Domy i apartamenty w Fabro

Domy i apartamenty w Fabro

Domy i apartamenty w Fabro

Fabro to charakterystyczna, średniowieczna miejscowość położona na jednym z wielu umbryjskich wzgórz. Miasteczko znajduje się w południowo-zachodnim krańcu Umbrii, w połowie drogi łączącej Rzym z Florencją (sprawdźcie także naszą ofertę „Florencja noclegi”). Lokalizacja miejscowości w centrum kraju sprawia, że można stąd łatwo i szybko dotrzeć do najciekawszych miejsc Umbrii, Toskanii oraz Lacjum.

Wakacje w Fabro to propozycja dla osób chcących połączyć wypoczynek w spokojnej lokalizacji z możliwością zwiedzania oraz aktywnego spędzania czasu. Oba te warunki, są tutaj zapewnione, a więc można w ciemno wybrać to miejsce, jeśli szukacie zacisznej i spokojnej atmosfery. Rezerwując domy i apartamenty w Fabro, zapewnicie sobie również przyjemny urlop na świeżym powietrzu oraz łonie natury, bowiem miasteczko położone jest z dala od wielkich i hałaśliwych ośrodków miejskich. Tutaj także, będziecie mieli okazję na spróbowanie miejscowych produktów z winnic, gajów oliwnych oraz pól uprawnych, gdyż rolnictwo jest ważną dziedziną życia mieszkańców. Zapowiadają się więc, pełne niesamowitych chwil, wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Fabro

Już zaraz możecie rozkoszować się umbryjskim, sielankowym klimatem – wystarczy wsiąść w auto lub samolot i gotowe. Oczywiście, wcześniej należy znaleźć sobie odpowiednią bazę noclegową lub miejsce wypoczynku, w którym będziecie mogli zrelaksować się pomiędzy kolejnymi, ekscytującymi wycieczkami. I takim właśnie miejscem są nasze domy i apartamenty w Fabro i okolicy. Nasz produkt „Umbria noclegi” to w pełni wyposażone (we wszystkie niezbędne sprzęty oraz meble) kwatery, w których spędzicie wakacje w komfortowych warunkach oraz z gwarancją prywatności. Ręczymy za to, ponieważ wszystkie obiekty wakacyjne z naszej oferty zostały wcześniej sprawdzone przez naszych pracowników, także na naszych stronach nie znajdziecie kwater, które zostały dodane przez właścicieli – u nas znajdują się tylko obiekty, które mają podpisane z nami indywidualne umowy.

Wybierając się na wymarzone wakacje w Fabro, zwróćcie także uwagę, iż kwatery NOVASOL nie muszą Wam służyć tylko jako baza noclegowa. Część kwater oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawią, że czasem nawet ciężko będzie Wam opuścić dom. Mamy tu dla Was domy z wielkimi ogrodami, domy z basenem, apartamenty przyjazne dzieciom, kwatery z grillem i wiele innych. Gorąco zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Fabro

Wakacje w Fabro

Wybierając domy i apartamenty w Fabro zapewnicie sobie niezapomniane emocje oraz wizyty w miejscach, które zapierają dech w piersiach. My, ze swojej strony, proponujemy Wam takie miejsca jak:

  • Okoliczne góry i lasy – nie ma chyba nic zdrowszego niż wysiłek związany ze wspinaniem się na wzgórza i góry, a ich będziecie tu mieli pod dostatkiem. Z kolei lasy, oprócz flory i fauny, słyną także z trufli, którym jest poświęcony specjalny festiwal w listopadzie.

  • Fabro – zanim wyruszycie do zwiedzania okolic, sprawdźcie najpierw atrakcje miasteczka. Pomiędzy wąskimi uliczkami, podziwiać tu można świetnie zachowane, średniowieczne domostwa, Zamek z XVIII wieku, średniowieczny ratusz oraz urokliwy kościół św. Marcina.

  • Orvieto – miasto słynące z przepięknej katedry, papieskiego pałacu z XIII wieku, etruskiej nekropolii oraz podziemnych tuneli, które do dziś skrywają wiele tajemnic.

  • Jezioro Trazymeńskie – idealne miejsce na plażowy wypoczynek oraz kąpiele. Akwen oferuje również możliwość uprawiania sportów wodnych oraz piękne, naturalne oazy.

  • Chianciano Terme – spragnieni regeneracji ciała i ducha, koniecznie powinni skorzystać z oferty gorących źródeł oraz nowoczesnych spa.

  • Perugia – stolica Umbrii oraz miasto pełne zabytków i atrakcji dla całej rodziny. Tu również oferujemy nasz produkt „Perugia apartamenty i domy”.