Jezioro Trazymeńskie - domy wakacyjne

Jezioro Trazymeńskie na wakacje

Jezioro Trazymeńskie - domy wakacyjne

Jezioro Trazymeńskie w Umbrii jest równoznaczne z morzem. NOVASOL wynajmuje domy wakacyjne nad jeziorem Trazymeńskim. Włoskie Trasimeno leży w górzystym regionie Umbrii, sąsiadującej ze sławną Toskanią. Miejsce tak samo pięknie i nie jest tak oblegane przez turystów. Jezioro charakteryzuje się wysoką jakością wody. Woda jest czysta, przejrzysta i płytka. Przeciętna głębokość wód wynosi tylko mniej więcej 4 m. Z 128 km² powierzchni jezioro Trasimeno nie jest bardzo głębokie a jego woda bogata w ryby. Na jeziorze znajdują się trzy wyspy (Polvese, Major, Minor).

Popularne domy wakacyjne w Jezioro Trazymeńskie

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Jezioro Trazymeńskie

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Jezioro Trazymeńskie

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Jezioro Trazymeńskie

Loading...

Aktywne i atrakcyjne wakacje

Jeśli podczas urlopu chcielibyście wędkować lub uprawiać aktywnie sporty wodne to polecamy domy wakacyjne nad jeziorem Trasimeno w Umbrii. Jezioro Trasimeno ma wiele do zaoferowania w kwestii aktywnego spędzenia czasu podczas pobytu w domu wakacyjnym: począwszy od jazdy konnej, wędkarstwa, trampingu, sportów wodnych do wycieczek rowerowych. Sporty wodne tj. żeglarstwo, windsurfing, kitesurfing i wakeboard oraz ćwiczenie pływania w kajakach w strumykach Valnerina. Miasta wokół jeziora są różnorodne. Warto zobaczyć San Feliciano, Mansfield i Torricella Panicarola. Wokół Lago Trasimeno są winnice znane z produkcji wina o nazwie Colli del Trasimeno. W okolicy znajduje się szereg interesujących zamków. Warto zobaczyć krzywą wieżę Vernazzanos, która jest rzeczywiście bardziej krzywa od sławnej wieży w Pizie.

Dom wakacyjny nad jeziorem Trasimeno

Novasol dysponuje komfortowymi obiektami, które znajdziecie pod hasłem "domy i apartamenty Włochy". Oferujemy luksusowo wyposażone domy wakacyjne z basenami a także domy wakacyjne urządzone prosto. Dom wakacyjny to idealna baza wypadowa na wakacje z rodziną lub przyjaciółmi.