Domy wakacyjne w Amelia

Domy wakacyjne w Amelia

Domy wakacyjne w Amelia

Okazuje się, że Amelia to nie tylko imię żeńskie, ale i przepiękna miejscowość, która położona jest w centralnej części Włoch. Miasteczko rozciąga się na, charakterystycznym dla Umbrii, wzgórzu, które znajduje się w południowo-zachodniej części regionu, ok. 100 kilometrów od stolicy kraju – Rzymu (miłośnikom „wiecznego miasta” polecamy przyjrzenie się ofercie „Rzym noclegi”). Amelia położona jest pośród pasma górskiego Amerini i w czasach Cesarstwa Rzymskiego, nazwa miejscowości do niego nawiązywała, bowiem funkcjonowała jako Ameria. Dziś, jest to ośrodek, który z roku z na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem turystów i wczasowiczów.

Apartamenty i domy wakacyjne w Amelia to nazwa oferty, którą polecamy wszystkim szukającym atrakcyjnych miejsc, które łączą w sobie wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Można tu zmiksować urlop w górach, wakacje miejskie, wypoczynek na łonie natury oraz wakacje na wsi. Mało tego, miejsce to jest dość spokojną lokalizacją, a więc dobrze będą się tu czuły osoby, które lubią wypoczywać w sielskiej atmosferze. Nad tak oczywistymi zaletami jak pyszna miejscowa kuchnia, bogata i ciekawa historia, czy możliwość wycieczek do największych włoskich ośrodków – nie ma nawet co się rozwodzić, dlatego rezerwujcie wakacje we Włoszech właśnie w miejscowości Amelia, a nie zawiedziecie się!

 

Domy wakacyjne w Amelia

Jeśli już teraz planujecie urlop, to koniecznie sprawdźcie co NOVASOL ma Wam do zaoferowania w miejscowości Amelia i jej okolicy. Naszą propozycją jest zupełne przeciwieństwo hotelowych pokoików, a mianowicie samodzielne i niezależne kwatery, które nie tylko sprawdzają się jako baza noclegowa, ale i pozwalają przyjemnie spędzić dzień. Jest to możliwe, ponieważ nasze domy wakacyjne w Amelia zapewniają:

 • Całkowite wyposażenie,

 • Pełną prywatność i niezależność,

 • Bezpieczny pobyt,

 • Komfortowe warunki wypoczynku,

 • Samodzielność i indywidualność,

 • Gwarancję, że do danego obiektu macie dostęp tylko i wyłącznie Wy.

To jednak nie koniec zalet oferty „Umbria apartamenty i domy”! Nasze kwatery są dyspozycyjne przez cały rok, zawsze gotowe na Wasze przybycie oraz dostępne w świetnych cenach. Sprawdźcie sami!

 

Domy wakacyjne w Amelia

Kwatery specjalne w Amelia

Mamy dla Was jeszcze jednego asa w rękawie. Oprócz wyżej wymienionych atutów, część obiektów z katalogu „domy wakacyjne w Amelia” proponuje dodatkowe rozwiązania mające na celu jeszcze większą satysfakcję z urlopu. Dlatego też, w naszej witrynie, znajdziecie takie obiekty jak:

 1. Kwatery z widokiem na góry i zieloną okolicę,

 2. Domy przyjazne zwierzętom – także koniec z zostawianiem domowego pupila w kraju,

 3. Domy dla aktywnych – z licznymi dodatkami z gatunku „sport i rekreacja”,

 4. Domy z ogrodem,

 5. Domy i apartamenty z basenem – proponujemy zarówno baseny współdzielone z innymi apartamentami, jak i akweny na wyłączność.

Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Amelia

Wakacje w Amelia

Wypoczynek w domu wakacyjnym to jedno, ale jest jeszcze drugi rodzaj relaksu, czyli poznawanie nowych i fascynujących miejsc. Tych w miejscowości Amelia nie brakuje, dlatego tym bardziej zachęcamy Was do sprawdzenia oferty „Włochy apartamenty”. Rezerwując kwatery z tego katalogu, będziecie mieć możliwość poznania:

 • Miejscowej kuchni,

 • Megalitycznych murów,

 • Katedrę powstałą w IX wieku,

 • Muzeum Miejskie z antycznymi i średniowiecznymi eksponatami,

 • Teatr miejski z VIII wieku,

 • Mnóstwo archeologicznych punktów,

 • Kościół św. Franciszka z XIII weku.

Z kolei miłośnikom aktywnego wypoczynku, polecamy wędrówki po okolicznych górach oraz lasach. Rezerwując domy wakacyjne w Amelia, będziecie mogli również wybrać się do Rzymu, Viterbo oraz Orvieto – w tych miastach, wrażeń nie zabraknie. Jeszcze raz – zapraszamy!