Apartamenty i domy wakacyjne w Trevi

Apartamenty i domy wakacyjne w Trevi

Apartamenty i domy wakacyjne w Trevi

Trevi to pięknie ulokowane miasto, które znajduje się we wschodniej części włoskiej Umbrii, pomiędzy Foligno oraz Spoleto (sprawdźcie także naszą ofertę „Spoleto noclegi”). Miejscowość Trevi swoje początki ma już w czasach antycznych, gdyż dzięki położeniu na zboczu i szczycie wzgórza, zapewniała schronienie oraz odpoczynek wędrowcom oraz kupcom. Dziś jest to popularne miejsce turystyczne oraz ośrodek słynący z produkcji oliwy z oliwek. Otoczenie Trevi także jest interesujące, bowiem stanowią go równiny, wzgórza, pagórki oraz góry wchodzące w skład Apenin.

Domy wakacyjne w Trevi to nasza propozycja dla osób chcących wypocząć na łonie przyrody oraz w miejscu, gdzie łatwo o zaciszną atmosferę. Produkt ten, polecany jest również amatorom odkrywania nowych i fascynujących miejsc, miłośnikom zwiedzania oraz eskapad po ciekawych miejscach regionu. Trevi, znajduje się również na trasie łączącej najważniejsze miasta Umbrii, dlatego szybko można stąd się do nich dostać, dzięki czemu zyskacie możliwość poznania takich miejsc jak Perugia, Asyż czy Terni. Jednak, aby nie szukać długo, wystarczy stanąć u podnóża wzniesienia, na którym stoi Trevi, aby móc podziwiać piękno tego miasta i jego okolicy. To będę pełne wrażeń wakacje we Włoszech.

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Trevi

Wypoczynek w Trevi może być jeszcze przyjemniejszy – wystarczy tylko zapoznać się z naszą ofertą i zarezerwować obiekt wakacyjny. Jest ku temu kilka powodów. Otóż, kwatery z katalogu „wakacje w Umbrii” zapewniają:

  • Komfortowe warunki pobytu,

  • Kompletne wyposażenie,

  • Prywatną kuchnię oraz łazienkę (lub łazienki – zależy od wielkości domu),

  • Bezpieczeństwo,

  • Niezależność, samodzielność oraz prywatność.

Oprócz tego, nasze apartamenty i domy wakacyjne w Trevi są otwarte dla Was przez cały rok i to w bardzo przystępnych cenach. Koniecznie sprawdźcie już dziś!

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Trevi

Domy i apartamenty z basenem w Trevi

Każdy z nas marzy o tym, aby urlop upłynął w przyjemnej atmosferze oraz pod znakiem dobrej zabawy. I właśnie te dwie cechy zapewniają nasze kwatery wyposażone w basen. No bo czy może być coś lepszego niż możliwość porannej kąpieli w ogrodzie lub zaznanie przyjemnego schłodzenia podczas popołudniowych upałów? Że nie wspomnimy o najmłodszych Gościach, którzy będą mieli mnóstwo frajdy podczas zabaw w wodzie. Dlatego też, sprawdźcie domy wakacyjne w Trevi, które posiadają własny akwen. Wyszukacie je bardzo łatwo – wystarczy użyć odpowiedniego filtru (widocznego w górnym panelu wyszukiwania) i gotowe. Wszelkie informacje o basenach (rozmiar, dostępność, itp.) znajdziecie w opisie obiektu. Jeszcze raz – gorąco polecamy domy z basenem z katalogu NOVASOL!

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Trevi

Urlop w Trevi

Przyszykujcie się na to, że wakacje w tym pięknym mieście znacząco wpłyną na mięśnie Waszych nóg. Dlaczego? Otóż, miasto rozłożone jest na zboczu wzniesienia, także nawet i zwykła wyprawa do sklepu spożywczego wymagać będzie sporego nakładu sił. Poza tym, w każdej partii miasta, czekają na Was miejsca, które warto obejrzeć, aby nic nie stracić podczas niezapomnianych wakacji. Dlatego też, jeśli zarezerwujecie domy wakacyjne w Trevi z katalogu „noclegi Włochy”, poznacie:

  • Średniowieczną starówkę otoczoną murami,

  • Ponad 20 zabytkowych kościołów, w tym: romańską katedrę i średniowieczną Madonna delle Lacrime,

  • Muzeum św. Franciszka oraz Muzeum Oliwy,

  • Pałac Lucarini – w którym mieści się Muzeum Sztuki,

  • Punkty archeologiczne z pozostałościami po czasach rzymskich.

Z kolei, kiedy zejdziecie z miejskiego wzgórza, przed Wami staną, nieskończone wręcz, możliwości eksploracji gospodarstw agroturystycznych, plantacji oliwek oraz winogron, gór oraz ciekawych miejscowości regionu.