe od słynnej Perugii (a może do gustu przypadnie Wam produkt „Perugia noclegi”). Jest to typowa umbryjska osada, w której czas zdaje się jakby stanął w miejscu kilka stuleci temu, a przybywający tu znajdują możliwość zregenerowania ciała i ducha.

Powyższy opis jasno wskazuje do kogo kierowany jest produkt „wakacje w San Venanzo”, a mianowicie dla wszystkich, którzy chcą uciec z zatłoczonych miast, pełnych smogu i hałasu. Tutaj znajdziecie ukojenie w zacisznej i nieśpiesznej atmosferze, co dodatkowo pozwoli Wam na pełen relaks i odprężenie. W San Venanzo poznacie także drugie oblicze słonecznej Italii – tej rolniczej, której tryb życia jest zależny od pory roku. Może to być cenne doświadczenie, jak i możliwość odkrycia nowych zwyczajów, tradycji i historii. Urlop w San Venanzo to także okazja na poznanie najciekawszych miast Umbrii i Toskanii, więc nikt tu się nie będzie nudził. Zapowiadają się intrygujące wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w San Venanzo

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w San Venanzo

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w San Venanzo

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w San Venanzo

Loading...

Domy i apartamenty w San Venanzo

Skoro w San Venanzo jest tak przyjemnie, to tym bardziej nam jest miło zaprezentować Wam naszą ofertę wakacyjną w tym miasteczku i jego okolicy. Proponujemy Wam bowiem prywatne domy i apartamenty w San Venanzo, w których, mamy nadzieję, spędzicie udane wakacje. Naszą ofertę cechuje kilka elementów, które wyróżniają nas spośród podobnych stron, a mianowicie:

  1. Podpisujemy indywidualne umowy z właścicielami obiektów wakacyjnych;

  2. Wszystkie domy wakacyjne w Umbrii są w pełni samodzielnymi jednostkami;

  3. Są także kompleksowo wyposażone;

  4. Zapewniają prywatny i indywidualny wypoczynek bez zakłóceń.

Oferta NOVASOL "wakacje w Umbrii", cechuje się także dużą różnorodnością. Kwatery wakacyjne z naszej witryny posiadają bowiem unikalne cechy, które sprawiają, że łatwiej Wam będzie znaleźć kwaterę spełniającą Wasze wymagania. W San Venanzo kwatery są położone w różnych miejscach, mogą pomieścić różne ilości Gości oraz oferują różny standard. Część obiektów wakacyjnych w San Venanzo jest wyposażonych w specjalne udogodnienia, jak np. basen, ogród, sauna czy jacuzzi, które jeszcze bardziej podnoszą komfort wypoczynku. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w San Venanzo

Wakacje w San Venanzo

Niewątpliwym atutem San Venanzo jest jej położenie. Dzięki lokalizacji bowiem, można całe dnie spędzić na wędrówkach po bardzo ciekawej okolicy, a co za tym idzie, aktywnie wypełniać chwile na urlopie. Oczywiście, wszystko to dopiero po pełnym zregenerowaniu i wypoczynku. Jeśli wybierzecie więc dom lub apartament z oferty „noclegi Włochy”, polecamy Wam wycieczki:

  • Po okolicznych wioskach – kiedy przejdziecie San Venanzo wzdłuż i wszerz, odkryjcie jaki skarby kryją osady porozrzucane na terenie gminy. Przykładowo w Pornello podziwiać można ruiny zamku z XI wieku, w Collelungo czekają na Was średniowieczne mury i zabytkowe wille z XVI wieku, itd.

  • Po wzgórzach i górach – spacery po wzniesieniach to nie tylko uczta dla oka, ale i przyjemny wysiłek dla mięśni. Tutejsze trasy, świetnie się również nadają do rowerowych wojaży.

  • Po umbryjskich winnicach – w których skosztować można świeżo wyprodukowanego wina.

  • Nad piękne jeziora – w promieniu 50 kilometrów czekają na Was jeziora: Bolsena, Trazymeńskie oraz Corbara. Oferują one plaże, kąpieliska oraz możliwość uprawiania sportów wodnych.

  • Do pięknych miast Umbrii i Toskanii – wystarczy wsiąść w auto lub pojazd transportu publicznego, by łatwo dostać się do m.in. Perugii, Asyży, Todi, Spoleto czy Montepulciano (gorąco polecamy naszą ofertę „noclegi w Montepulciano”).