Slavonski Brod - domy i apartamenty wakacyjne

Slavonski Brod to miasto położone w północno-wschodniej części Chorwacji, przy granicy z Bośnią i Hercegowiną. Jest to także największy port rzeczny na rzece Sava oraz szóste co do wielkości miasto Chorwacji. Ciekawostką jest fakt, że do nadmorskich kurortów najszybciej można dostać się stąd, przejeżdżając przez terytorium Bośni i Hercegowiny, np. kurort Makarska (sprawdźcie także nasz produkt „Makarska noclegi”) oddalony jest o 644 kilometry, ale szybsza trasa przez drugi kraj to już tylko 368 km.

Urlop w Slavonskim Brodzie polecamy amatorom wypoczynku na łonie natury oraz miłośnikom odkrywania nowych i interesujących miejsc. Zarówno miasto, jak i jego okolica idealnie spełniają te warunki. Slavonski Brod to również miejsce na aktywne wakacje, podczas których będziecie mogli zdobywać okoliczne wzgórza, przemierzać tutejsze lasy oraz wypocząć nad rzeką, która również ma wiele do zaoferowania. Wybierzcie obiekt z katalogu "Chorwacja apartamenty" i w drogę!

Apartmani Slavonski Brod

Domy i apartamenty w Slavonski Brod

Dość macie ciasnych hotelowych pokojów, w których słychać każdy ruch z sąsiednich pomieszczeń? Sprawdźcie ofertę NOVASOL, ponieważ w niej znajdziecie w pełni samodzielne domy i apartamenty w Slavonski Brod, w których spędzicie urlop w komfortowych i prywatnych warunkach. Wszystkie nasze kwatery w Centralnej Chorwacji są także w pełni wyposażone we wszelkie niezbędne urządzenia i meble oraz posiadają własne łazienki i kuchnie (lub aneksy kuchenne). Obiekty wakacyjne z naszej oferty są również objęte formułą all inclusive, dzięki której opłaty za media, pościel i sprzątanie końcowe – są już wliczone w cenę najmu.

Nasze domy i apartamenty w Slavonski Brod to duża różnorodność wyboru. Znajdziecie tu obiekty zróżnicowane pod względem: wielkości (od przytulnych mieszkań dla par po wielkie domostwa dla kilkunastu osób), lokalizacji (możecie zamieszkać zarówno w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach lub całkowicie na łonie natury i w otoczeniu naturalnych krajobrazów) oraz dodatkowych udogodnień (czekają tu na Was domy z basenami, saunami, placami zabaw, ogrodami itp.). Urlop w naszej kwaterze to również możliwość wypoczynku z domowym zwierzakiem – chętnych zapraszamy do zapoznania się z naszym produktem „wakacje z psem”. Gorąco polecamy!

Wakacje w Slavonski Brod

W Slavonskim Brodzie i w okolicy atrakcji nie brakuje. Jeśli więc już stwierdzicie, że naturalne akumulatory zostały w pełni naładowane, warto wybrać się na wycieczkę i poznać niezwykłe miejsca, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi” będziecie mogli poznać takie atrakcje jak:

  • Poloj – piaszczysta plaża nad rzeką Savą.

  • Forteca Brod – symbol miasta. Jest to barokowa budowla, która została postawiona w XVII wieku. Jest to jedna z największych i najlepiej zachowanych fortec z czasów Austro-Węgier.

  • Klasztor franciszkański – powstały w XVIII wieku, jest przykładem architektury baroku i oferuje niezwykłe malowidła.

  • Plac miejski – trzeci pod względem wielkości w kraju. Znajduje się tu dom Ivana Blić-Mazuranića (dziecięcy powieściopisarz), galerie, kafejki, restauracje oraz sklepy. Na placu mają miejsce również imprezy kulturalne.

Warto także wybrać się poza granice miasta. Tutejsze lasy i wzgórza oferują ciekawe szlaki turystyczne (pisze i rowerowe), możliwość wędkowania, uprawiania wspinaczki, a nawet myślistwa. Polecamy również wizytę w położonych nieco dalej, ale równie atrakcyjnych miastach tj. Osijek (sprawdźcie także nasz produkt „Osjiek apartamenty i domy”), Dakovo (z największą i najpiękniejszą katedrą w Europie Środkowej), Kopacki Rit (z parkiem naturalnym, który jest domem wielu gatunków ptaków), itd.