Domy wakacyjne w Bevagna

Domy wakacyjne w Bevagna

Domy wakacyjne w Bevagna

Bevagna to nazwa miejscowości położonej praktycznie w samym sercu włoskiej Umbrii, ok. 5 kilometrów na południe od stolicy regionu, czyli Perugii (sprawdźcie również naszą wakacyjną ofertą zatytułowaną „Perugia noclegi”). Bevagna uznawana jest za jedno z najpiękniejszych miasteczek w kraju oraz kilkukrotnie było odznaczane pomarańczową flagą. Podobnie jak inne miasta regionu, Bevagna swoimi początkami sięga czasów Etrusków, a średniowieczna zabudowa świadczy o dużym znaczeniu w tym okresie. Warto dodać, że swego czasu powstało tu dużo dzieł malarskich, nazywanych „bevagne” od nazwy miejscowości.

Domy wakacyjne w Bevagna to nasza propozycja wypoczynku dla miłośników zwiedzania i odkrywania nowych miejsc. Centralna Umbria jest bardzo niedocenianym regionem, przez co ruch turystyczny jest tu nieco mniejszy, ale dzięki temu unikniecie tłumów i kolejek do zabytków oraz atrakcji. Bevagna jest także dobrym miejscem na chwile wytchnienia, odpoczynek w spokojnej atmosferze, a nawet wiejski charakter wakacji. Dużą zaletą miejscowości, jest fakt, że otoczona jest gospodarstwami rolnymi, winnicami oraz gajami oliwnymi – dzięki czemu, można poznać lokalne smaki i przepyszne potrawy, z których Italia przecież słynie. Bevagna jest również świetnie położona – bliskość Perugii, Asyżu oraz Foligno jest, z pewnością, kolejnym atutem. Rezerwujcie więc domy wakacyjne we Włoszech i zacznijcie planować wakacyjny wypoczynek.

Popularne domy wakacyjne w Bevagna

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Bevagna

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Bevagna

Loading...

Domy wakacyjne w Bevagna

Przed wyborem miejsca na odpoczynek, sprawdźcie ofertę NOVASOL, która stanowi alternatywną formę wypoczynku w stosunku do tradycyjnych pensjonatów i hoteli. Od nas otrzymacie samodzielne i niezależne kwatery, w których spędzicie urlop w prywatnej atmosferze. Oprócz tego, nasze domy wakacyjne w Bevagna zapewniają:

  1. Kompletne wyposażenie w przedmioty codziennego użytku;

  2. Umeblowane pomieszczenia, w tym kuchnię lub aneks kuchenny;

  3. Bezpieczne warunki pobytu;

  4. Możliwość komfortowego relaksu i indywidualny charakter wypoczynku.

Jednak to nie wszystko! Oprócz wyżej wymienionych cech, atutami naszej oferty „Umbria noclegi” są jeszcze: dostępność przez cały rok, bardzo atrakcyjne ceny, duży wybór, opieka lokalnego oddziału NOVASOL i wiele innych. Sprawdźcie sami!

 

Domy wakacyjne w Bevagna

Domy z basenem w Bevagna

Tytuł tego akapitu nawiązuje do obiektów cieszących się największą popularnością wśród naszych Klientów. Nie jest to dla nas żadne zaskoczenie, bowiem sami cenimy sobie możliwość zamieszkania w kwaterze, która oferuje bezpłatny dostęp do basenu. O zaletach obiektów typu apartament lub dom z basenem, nie trzeba chyba się nadmiernie rozpisywać, bo każdy zdaje sobie sprawę, jak atrakcyjna jest możliwość kąpieli na świeżym powietrzu i w prywatnej atmosferze. Mało tego, domy wakacyjne w Bevagna, oprócz basenu, mają także tarasy do opalania, które są nierzadko wyposażone w leżaki, parasole przeciwsłoneczne oraz natryski. Szczegóły znajdziecie w opisach poszczególnych kwater. Gorąco polecamy obiekty z basenem na niezapomniane wakacje!

 

Domy wakacyjne w Bevagna

Wakacje w Bevagna

Urlop to nie tylko udogodnienia jakie oferują domy wakacyjne w Bevagna. Samo miasteczko i ego okolice również mają dla Was mnóstwo atrakcji i ciekawych możliwości spędzenia wolnego czasu. Jesteśmy pewni, że każdy kto zarezerwuje obiekt z katalogu „Włochy apartamenty i domy”, znajdzie tu coś dla siebie. Począwszy od niezwykłych budowli miejskich (m.in. Palazzo de Consoli, Piazza Silvestri, Kościół św. Michała), Muzeum miejskiego, ciekawych imprez (Średniowieczna wiosna, Arte Tavola, Mercato delle Gaite), a skończywszy na licznych restauracjach i trattoriach, winnicach, okolicznych lasach i interesujących miastach regionu (Perugia, Spoleto, Gubbio, Foligno, Asyż, Terni). Jeszcze raz – zapraszamy!