Apartamenty i domy w Montone

Apartamenty i domy w Montone

Apartamenty i domy w Montone

Montone jest niewielkim miastem położonym na dwóch wzgórzach w otoczeniu zielonych pagórków  zachodniej Umbrii, zaledwie 8 kilometrów od centrum Umbertide (w tym miejscu, polecamy Wam także naszą ofertę „Umbertide noclegi”). Montone jest bardzo malowniczo położone, a jego zwarta, średniowiecza zabudowa idealnie komponuje się z otoczeniem.

Wakacje w Montone to świetna propozycja dla osób szukających nowych i ciekawych miejsc na długo wyczekiwany urlop. To również miejsce, w którym można skorzystać z sielankowego i zacisznego klimatu, który sprawi, że będzie tu można w pełni zregenerować ciało i umysł. Nasz produkt „apartamenty i domy w Montone” to także propozycja dla amatorów wypoczynku na wsi oraz na łonie natury, bowiem najbliższa okolica to świetne połączenie tych dwóch cech właśnie. Oprócz tego, Montone spełnia się jako lokalizacja do poznania nowych smaków oraz jako baza wypadowa po bliższej i dalszej okolicy, zwłaszcza, ze położenie pozwala na wizyty w najpiękniejszych miastach Toskanii oraz Marche. Jednym słowem – idealne miejsce na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Apartamenty i domy w Montone

Przed wyruszeniem na niezapomniany urlop, koniecznie wcześniej zarezerwujcie sobie noclegi. Unikniecie dzięki temu nerwów i gorączkowego poszukiwania miejsc już w punkcie docelowym. NOVASOL ma Wam do zaproponowania swój produkt, którym są apartamenty i domy w Montone oraz okolicy. Nasza oferta to kontrpropozycja dla hotelowych pokojów czy pensjonatów. U nas, otrzymacie w pełni samodzielne kwatery, w których spędzicie urlop w komfortowych warunkach. Możemy to zagwarantować, ponieważ wszystkie obiekty z oferty „wakacje w Umbrii” zostały wcześniej gruntownie sprawdzone przez naszych włoskich pracowników, również oni dostarczyli nam opisy oraz fotografię. Dzięki temu, mamy pewność, że obiekt na miejscu jest zgodny z informacjami z naszej strony.

Apartamenty i domy w Montone z katalogu NOVASOL, to również duży wybór. Swój wymarzony domek wakacyjny możecie znaleźć pod kątem:

  1. Lokalizacji – w miastach, tuż za granicami miasta czy z dala od zabudowań miejskich.

  2. Standardu – od prosto wyposażonych kwater po luksusowe wille.

  3. Wielkości – z nami wypoczną zarówno pary jak i kilkunastoosobowe grupy.

  4. Dodatków – domy z basenem, domy przyjazne dzieciom, kwatery dla aktywnych, domy dla rowerzystów, itp.

Na koniec, warto dodać, że część kwater jest objętych opcją all inclusive. Dzięki niej, na miejscu, unikniecie opłat za media, wynajęcie pościeli z ręcznikami oraz sprzątanie końcowe. Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy w Montone

Wakacje w Montone

Wybierzcie się do słonecznej Umbrii na wakacje, a nie pożałujecie. Tu, za każdym rogiem czeka na Was przygoda, która na długo pozostanie w Waszej pamięci. Wybierając nasz produkt z oferty „apartamenty Włochy”, poznacie takie miejsca jak:

  • Samo Montone – logicznym jest fakt, iż najpierw trzeba poznać sekrety miasta, w którym się wypoczywa. Dlatego też, polecamy Wam spacer uliczkami miasta, które sprawi, że poczujecie się jak po podróży wehikułem czasu. Podziwiać tu będziecie zabytkowe domostwa, place, mury oraz będziecie mogli wziąć udział w jednym z wielu festynów, gdzie odkryjecie historię i zwyczaje regionu.

  • Umbertide – rezerwując apartamenty i domy w Montone, warto udać się (nawet pieszo lub rowerem – po drodze podziwiając zielone krajobrazy) do Umbertide. Tu, podziwiać będziecie mnóstwo kościołów, zamek Civitella Ranieri (najlepiej zachowany zamek w Umbrii), zamek Polgeto oraz opactwo św. Salvatore di Montecorona.

  • Arezzo – przepiękne miasto ze słynnym Piazza Grande, Palazzo Pretorio oraz katedrą miejską. W nim również znajdziecie kwatery z oferty „noclegi w Arezzo”.