Domy i apartamenty w Terni

Domy i apartamenty w Terni

Domy i apartamenty w Terni

Terni jest dużym ośrodkiem miejskim, położonym w południowej części włoskiej Umbrii, tuż przy granicy z Lacjum (sprawdźcie także naszą ofertę „Lacjum noclegi”). Miasto otoczone jest terenami rolniczymi, które z kolei graniczą z zielonymi wzgórzami Umbrii. Jest to miasto o długiej historii, bowiem pierwsze wzmianki pojawiają się już na kilka stuleci przed naszą erą.

Wakacje w Terni to propozycja na ciekawe miejskie wakacje – ciekawe zabytki, miejsca oraz atrakcje dadzą Wam godziny frajdy oraz niezapomnianych chwil. Równie imponująco prezentuje się tu również oferta gastronomiczna, także smakosze oraz miłośnicy włoskiej kuchni będą usatysfakcjonowani. Oczywiście, rezerwując domy i apartamenty w Terni, grzechem byłoby cały turnus przesiedzieć w mieście (choć oczywiście nie jest to zakazane). Jednak okolica oferuje mnóstwo atrakcyjnych miejsc, zarówno tych stworzonych siłami natury, jak i tych ręką człowieka. Wreszcie, urlop w Terni to propozycja dla zakochanych, gdyż to właśnie tutaj pochowano św. Walentego i właśnie w walentynki odbywają się tu liczne imprezy. Mieszkańcy Terni zapraszają więc na wyjątkowe wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Terni

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Terni

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Terni

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Terni

Loading...

Domy i apartamenty w Terni

Już teraz możecie poczynić wszelkie niezbędne przygotowania na niezapomniany urlop pośród umbryjskich krajobrazów. Szczególnie polecamy Wam naszą bazę noclegową, na którą składają się prywatne domy i apartamenty w Terni i okolicy, który właściciele podpisali z nami umowy na wyłączność. Dzięki temu, możemy poszczycić się unikalna ofertąnoclegi w Umbrii”, która jest alternatywą dla wszelkiej maści pensjonatów, hoteli czy hosteli. Obiekty wakacyjne z oferty NOVASOL to gwarancją kompletnego wyposażenia, prywatnej atmosfery, pełnej samodzielności oraz komfortowych warunków. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i rezerwujcie nasze kwatery na pełne wrażeń wakacje.

Warto jeszcze wspomnieć o naszych obiektach tematycznych, które przez wzgląd na specjalne wyposażenie, oferują dodatkowe atrakcje i niezapomniane chwile. W Terni i okolicy znajdziecie domy z basenem, domy dla aktywnych, domy przyjazne dzieciom, domy dla rowerzystów i wiele innych. Dodajmy również, że część kwater jest dostępne dla osób podróżujących z domowymi zwierzakami, a więc koniec z zostawianiem psa lub kota u znajomych – teraz spędzą one wakacje razem z Wami!

 

Domy i apartamenty w Terni

Wakacje w Terni

Wybierając domy i apartamenty w Terni, zagwarantujecie sobie również moc wrażeń i atrakcji. Już w samej miejscowości czekają na Was takie miejsca jak:

  • Rzymski amfiteatr – powstał w I wieku p.n.e. i miał pojemność do 10 000 osób!

  • Katedra miejska – została zrekonstruowana w XVII wieku. Na szczególną uwagę, zasługują w niej XVII-wieczne organy, freski oraz krypta.

  • Ratusz miejski – Palazzo Spada z XVIII wieku

  • Kościół św. Franciszka z XIII wieku.

Oprócz tego, wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy”, poznacie liczne domostwa i obiekty sakralne z różnych epok oraz kawiarnie, restauracje i tawerny, w których poznacie smaki Umbrii.

Kiedy już przejdziecie miasto wzdłuż i wszerz, wybierzcie się poza jego granice. Czekają tu na Was, m.in.:

  1. Wodospad Cascata della Marmore – jeden z największych wodospadów stworzonych przez człowieka. Jego wysokość to 165 metrów i można wejść szlakiem na jego szczyt, skąd można podziwiać piękna panoramę.

  2. Narni – charakterystyczne umbryjska miejscowość, której starówka umieszczona jest na szczycie wzgórza. Miasto oferuje liczne zabytki z czasów średniowiecza, ciekawe podziemia oraz windy, prowadzące na starówkę. W Narni oferujemy także produkt „Narni noclegi”.

  3. Rzym – wszystkie drogi prowadzą do Rzymu i tak jest w tym przypadku. Około 100 kilometrów dzieli oba te miasta, a więc warto zarezerwować sobie jeden dzień na wizytę w tym niezwykłym mieście.