Domy i apartamenty wakacyjne w Spello

Domy i apartamenty wakacyjne w Spello

Domy i apartamenty wakacyjne w Spello

Spello to miasto położone w samym sercu włoskiej Umbrii, która z kolei położona jest w sercu Półwyspu Apenińskiego. Jego dokładniejsza lokalizacja to zachodnie zbocza góry Monte Subasio, która należy do umbryjskich Apenin, a jeszcze dokładniejsze położenie to ok. 13 kilometrów na południe od Asyżu (w którym z kolei oferujemy produkt „Asyż noclegi”). Spello powstało już w czasach rzymskich, o czym świadczą liczne pozostałości po budowlach z tego okresu, a dziś jest to miejscowość położona na trasie najpiękniejszych osad we Włoszech.

Domy i apartamenty wakacyjne w Spello to oferta skierowana do podróżników lubiących odkrywanie nowych i interesujących miejsc. Spello dostarczy Wam niemałych wrażeń, a bliskość innych umbryjskich miast, przyniesie dodatkowe możliwości zwiedzania. Spello położone jest w regionie nazywanym „zielone płuca Włoch”, a więc okolica dostarcza przyjemnych dla oka, zielonych krajobrazów. Dodatkowym atutem jest bliskość gór, wzgórz, pagórków i niewielkich, ale bardzo klimatycznych, wiosek wśród nich położonych. Takie położenie sprawia również, że można tu zregenerować organizm oraz znacząco podnieść swoją kondycję, uprawiając różne aktywności sportowe. Nie wiemy jak dla Was, ale dla nas, domy i apartamenty w Spello brzmią jak zakwaterowanie na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Spello

Samodzielność i swoboda – jeśli te dwa słowa opisują Wasz urlop, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Tą wiadomością jest nasza oferta, którą można opisać właśnie w tych dwóch wyrazach. Mało tego, można tu dorzucić kilka wyjątkowych cech więcej. Otóż, rezerwując domy i apartamenty wakacyjne w Spello, otrzymacie obiekt wakacyjny, który:

 • Zapewnia prywatność i niezależność,

 • Jest całkowicie wyposażony,

 • Posiada własną kuchnię i pomieszczenia sanitarne,

 • Gwarantuje bezpieczne i komfortowe warunki wypoczynku,

 • Jest dostępny prawie przez cały rok,

 • Jest atrakcyjny cenowo – podobnie jak wszystkie nasze kwatery z oferty „wakacje w Umbrii”.

Nie pozostaje nam nic innego, niż gorąco zaprosić Was na niezapomniane wakacje w naszych obiektach wakacyjnych!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Spello

Domy z basenem w Spello

Te kwatery to propozycja dla osób, które szukają dodatkowych, przyjemnych, bodźców podczas wymarzonego urlopu. Czy może być bowiem coś przyjemniejszego niż orzeźwiająca kąpiel podczas wysokich temperatur, a dodatkowo z dala od tłumów i wścibskich gapiów? Chyba mało rzeczy może się z tym równać! Domy wakacyjne z basenem docenia również osoby, które lubią wypoczynek nad/w wodzie, a Spello jednak jest położone kawałek drogi od najbliższego akwenu. Dlatego tym bardziej polecamy Wam domy i apartamenty wakacyjne w Spello z basenem właśnie. Ważna informacja: rezerwując obiekt z basenem, jest on do Waszej dyspozycji podczas całego pobytu – oczywiście bez żadnych, dodatkowych dopłat! Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Spello

Wakacje w Spello

Urlop w Spello da Wam niezapomniane wspomnienia oraz liczne doznania dla wszystkich zmysłów. Wystarczy już pierwszy spacer wąskimi uliczkami miasta, a przed Wami staną budowle i domostwa z różnych epok oraz mnóstwo atrakcji. Otóż, rezerwując obiekt z oferty „noclegi Włochy”, poznacie takie miejsca jak:

 • Bramę Consolare,

 • Mury obronne z czasów Augusta,

 • Porta Venere,

 • Miejski ratusz i pałac miejski,

 • Kaplicę Tega,

 • Rzymskie wille,

 • Galerię miejską,

 • Romański kościół św. Klaudiusza.

Poza tym, wszystkim wybierającym domy i apartamenty wakacyjne w Spello polecamy wycieczki po bliższej i dalszej okolicy. Czekają tu na Was lasy, góry oraz ciekawe miasta, jak: Asyż, Perugia, Todi (sprawdźcie również ofertę „Todi noclegi”) i Foligno.