Domy i apartamenty w Magione

Magione to nazwa miejscowości oraz gminy, która graniczy z Jeziorem Trazymeńskim od zachodu oraz jest położona zaledwie 20 kilometrów od słynnej Perugii (sprawdźcie także nasz produkt „domy i apartamenty w Perugii”). Magione znajduje się pośród umbryjskich wzgórz oraz pól uprawnych a jego nazwa pochodzi od słowa magione, które oznacza „dom pielgrzyma”. Tenże dom powstał tu w XIV rękami Zakonu Templariuszy.

Wakacje w Magione to wypoczynek dla każdego. Można spędzić tu przyjemny urlop nad wodą, a także aktywny wypoczynek pośród wzgórz i apenińskich masywów. To również świetne miejsce na odkrywanie najpiękniejszych miejsc Umbrii i Toskanii, a także okazja na poznanie miejscowych zwyczajów, historii oraz kuchni. Jeśli szukacie miejsca zacisznego i spokojnego, to z pewnością właśnie tutaj je znajdziecie, gdyż charakterystyczne położenie pomiędzy jeziorem a Perugią sprawia, że cały masowy ruch turystyczny kumuluje się w nich, a Magione pozostaje cichą oazą na wypoczynek. Dlatego też, z czystym sumieniem polecamy Wam domy i apartamenty w Magione na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Magione

Popularne domy wakacyjne w Magione

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Magione

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Magione

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Magione

Loading...

Domy i apartamenty w Magione

Jest przynajmniej kilka powodów, dla których warto wybrać ofertę NOVASOL, zamiast np. skorzystać z hoteli lub pensjonatów. Nasz produkt „domy i apartamenty w Magione” to:

  • W pełni samodzielne i funkcjonalne kwatery wakacyjne – nie musicie korzystać ze wspólnych stołówek, kuchni czy natrysków – każdy obiekt wakacyjny zapewnia indywidualny charakter urlopu.

  • Gwarancja prywatności – każdy dom lub apartament w Umbrii jest tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji podczas trwania najmu.

  • Pełne wyposażenie – wszystkie kwatery w Magione są kompleksowo wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia, meble oraz urządzenia. Dotyczy to również pomieszczeń kuchennych.

  • Komfort i wygoda – w naszych obiektach wakacyjnych poczujecie się jak we własnym domu.

Domy i apartamenty w Magione cechuje również duża różnorodność. Znajdziecie tu specjalne obiekty tematyczne, które ze względu na dodatkowe udogodnienia, oferują unikalne wrażenia. Są to, m.in. domy z basenem, domy z panoramicznym widokiem, domy przyjazne zwierzętom i wiele innych.

 

Domy i apartamenty w Magione

Wakacje nad wodą w Magione

Położenie miejscowości zaledwie 4 kilometry od wybrzeża Jeziora Trazymeńskiego, daje mnóstwo możliwości na udane wakacje. Wzdłuż jeziora znajdziecie liczne plaże, które zostały specjalnie utworzone dla potrzeb turystycznych. Oprócz relaksu, oferują one możliwość bezpiecznej kąpieli, skorzystania z atrakcji dla całej rodziny czy możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Wody Jeziora Trazymeńskiego (sprawdźcie także pełną ofertę „Jezioro Trazymeńskie noclegi”) bowiem, sprzyjają uprawianiu żeglarstwa, windsurfingu, kitesurfingu lub spokojniejszych sportów jak kajakarstwo, wędkarstwo czy rejs rowerem wodnym. Warto również skorzystać z oferty miejscowych przewoźników, którzy oferują rejsy na pobliskie wyspy lub po wodach jeziora – miłe wrażenia gwarantowane.

 

Domy i apartamenty w Magione

Atrakcje w okolicy Magione

Wakacje w Magione to nie tylko Słońce i plaże, ale także możliwość aktywnego spędzania czasu, czy to na łonie natury, czy podziwiając zabytki pięknych miast regionu. Każdy kto wybierze kwaterę z oferty „apartamenty Włochy”, będzie usatysfakcjonowany.

Wędrując (lub przemierzając na rowerze) szlakami turystycznymi, na Waszej drodze staną lasy, góry, jeziora, parki Naturalne, winnice, gaje oliwne i piękne widoki. Podczas takich spacerów, nie raz aż Wam zaprze dech z wrażenia, co natura jest w stanie stworzyć. Jednakże i ludzka ręka w tym regionie sporo dokonała. Ta część Umbrii słynie bowiem z budowli sięgających po czasy antyczne oraz licznych średniowiecznych zamków i miasteczek. Spędzając wakacje w Magione, koniecznie wybierzcie się do Perugii, Todi, Asyżu oraz Castiglione del Lago – nie będziecie zawiedzeni!