Apartamenty i domy wakacyjne w Orvieto

Orvieto to ważny ośrodek miejski, który położony jest w południowo-wschodniej części Umbrii, tuż przy granicy z Lacjum i Toskanią, ok. 70 kilometrów na południe od stolicy regionu, czyli Perugii (sprawdźcie również co przygotowaliśmy dla Was w kategorii „Perugia noclegi”). Orvieto położone jest na charakterystycznej tufowej skale, a miasto góruje nad doliną rzeki Paglia. Strome klify, na których wybudowano miejskie mury, oferują wspaniałe widoki, zarówno patrząc na nie od spodu, jak i ze szczytu. Orvieto jest także miastem o bardzo bogatej historii, a pierwsze ślady osadnictwa w ty miejscu pochodzą już z VIII wieku p.n.e.

Apartamenty i domy wakacyjne w Orvieto to urlopowe kwatery dla każdego typu turysty. Można tu zarówno oddać się słodkiemu lenistwu i przeleżeć cały turnus w hamaku, jak i oddać się wielu możliwościom aktywnego spędzania wolnego czasu. Orvieto oferuje bogate zaplecze turystyczne, piękne widoki, liczne zabytki, mnóstwo atrakcji dla całej rodziny oraz pyszną włoską kuchnię. Miasto to jest również atrakcyjne położone na mapie Włoch, bowiem blisko stąd zarówno w miejsca o dużych walorach przyrodniczych, do atrakcyjnych miast aż trzech regionów oraz nad Jezioro Bolsano, gdzie można spędzić przyjemny dzień nad wodą. To wszystko będzie w zasięgu Waszych rąk, wystarczy wybrać produkt „domy wakacyjne Włochy” w Orvieto!

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Orvieto

Popularne domy wakacyjne w Orvieto

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Orvieto

Loading...

Apartamenty i domy wakacyjne w Orvieto

Osoby zainteresowane wypoczynkiem w tej części kraju, proponujemy noclegi w naszych obiektach wakacyjnych. Są one zupełnym przeciwieństwem dla hoteli i hosteli, wiec jeśli szukacie ciekawej opcji na wakacje w Umbrii, koniecznie sprawdźcie naszą ofertę. Domy wakacyjne w Orvieto mają takie cechy jak:

 • Samodzielne kwatery wakacyjne z dostępem do mediów,

 • Wszystkie obiekty są całkowicie wyposażone i posiadają własną kuchnię,

 • Gwarancja prywatności i spokojnego charakteru wypoczynku,

 • Bezpieczeństwo podczas pobytu,

 • Komfortowe wyposażenie obiektów i terenów do nich przylegających,

 • Duży wybór różnorodnych obiektów, jak np. domy z basenem, domy z ogrodem, itp.

 • Atrakcyjne ceny przez cały rok!

Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Orvieto

Domy wakacyjne przyjazne zwierzętom

Jeśli macie domowego zwierzaka, to może warto zabrać go ze sobą na wakacje? Umożliwią Wam to nasze specjalne domy wakacyjne w Orvieto, których właściciele nie widzą żądnych przeszkód na wspólne wakacje z psem, kotem czy innym pupilem. Obiekty takie posiadają specjalne udogodnienia, jak np. ogrodzoną działkę, itp. Oraz warunki do bezpiecznego pobytu zwierzęcia. Koniec więc z zostawianiem zwierzaka u znajomych czy w specjalnych hotelach – z NOVASOL, spędzą one urlop z Wami! Pamiętajcie tylko, aby przed wyjazdem do danego kraju, zapoznać się z warunkami wjazdu dla zwierząt (wymagane szczepienia, itp.).

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Orvieto

Wakacje w Orvieto

Orvieto zachwyci każdego Gościa, także przygotujcie się na to, że Wasze zmysły otrzymają dużą dawkę najprzyjemniejszych doznań. Już pierwszy spacer zabytkowymi ulicami zapewni Wam niezapomniane wrażenia. Podziwiać tu można świetnie zachowane budynki z czasów średniowiecza, renesansu oraz nowoczesne budowle, które świetnie wkomponowane w zabytkową zabudowę. Wybierając domy wakacyjne w Orvieto z katalogu „noclegi Włochy” koniecznie poznajcie takie miejsca jak:

 • Katedra – jedna z najpiękniejszych budowli tego typu w kraju,

 • Kościół św. Andrzeja,

 • Mury miejskie – ustawione na stromych klifach,

 • Pałac Papieski – mieści się w ni Narodowe Muzeum Archeologiczne,

 • Palazzo Soliano – z Muzeum Emilio Greco,

 • Podziemne tunele miejskie,

Oczywiście, koniecznie sprawdźcie również ofertę tutejszych restauracji, pubów i kawiarenek. Będą one świetnym uzupełnieniem niezapomnianych wakacji w Orvieto.