Domy wakacyjne w Montecchio

Domy wakacyjne w Montecchio

Domy wakacyjne w Montecchio

Jeśli szukacie nowych miejsc na wypoczynek, koniecznie sprawdźcie miejscowość Montecchio. Jest to miasto rozciągające się na umbryjskich pagórkach i wzgórzach, jakże charakterystycznych dla tej części kraju (wszyscy zainteresowani Włochami powinni z kolei zerknąć do oferty „apartamenty Włochy”). Montecchio, podobnie jak większość miast regionu, to miejscowość o długiej i bogatej historii, a co za tym idzie, historycznej zabudowie, która do dziś zachwyca swym pięknem i wyjątkowością.

Domy wakacyjne w Montecchio to z kolei nasza propozycja wypoczynku w tej części regionu. Powinni się nią zainteresować wszyscy Ci, którzy poszukują mniej obleganych lokalizacji, a jednocześnie chcą, na miejscu, mieć szybki dostęp do atrakcji. Wakacje w Montecchio to także gratka dla miłośników wakacji na łonie natury, amatorów urlopu z historią oraz poszukiwaczy zacisznych miejsc z gwarancją słonecznej pogody. Miejsce to, powinno również zainteresować smakoszy wina, bowiem stąd pochodzi słynne Falesco. Podsumowując – każdy, kto szuka nowych rozwiązań na wymarzony wypoczynek, powinien zainteresować się południową Umbrią (ofertę dla całego regionu znajdziecie pod hasłem „Umbria noclegi”).

 

Popularne domy wakacyjne w Montecchio

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Montecchio

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Montecchio

Loading...

Domy wakacyjne w Montecchio

Wiecie już, że oferta NOVASOL to propozycja kwater wakacyjnych w Montecchio i okolicy. Teraz, warto dowiedzieć się, dlaczego warto zdecydować się właśnie na obiekt z naszego katalogu. Odpowiedź jest bardzo prosta! Otóż, apartamenty i domy wakacyjne w Montecchio z oferty „wakacje we Włoszech”, to pewność, że zamieszkacie w miejscu, które:

  • Jest kompletnie wyposażone,

  • Jest samodzielnym mieszkaniem lub domem, do którego klucze macie tylko Wy,

  • Gwarantuje prywatny charakter wakacji,

  • Zapewnia komfortowe warunki, w których każdy poczuje się przyjemnie i bezpiecznie,

  • Ma dostęp do mediów oraz węzła sanitarnego,

  • Oferowane jest przez nas w konkurencyjnej cenie.

Cóż, nie ma chyba żadnych wątpliwości, że obiekty NOVASOL to zupełne przeciwieństwo hoteli. Dlatego, jeśli planujecie urlop w kameralnej atmosferze, to zapraszamy do naszych kwater wakacyjnych!

 

Domy wakacyjne w Montecchio

Aktywne wakacje w Montecchio

Wypoczynek na świeżym powietrzu to niepodważalny atut miasteczka i jego okolicy. Pagórkowaty teren, pełen pól, lasów i winnic – idealnie nadaje się na trekking, piesze wędrówki oraz uprawianie kolarstwa. Niezależni od formy przemierzania okolicy, po drodze czekają na Was liczne atrakcje, jak chociażby średniowiecze wioski, które wyglądają tak, jakby czas w nich zatrzymał się kilka stuleci temu. Amatorzy sportów wodnych z kolei, powinni udać się 14 kilometrów na północ, a mianowicie nad wody Jeziora Corbara, które oferuje możliwość uprawiania raftingu, rejsu kajakiem lub rowerem wodnym oraz wędkarstwa. Aktywny wypoczynek oferują wam również nasze domy wakacyjne w Montecchio. Proponujemy wam tu nasze obiekty specjalne, takie jak: domy dla rowerzystów, domy z basenem oraz domy dla aktywnych, w których znajdziecie wszelkie sposobności do relaksu oraz uprawiania sportów. Wszelkie szczegóły znajdziecie w opisach obiektów. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Montecchio

Okolice Montecchio

Urlop w Montecchio nie oznacza, że jesteście ograniczeni do wypoczynku w jednym miejscu. Miasto to jest świetnie skomunikowane, dlatego też, nasze domy wakacyjne w Montecchio mogą być komfortową bazą wypoczynkową, z której możecie swobodnie wyruszać na wycieczki. Zwłaszcza, że w promieniu 100 km czekają na Was takie miasta jak: Perugia, Rzym (sprawdźcie ofertę NOVASOL pod hasłem „Rzym noclegi”), Terni, Spoleto czy Grosseto. Oczywiście, do tego należy doliczyć mniejsze ośrodki miejskie, zabytkowe wioski oraz Jezioro Bolsena, a także wybrzeże Morza Tyrreńskiego, którego kurorty zapraszają Was na moc atrakcji.