Domy i apartamenty w Castiglione Del Lago

Domy i apartamenty w Castiglione Del Lago

Domy i apartamenty w Castiglione Del Lago

Castiglione Del Lago to miejscowość turystyczna położona w zachodniej Umbrii, na południowo-zachodnim wybrzeżu Jeziora Trazymeńskiego, zaledwie 21 kilometrów od słynnej Cortony (sprawdźcie także nasz produkt „Cortona noclegi”). Co ciekawe, Castiglione Del Lago dawniej było wyspą jeziora, ale z biegiem lat, połączyła się ona z lądem, co dało podwaliny pod dzisiejszy kurort.

Wakacje w Castiglione Del Lago to propozycja dla osób szukających wypoczynku nad wodą. Tutejsze jezioro świetnie nadaje się do relaksu, kąpieli oraz uprawiania sportów wodnych, a więc amatorzy wodnych atrakcji z pewnością będą usatysfakcjonowani. Urlop w Castiglione Del Lago to także propozycja wakacji dla miłośników natury. Co prawda, miejscowość otoczona jest raczej rolniczymi terenami, jednak na terenie gminy znajduje się piękny park naturalny, a w obrębie kilkunastu kilometrów, wędrować można po zalesionych wzgórzach Umbrii i Toskanii. Charakterystyczne położenie miejscowości, pozwala także na możliwość poznania atrakcji przepięknych miast tych dwóch regionów, a więc miłośnicy historii i zwiedzania również będą usatysfakcjonowani. Podsumowując, wszystkie te elementy sprawiają, że czekają tu na Was naprawdę ekscytujące wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Castiglione Del Lago

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Castiglione Del Lago

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Castiglione Del Lago

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Castiglione Del Lago

Loading...

Domy i apartamenty w Castiglione Del Lago

Już teraz sprawdźcie ofertę NOVASOL w Castiglione Del Lago i okolicy. Mamy tu dla Was pokaźną liczbę obiektów wakacyjnych, które stanowią alternatywę dla hotelowego wynajmu. Nasza propozycja to samodzielne i wyposażone domy i apartamenty w Castiglione Del Lago, w których przeżyjecie udane wakacje w komfortowych i wygodnych warunkach. Zapewni Wam to fakt, że obiekty wakacyjne z naszej oferty są dostępne tylko dla Was podczas najmu oraz wszystkie kwatery z produktu „wakacje w Umbrii”, zostały gruntownie sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów. Nasze kwatery wakacyjne to również zróżnicowana propozycja obejmująca, takie produkty jak domy z basenem, domy przy plaży, kwatery przyjazne zwierzętom i wiele innych. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Castiglione Del Lago

Wakacje nad wodą w Castiglione Del Lago

Położenie na wybrzeżu jeziora to niewątpliwie główny atut miejscowości Castiglione Del Lago. Nie więc dziwnego, że mieszkańcy miasteczka zadbali o to, aby wczasowicze byli usatysfakcjonowani z pobytu i wrócili tu w następnych latach. W kurorcie znajdziecie sztucznie utworzone plaże piaszczyste, które oferują bezpieczne kąpieliska dla całej rodziny. Dodatkowo, są one wyposażone w wypożyczalnie sprzętu plażowego, lokale gastronomiczne, wodne atrakcje dla najmłodszych oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego. To wszystko sprawia, że plażowanie i kąpiele w wodach jeziora, z pewnością będą udane i relaksujące. Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy”, będziecie mieli również możliwość uprawiania sportów wodnych. Zarówno w Castiglione Del Lago, jak i w innych kurortach Jeziora Trazymeńskiego znajdziecie bazy i warunki do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa, nart wodnych, nurkowania oraz wędkarstwa.

 

Domy i apartamenty w Castiglione Del Lago

Wakacje w Castiglione Del Lago i okolicy

Kiedy już w pełni wypoczniecie na plaży, wybierzcie się na wędrówkę po miasteczku i okolicy, zwłaszcza, że jest co obejrzeć. W samym Castiglione Del Lago czeka na Was piękna starówka z licznymi zabytkowymi budynkami ( w tym Pałac rodziny Della Corgna), ruiny kościoła św. Flipia i Jana, kościół św. Marii Magdaleny i niezwykła Lwia forteca, którą zaczęto budować w XIII wieku.

Kiedy już poznacie wszystkie atrakcje miasta, wybierzcie się poza jego granice. Wakacje w Castiglione Del Lago pozwolą Wam na poznanie, między innymi etruskich wzgórz, trazymeńskich winnic, a także ciekawych miast, tj. Perugii (sprawdźcie także nasz produkt „noclegi w Perugii”), Cortony, Montepulciano czy Arezzo.