Apartamenty i domy w Collazzone

Apartamenty i domy w Collazzone

Apartamenty i domy w Collazzone

Collazone to nazwa gminy oraz miejscowości, umiejscowionych w środkowej części włoskiej Umbrii, w połowie drogi pomiędzy Todi i Perugią (w której prezentujemy naszą ofertę „noclegi w Perugii”). Collazone to bardzo charakterystyczne miasteczko dla tutejszego krajobrazu, ponieważ jego najstarsza część mieści się wzgórzu, a nad dachami domostw góruje kościelna dzwonnica. Również zabudowa miejska jest tu bardzo typowa i urokliwa, Colazzone bowiem pozostaje praktycznie w niezmienionej formie od czasów średniowiecza i renesansu, a więc można tu przeżyć fantastyczną podróż w czasie.

Apartamenty i domy w Collazzone to ciekawa opcja dla osób szukających nowych i nieodkrytych przez masowy ruch turystyczny „perełek”, w których można połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem. Co ważne, miejscowość znajduje się w samym sercu zielonej enklawy, która otoczona jest terenami rolniczymi, jest więc to miejsce idealne na urlop na łonie natury. Również spora pagórkowatość tereny jest atutem Collazzone, gdyż dzięki temu można tu podbudować swoją kondycję fizyczną. Warto także dodać, że łatwo i szybko można stąd się dostać do znanych umbryjskich miast, w których czeka moc atrakcji i rozrywki. Jakby nie patrzeć, można tu spędzić bardzo udane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Collazzone

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Collazzone

Loading...

Apartamenty i domy w Collazzone

Gdy zapadnie decyzja o wyborze Collazzone na kolejny niezapomniany urlop, warto wcześniej znaleźć sobie miejsce do wypoczynku oraz spania. Jeśli nie jesteście zwolennikami hoteli oraz pensjonatów, to mamy dla Was ciekawą propozycję. Są to apartamenty i domy w Collazzone i okolicy, w których, oprócz wyżej wspomnianych, znajdziecie także komfort, wygodę oraz gwarancję prywatności podczas urlopu. Oprócz tego, wszystkie nasze kwatery z oferty „wakacje w Umbrii” są kompletnie wyposażone, mają własne kuchnie oraz łazienki, a także oferują Wam pełną samodzielność oraz indywidualny charakter wypoczynku, gdzie tylko Wy decydujecie jak spędzić kolejny dzień.

Wybierając apartamenty i domy w Collazzone, będziecie mogli zamieszkać w obiektach ze specjalnymi udogodnieniami, które jeszcze bardziej podniosą komfort Waszych wakacji. Znajdziecie tu, m.in. kwatery z basenem, ogrodem, siłownią, sauną, salą zabaw, itp. W naszych kwaterach możecie również spędzić wakacje z psem lub kotem, których nie musicie już zostawiać w kraju na czas urlopu – szczegóły znajdziecie w opisach obiektów lub używając filtrów. Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy w Collazzone

Wakacje w Collazzone

Collazone zaprasza na niezapomniane chwile pełne wrażeń. Przemierzając wąskie, średniowieczne uliczki, poznacie prawdziwie umbryjski klimat. Poza tym, wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy”, poznacie historię i pozostałości po czasach antycznych, świetnie zachowane mury miejskie, zabytkowy plac miejski z kościołem św. Lorenza i kościół św. Michała Archanioła. Tutaj również, będziecie mieli okazję na spróbowanie miejscowych specjałów w jednej z trattorii czy kawiarence.

Wybierając apartamenty i domy w Collazzone, spędzicie również przyjemne chwile na łonie natury. Wystarczy tylko zejść z miejskiego wzgórza, a przed Wami otworzą się umbryjskie lasy, zielone wzgórza i pełne smakołyków gaje oliwne i winnice. Polecamy Wam zabranie ze sobą rowerów, gdyż tutejsze szlaki są idealne do przemierzania ich na jednośladach. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby te same szlaki pokonywać pieszo – mocne wrażenia i wspaniałe widoki są równie gwarantowane.

Kiedy już cała okolica nie będzie mieć przed Wami żadnych tajemnic, polecamy wycieczki do słynnych miast Umbrii. W promieniu kilkudziesięciu kilometrów znajdziecie takie miejscowości jak Perugia, Todi, Asyż, Spoleto (sprawdźcie również naszą ofertę „Spoleto noclegi”) oraz Foligno.