Rzym noclegi - apartamenty i domy wakacyjne

Rzym noclegi

Rzym noclegi - apartamenty i domy wakacyjne

Rzymu nie trzeba nikomu przedstawiać. Oferujemy Wam apartamenty i domy we Włoszech, w tym i właśnie w "wiecznym mieście". To piękne miasto należy odwiedzić chociaż raz w życiu. Warto je odwiedzić nie tylko przez wzgląd na fascynującą historię i dziedzictwo kulturowe, ale także ze względu na kuchnię i niepowtarzalną atmosferę miasta. Można nawet śmiało założyć, że urlop w obiekcie z oferty "Rzym noclegi" będzie niezapomniany, a unikalne chwile i pamiątki jeszcze długo będą powodować uśmiech i miłe wspomnienia.

Popularne domy wakacyjne w Rzym

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Rzym

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Rzym

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Rzym

Loading...

Sprawdź ofertę "Rzym noclegi"

Wystarczy, że już teraz, zarezerwujecie nasz dom lub apartament w tym mieście lub w jego okolicy. W zależności od Waszych preferencji, mogą to być zarówno przedmieścia, jak i obiekty oddalone o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt kilometrów, bowiem oferta " Lacjum noclegi" jest u nas bardzo bogata. W jej ramach otrzymacie prywatne mieszkanie lub dom, który będzie tylko do Waszej dyspozycji. Dzięki temu, Wasze wakacje będą w pełni prywatne i bez żadnych zakłóceń. Dodatkowo, gwarantujemy pełne umeblowanie i urządzenie we wszelkie niezbędne przybory codziennego użytku. Jakby tego było mało, obiekty z oferty "Rzym noclegi" są dostępne przez cały rok w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie już teraz!

Rzym noclegi

Bogactwo kulturowe

Mieszkając w domu lub apartamencie z oferty "Rzym noclegi", znajdują się Państwo w samym centrum miejskiego życia. Apartament wakacyjny w Rzymie to świetna baza wypadowa na organizowane przez Was wycieczki i po prostu świetne wakacje we Włoszech. Nie można jednoznacznie wskazać, który zabytek jest tu najważniejszy. Dlatego też zachęcamy do zobaczenia tak wielu rzeczy i miejsc, jak tylko się da. W Rzymie koniecznie należy odwiedzić Koloseum (dobrze zachowany, dawny amfiteatr, na którym odbywały się walki i zawody), Panteon (starożytna świątynia położona na Polu Marsowym), Forum Romanum (tradycyjny, starożytny rynek, gdzie w dawnych czasach skupiało się życie polityczne i gospodarcze), Fontannę di Trevi, Kaplicę Sykstyńską, Bazylikę św. Piotra, Zamek świętego Anioła Bramę Srebrników, Solarium Augusti (największy na świecie zegar słoneczny stworzony przez starożytnych) oraz Schody Hiszpańskie, prowadzące do kościoła Trinitia dei Monti. Zwiedzanie Rzymu nigdy się nie kończy, w końcu to wieczne miasto…

Rzym noclegi

Wymarzony dzień w Rzymie

Dzień zaczynamy filiżanką espresso w zacisznym, przytulnym mieszkanku w sercu włoskiej stolicy. Podczas relaksu na tarasie decydujemy, jak ma potoczyć się reszta dnia. Po śniadaniu możemy się wybrać na spacer do zabytkowego centrum miasta. Koniecznie pamiętamy o wygodnych butach, ponieważ jest tak wiele do zobaczenia. Wraz z Rzymianami w Koloseum cofamy się w czasie. Siadamy na trybunach i przyglądamy się zmaganiom gladiatorów. W celu lepszego zrozumienia dawnych czasów zwiedzamy muzeum znajdujące się w Koloseum. W końcu nadchodzi czas na włoskie lody i chwilę relaksu. Popołudnie wypełniamy spacerami po ulicach handlowych i wzdłuż nabrzeża. Przysiadamy na jednym z wielu tarasów i rozkoszujemy się kieliszkiem wina. Po intensywnie spędzonym dniu wracamy do swojego wakacyjnego, rzymskiego lokum. Cieszymy się widokiem zachodzącego nad stolicą słońca. Własnoręcznie przygotowana kolacja w dobrze wyposażonej kuchni, czy lokalna restauracja? Podczas pobytu w domu lub apartamencie wakacyjnym spod znaku "Rzym noclegi" wszystko jest możliwe…

Rzym noclegi

Przyroda w Rzymie

W Rzymie znajdą Państwo idealne warunki na relaks i wypoczynek. Znajduje się tu wiele parków, najbardziej znany to Park Villa Borghese – pośród drzew znajdują się tu rzeźby i fontanny Berniniego oraz świątynia Diany. Mogą tu Państwo odwiedzić także, założony w 1911 roku, ogród zoologiczny. Amatorów joggingu i romantycznych spacerów zapraszamy do parku Villa Doria Panphij. Z kolei latem, w parku Villa Ada Savoia odbywają się koncerty i przedstawienia teatralne. Oczywiście to tylko niektóre z atrakcji, jakie oferuje Rzym. Aby doświadczyć ich wszystkich, wystarczy tylko wybrać obiekt wakacyjny z katalogu "apartamenty Włochy".