Domy wakacyjne w Stroncone

Domy wakacyjne w Stroncone

Domy wakacyjne w Stroncone

Przemierzając góry i wzgórza w południowej części Umbrii, napotkacie na swojej drodze Stroncone, czyli niewielkie miasteczko, które jest bardzo charakterystycznym ośrodkiem miejskim w tej części Włoch. Ta, oddalona o około 8 kilometrów od Terni (sprawdźcie naszą wakacyjną ofertę z katalogu „Terni noclegi”), miejscowość umiejscowiona jest na wzgórzu, a jej klimat nic się nie zmienił od setek lat. Całość znajduje się w paśmie Gór Sabińskich, które dochodzą do 1200 metrów wysokości n.p.m.

Domy wakacyjne w Stroncone witają wszystkich tych, którzy szukają wytchnienia od codziennego życia. W miejscu tym odetchniecie, zatrzymacie się i nabierzecie pozytywnych i przyjemnych wrażeń. Cisza i spokojna atmosfera to również atut tej miejscowości, a zielona i górzysta okolica sprawia, że można się tu oddać całodniowym wędrówkom po łonie natury i odkrywając poukrywane podobne, sielskie miasteczka i wioski. Urlop w Stroncone to również szeroki wachlarz możliwości jeśli mowa o poznanie ciekawych włoskich miasta. W promieniu 100 kilometrów, czekają na Was m.in. Terni, Rzym, Asyż, Perugia czy Viterbo. Można również poświęcić jeden dzień i oddać się przyjemnemu plażowaniu na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego i dać się rozpieścić atrakcjom tutejszych kurortów. Tyle możliwości czeka Was właśnie, jeśli wybierzecie się do Stroncone na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Stroncone

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Stroncone

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Stroncone

Loading...

Domy wakacyjne w Stroncone

Zanim na dobre zaczniecie snuć wakacyjne plany dnia, sprawdźcie ofertę NOVASOL w Stroncone i okolicy. Mamy wam tu do zaoferowania obiekty, w których nie tylko wyśpicie się po emocjonującym dniu, ale również będziecie mogli przyjemnie spędzić dzień. Mało tego, niektóre apartamenty i domy wakacyjne w Stroncone są tak wyposażone, że poczujecie się w nich jak we własnym domu!

To jednak tylko ogólny zarys naszej propozycji, która przecież ma Wam do zaoferowania znaczenie więcej udogodnień, które sprawią, że Wasze wakacje w Umbrii będą wspominane latami. Otóż wybierając kwatery NOVASOL zyskacie pewność, że Wasz urlop:

  1. Odbędzie się w prywatnej atmosferze,

  2. Nie będzie zakłócony przez przypadkowe osoby,

  3. Będzie przebiegał w bezpiecznych i komfortowych warunkach,

  4. Będzie mógł mieć miejsce o dowolnej porze roku,

  5. Będzie atrakcyjny cenowo.

Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Stroncone

Specjalne domy wakacyjne w Stroncone

To jednak dalej nie wszystko! Otóż część naszych kwater wakacyjnych posiada dodatkowe atuty. Sprawią one, że zechcecie wrócić tu jeszcze nie raz. Tymi atutami są specjalne atrakcje, które znacząco wpłyną na poziom Waszego zadowolenia, dlatego też możecie wybrać takie obiekty jak:

  • Domy i apartamenty z basenem – gwarancja przyjemnego orzeźwienia o dowolnej porze dnia i bez konieczności korzystania ze zbiorowych kąpielisk.

  • Domy przyjazne dzieciom – z licznymi udogodnieniami dla najmłodszych.

  • Kwatery dla aktywnych – w tego typu obiektach znajdziecie np. siłownię, plac do gier czy sprzęt do ćwiczeń.

  • Obiekty, w których wypoczniecie ze swoim zwierzakiem domowym.

I wiele, wiele więcej – sprawdźcie i rezerwujcie nasze apartamenty di domy w Stroncone!

 

Domy wakacyjne w Stroncone

Wakacje w Stroncone

Gdy już odkryjecie wszystkie atuty Waszego domu wakacyjnego, wyruszcie poznać jego okolicę. Gwarantujemy, że zarówno w Stroncone, jak i jego okolicy, czekają na Was liczne przygody i niezapomniane wrażenia. Oprócz tego, wybierając obiekt z katalogu „Włochy domy wakacyjne”, dacie sobie szansę na poznanie zupełnie innego oblicza Włoch, a także na odkrycie lokalnych zwyczajów oraz pysznej kuchni. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać się na dalsze wycieczki, które również przyniosą mnóstwo pozytywnych emocji. Rezerwujcie więc domy wakacyjne w Stroncone i w drogę!