Domy i apartamenty w Umbertide

Domy i apartamenty w Umbertide

Domy i apartamenty w Umbertide

Umbertide to miasto położone w północnej części włoskiego regionu Umbria, niedaleko granicy z Toskanią oraz w połowie drogi między Citta di Castello a Perugią (sprawdźcie co przygotowaliśmy dla Was pod ofertą „Perugia noclegi”). To, znajdujące się nad słynnym Tybrem, miasto powstało jeszcze w czasach sprzed panowania Cesarstwa Rzymskiego i wyróżniają go dwie rzeczy. Po pierwsze: nie oferuje tylko średniowiecznej zabudowy jak podobne miasta regionu. Po drugie: w odróżnieniu od wielu miasteczek tej części kraju, jego powierzchnia jest płaska, a okolica jest pagórkowata.

Domy i apartamenty w Umbertide to propozycja dla każdego rodzaju wczasowicza. Swoje atrakcje znajdą tu miłośnicy zacisznej atmosfery, koneserzy zwiedzania i podziwiania architektury, smakosze kuchni (ach te wina!), amatorzy aktywnego wypoczynku, a nawet plażowicze, ponieważ kilkanaście kilometrów dalej położone jest Jezioro Trazymeńskie. Mało tego, wypoczywając w Umbertide, będziecie mieli okazję na poznanie atrakcji nie tylko Umbrii, ale i Toskanii oraz Marche, która z kolei oferuje piękne wybrzeże Morza Adriatyckiego. Koniec więc poszukiwań! Rezerwujcie domy i apartamenty w Umbertide i wyruszcie na słoneczne wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Umbertide

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Umbertide

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Umbertide

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Umbertide

Loading...

Domy i apartamenty w Umbertide

Nieprzypadkowo w powyższym akapicie namawiamy Was do rezerwacji kwater wakacyjnych w Umbertide i okolicy. My, czyli NOVASOL, jesteśmy firmą specjalizującą się w okazjonalnym wynajmie prywatnych domów oraz mieszkań. W odróżnieniu jednak od popularnych portali, w naszej witrynie znajdziecie tylko obiekty, które są udostępnione nam na wyłączność i to po spełnieniu kilku wymogów. Nasz produkt „wakacje w Umbrii” to gwarancja:

  • Kompletnego wyposażenia obiektów.

  • Wyposażonej kuchni lub rozbudowanego aneksu kuchennego.

  • Prywatności i indywidualnego charakteru wakacji.

  • Dostępności przez prawie cały rok.

  • Braku ukrytych opłat – wszystkie informacje o kosztach np. mediów (o ile występują), znajdziecie w opisach obiektów.

Oprócz tego, wszystkie domy i apartamenty w Umbertide i okolicy zostały osobiście sprawdzone przez naszych pracowników oraz przez nich opisane i sfotografowane – dzięki temu możecie mieć pewność, że na miejscu zastaniecie obiekt zgodny z tym co jest na naszej stronie. Dodatkowym atutem naszej oferty są dodatkowe udogodnienia i cechy charakterystyczne domów, co jeszcze bardziej podniesie zadowolenie z urlopu. Największą popularnością cieszą się tu domy z basenem, domy przyjazne dzieciom oraz kwatery all inclusive. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Umbertide

Wakacje w Umbertide

Wakacje w Umbertide to czas zasłużonego relaksu i nie ma z tym żadnej dyskusji. Nie ma się więc co obarczać poczuciem winy, jeśli np. cały tydzień spędzi się w hamaku lub w basenie – z nami każdy wypoczywa jak chce. Oczywiście, nie jest też tak, że są to jedyne opcje wypoczynku w tym mieście. Bez obaw, rezerwując domy i apartamenty w Umbertide możecie sobie tak zorganizować czas, że całe dnie spędzicie na odkrywaniu skarbów miasta i okolicy. Oto naszych kilka propozycji dla osób, które wybiorą kwaterę z oferty „domy i apartamenty Włochy"

  1. Umbertide – to oczywista oczywistość. Podczas spacerów ulicami miasta, koniecznie odwiedźcie piękny XIV-wieczny zamek, mury miejskie, centralny plac miejski z zabytkowymi domami oraz odkryjcie sekrety miejscowych kościołów.

  2. Okolica miasta – tutaj będziecie mieli jeszcze większe pole do popisu. Wybierać możecie spośród farm i gajów oliwnych, winnic, wiecznie zielonych wzgórz i gór, lasów, małych miasteczek (np. Ranieri, Santa Giuliana) i atrakcji dla całej rodziny.

  3. Piękne włoskie miasta – wystarczy wsiąść w pojazd komunikacji publicznej lub własne auto, aby szybko dotrzeć do takich miast jak: Perugia, Asyż, Gubbio czy Arezzo (polecamy także nasz produkt „noclegi w Arezzo).