Domy i apartamenty w Acquasparta

Domy i apartamenty w Acquasparta

Domy i apartamenty w Acquasparta

Acquasparta to miasteczko położone w zachodniej części włoskiej Umbrii, niecałe 30 kilometrów na południe od słynnego Spoleto (polecamy także naszą ofertę wakacyjną „Spoleto noclegi”). Acquasparta znajduje się w samym środku „włoskiego buta”, a otoczona jest sielskimi krajobrazami rolniczymi oraz masywem Monti Martani.

Wakacje w Acquasparta to propozycja dla wszystkich, którzy pragną wypocząć z dala od znanych ośrodków miejskich I kurortów, a także chcą zaznać spokoju, ciszy oraz pięknych widoków. Jest to również świetne miejsce na wakacje w górach, bowiem tutejsze pagóry i wzgórza płynnie przechodzą w wysokie szczyty górskie. Acquasparta to także miejscowość, z której szybko I łatwo można dostać się do ciekawych miast Umbrii, Toskanii, a także Lacjum. Wreszcie, jest to również miejscowość, w której można poznać regionalne przysmaki przyrządzone z miejscowych składników. Można więc śmiało założyć że wszystkie wymienione elementy składają się na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Acquasparta

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Acquasparta

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Acquasparta

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Acquasparta

Loading...

Domy i apartamenty w Acquasparta

Jeśli już nie możecie doczekać się wypoczynku pośród umbryjskich krajobrazów, to rzućcie okiem na ofertę NOVASOL. Proponujemy Wam wygodne oraz komfortowe domy i apartamenty w Acquasparta i jej okolicy. Wybierając nasz produkt „Umbria wakacje”, możecie być pewni, że czekają na Was w pełni samodzielne i wyposażone kwatery, w których spędzicie urlop w prywatnej i swobodnej atmosferze. Wszystkie obiekty wakacyjne zostały bowiem wcześniej sprawdzone przez naszych pracowników i to właśnie oni sporządzili opisy oraz fotografie – dzięki temu, możecie mieć pewność, iż na miejscu czekać będzie na Was kwatera taka, jaką widzieliście w momencie rezerwacji.

Duży i zróżnicowany wybór to kolejny atut naszej oferty w Acquasparta. Swój dom lub apartament wakacyjny możecie znaleźć pod kątem:

  • Wielkości – posiadamy zarówno apartamenty dla par, jak i duże domy, a nawet całe rezydencje i zamki, które mogą pomieścić nawet kilkadziesiąt osób (Ważne! Nawet jeśli tylko dwie osoby zarezerwują do na 20 osób, to i tak jest on tylko do dyspozycji tych dwóch osób – u nas nie ma dokwaterowań!)

  • Lokalizacji – tylko od Was zależy czy zamieszkacie w samym centrum miasta, czy też na jego obrzeżach

  • Standardu – proponujemy Wam prosto wyposażone mieszkania oraz luksusowe domostwa.

  • Dodatków – w Acquasparta I okolicy oferujemy Wam domy z basenem, domy z panoramicznym widokiem z okien I tarasu, domy przyjazne zwierzętom i wiele innych.

U nas, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Acquasparta

Wakacje w Acquasparta

W Acquasparta czekają na Was niezapomniane wakacje, podczas których połączycie wypoczynek w sielskiej okolicy z możliwością wycieczek do bliższych i dalszych atrakcji – wystarczy tylko zarezerwować nasz produkt „apartamenty Włochy”. Już sam spacer uliczkami miasta będzie nie lada wydarzeniem. Starówka otoczona średniowiecznymi murami, renesansowy Pałac Cesi, ruiny rzymskich zabudowań oraz liczne obiekty sakralne – to między innymi te budowle będziecie podziwiać w miasteczku. Z kolei poza granicami miasta, czekają na Was rozległe pola uprawne, winnice, gaje oliwne oraz zielone, zalesione wzgórza. Całodzienna wędrówka pośród takich miejsc, z pewnością dostarczy wielu przyjemnych wrażeń.

Wakacje w Acquasparta to również okazja do poznania ciekawych miast, takich jak: Perugia (sprawdźcie także naszą ofertę „Perugia wakacje”), Asyż, Spoleto, Terni, Foligno, w których nie zabraknie zabytków i atrakcji dla całej rodziny. Jeśli zaś, nie jest dla Was problemem godzina jazdy samochodem, to konieczne wybierzcie się nad Jezioro Trazymeńskie lub Bolsena, gdzie znajdziecie piękne plaże i możliwość kąpieli.