Domy i apartamenty w Asyżu

Domy i apartamenty w Asyżu

Domy i apartamenty w Asyżu

Asyż to miasto położone w samym sercu Umbrii, w otoczeniu pagórkowatych krajobrazów, ok. 26 kilometrów na południe od stolicy regionu, czyli Perugii (w której prezentujemy ofertę „domy i apartamenty w Perugii”). Z pewnością, każdy z Was słyszał choć raz nazwę Asyż oraz osobę z nim związaną. Chodzi oczywiście o św. Franciszka – patrona Włoch. Jednak mniej osób wie, że w tym mieście żyła również św. Klara, a cała historia miasta rozpoczęła się już w czasach Etrusków. Podobnie jest z faktem, że tutejsza starówka rozciągnięta jest na wzgórzu i składa się z białych oraz różowych budowli, które powstały z miejscowego budulca. A to nie koniec ciekawostek!

Domy i apartamenty w Asyżu to propozycja zakwaterowania dla wszystkich, którzy lubią zwiedzanie oraz dla pielgrzymów i osób szukających duchowych przeżyć. W mieście znajdziecie kilkaset budowli sakralnych, zabytkowego domostwa, budynki z czasów panowania Rzymu i mnóstwo atrakcji. Wakacje w Asyżu to także okazja na urlop na łonie natury- wystarczy tylko zejść z miejskiego wzgórza, aby zakochać się w zielnych wzniesieniach, pagórach, niewielkich górach oraz rolniczych gospodarstwach i wioskach, poukrywanych w głębi Umbrii. To pewne, w Asyżu czekają na Was niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Asyż

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Asyż

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Asyż

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Asyż

Loading...

Domy i apartamenty w Asyżu

W poszukiwaniu dobrych noclegów w Asyżu i jego okolicy pomożemy Wam my, czyli NOVASOL. Wystarczy zerknąć w naszą witrynę, aby przekonać się o wyjątkowości naszej oferty, w odróżnieniu od np. hotelowego najmu. Nasze domy i apartamenty w Asyżu wyróżnia przede wszystkim fakt, że są to całkowicie samodzielne i niezależne obiekty wakacyjne. Oznacza to, że na miejscu otrzymacie kwaterę, która jest wyposażona, zapewnia dostęp do mediów oraz posiada własną kuchnię i łazienkę. Oprócz tego, nasze kwatery w Umbrii zapewniają prywatny charakter wypoczynku, a także komfortowe warunki, dzięki którym poczujecie się jak u siebie. Zapraszamy!

Podobnie jak w innych częściach kraju, również i tutaj mamy Wam do zaoferowania także domy tematyczne, które znacząco podnoszą komfort wypoczynku. Domy i apartamenty w Asyżu, które Wam to zapewnią, to m.in.:

  • Domy na terenie gospodarstw agroturystycznych – w otoczeniu zieleni i na dużych działkach.

  • Domy i apartamenty z basenem – w których zaznacie schłodzenia podczas umbryjskich upałów.

  • Domy z widokiem na umbryjskie krajobrazy – a musicie wiedzieć, że Asyż słynie z pięknych panoram.

  • Domy przyjazne zwierzętom – obiekty wyposażone w specjalne udogodnienia, umożliwiające bezpieczne wakacje z domowym zwierzęciem.

Jeszcze raz, serdecznie zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Asyżu

Wakacje w Asyżu

Urlop w Asyżu można podzielić na dwie części: wakacje w mieście i wakacje na łonie natury. Zacznijmy od pierwszej opcji. Wybierając dom lub apartament wakacyjny z katalogu „apartamenty Włochy”, będziecie mieli okazję poznać takie miejsca jak:

  • Bazylika Św. Franciszka – najważniejsza budowla w mieście;

  • Katedra św. Rufina – który zaczęto budować już w XII wieku;

  • Rocca Maggiore – zamek odbudowany w XIV wieku;

  • Rzymski amfiteatr;

  • Śwątynia Minewry;

  • Bazylika św. Klary.

Oprócz tego, rezerwując domy i apartamenty w Asyżu poznacie dosłownie setki innych kościołów, zabytkowe wille, a także liczne sklepy, muzea, restauracje i atrakcje dla całej rodziny. Z kolei, po przejściu wzdłuż i wszerz ulic miasta, warto wybrać się poza jego rogatki. Wędrówka po okolicy będzie nie tylko przyjemnym dla zmysłów doświadczeniem, ale i możliwością poznania umbryjskiego życia. Szczególnie warto wybrać się do winnic i gajów oliwnych, w których można spróbować, świeżo wyprodukowanych, specjałów. Polecamy!