Domy i apartamenty w Narni

Domy i apartamenty w Narni

Domy i apartamenty w Narni

Narni to niewielka osada położona w południowej części zielonej Umbrii, praktycznie w geograficznym centrum Włoch oraz zaledwie 14 kilometrów od miasta Terni (sprawdźcie także nasz produkt „Terni noclegi”). Narni jest typową miejscowością umbryjską, której starówka znajduje się na szczycie skalistego wzgórza, otoczonego zielonymi i rolniczymi terenami. Ciekawostką jest fakt, iż Narni ma trochę wspólnego z książkową Narnią. Otóż autor popularnej serii książek, C. S. Lewis odkrył tą nazwę na globusie i posłużyła mu ona za pierwowzór dla stworzonej przez siebie krainy.

Co prawda, wakacje w Narni, nie mają w sobie nic z fantastyki opisanej w książce, to jednak jest to opcja mająca w sobie coś magicznego. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, coś co sprawi, że zafascynuje się tym pięknym miejscem. Miejscowość oferuje zabytki, piękną okolicę oraz możliwość aktywnego spędzania czasu. Również lokalizacja Narni pozwala na szybkie dotarcie do ciekawych miejsc Umbrii i Lacjum. Zachęcamy więc do rezerwacji produktu „domy i apartamenty w Narni” każdego, kto planuje, pełne niesamowitych chwil, wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Narni

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Narni

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Narni

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Narni

Loading...

Domy i apartamenty w Narni

Czyniąc przygotowania do urlopu w słonecznej Italii, nie należy zapomnieć o wcześniejszym zarezerwowaniu noclegów. I jeśli jesteście osobami, które nie lubią małych oraz ciasnych hotelowych pokojów, to koniecznie powinniście sprawdzić ofertę NOVASOL. Proponujemy w niej Wam, domy i apartamenty w Narni i okolicy, w których spędzicie urlop tak jak tylko zechcecie. Nasze kwatery w Umbrii są w pełni wyposażone, całkowicie samodzielne, gwarantują prywatność i swobodę oraz zapewniają komfort i wygodę. Każdy z obiektów bowiem, został wcześniej gruntownie sprawdzony, a i po podpisaniu umowy, jest na bieżąco monitorowane przez nasz lokalny oddział. Możecie więc być pewni, że obiekty wakacyjne są w pełni zgodne z opisem oraz zdjęciami widocznymi na naszej stronie.

Nasza oferta wakacyjna w Narni jest dość zróżnicowana, dzięki czemu znajdziecie, dopasowany do Waszych wymagań, dom lub apartament. Szczególnie polecamy Wam:

  1. Domy z basenem – w których cieszyć się będziecie kąpielą w prywatnej atmosferze.

  2. Domy z panoramicznym widokiem – posiłek z, zapierającym dech w piersiach widokiem na okolicę, będzie smakował jeszcze bardziej.

  3. Domy przyjazne zwierzętom – domy i apartamenty w Narni, których właściciele nie widzą przeszkód na wspólny wypoczynek z domowym ulubieńcem.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Narni

Wakacje w Narni

Urlop w tym miejscu to gwarancja niezapomnianych chwil i przeżyć. Zacznijmy od samego miasteczka, które mimo niewielkich rozmiarów, ma sporo do zaoferowania. Każdy kto zarezerwuje produkt „domy i apartamenty Włochy”, będzie mógł poznać takie miejsca jak miejską katedrę z XI wieku, ratusz z XIII wieku, Muzeum Eroli, Zamek Albornoz’, pozostałości po rzymskim akwedukcie oraz mnóstwo średniowiecznych i renesansowych domostw, pałaców i kościołów. Równie ciekawa może być wycieczka po podziemiach miasta, do której zachęcamy. Co ważne, starówka miejska jest zamknięta dla ruchu samochodowego, a na jej szczyt prowadzą specjalne windy, którą przejażdżka już jest frajdą samą w sobie.

Rezerwując domy i apartamenty w Narni, będziecie mieli okazję na poznanie pięknej okolicy i miejsca takiej jak:

  • Rzeka Nera – spacer wzdłuż wybrzeża, z pewnością dostarczy wielu wrażeń.

  • Terni – miasto słynące z rzymskiego amfiteatru oraz widowiskowego wodospadu Cascata della Marmore.

  • Spoleto – piękne miasto, które oferuje antyczne budowle (rzymskie teatr, amfiteatr, domostwa oraz „krwawy most”), a także budowle z czasów średniowiecza i renesansu. Tutaj również oferujemy produkt „Spoleto noclegi”.