Domy i apartamenty w okolicy Zagrzebia

Aglomeracja Zagrzebia to skupisko miast w północnej części Chorwacji (pełną ofertę w tym, najpopularniejszym u nas kraju, znajdziecie w katalogu „domy i apartamenty Chorwacja”). Składa się ona z stolicy kraju Zagrzebia oraz kilkunastu, mniejszych i większych, miejscowości. Całość, okraszona jest polami, gęstymi lasami oraz górami i jeziorami. Co ważne, macie tu pełną dowolność wyboru: możecie zamieszkać w jednym z miast i być w samym sercu ciekawych wydarzeń lub zamieszkać bliżej natury i jednocześnie mieć możliwość szybkiego dotarcia do atrakcyjnych miejsc. Podsumowując, jest to świetne miejsce na wymarzone wakacje i dlatego uważamy, że warto rozważyć je w swoich urlopowych planach.

 

Okolice Zagrzebia

Popularne domy wakacyjne w Zagrzeb - aglomeracja

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Zagrzeb - aglomeracja

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Zagrzeb - aglomeracja

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Zagrzeb - aglomeracja

Loading...

Domy i apartamenty w Zagrzebiu i okolicy

Dalej zastanawiacie się nad wyborem wakacyjnej kwatery? Jeśli nie interesuje Was mieszkanie w ciasnym hotelowym pokoju lub pensjonacie ze wspólną i gwarną stołówką, mamy dla Was propozycję. Są nią nasze domy i apartamenty, które są oddane do indywidualnego użytku naszym Gościom. Oznacza to, że cały obiekt jest tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji, a więc Wasze wakacje w Chorwacji przebiegną w prywatnej atmosferze. Oprócz tego, nasze kwatery są całkowicie wyposażone, posiadają funkcjonalną kuchnię lub aneks kuchenny, zapewniają wygodę oraz bezpieczeństwo, a także dostępne są w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, wszystkie domy i apartamenty są objęte ofertą all inclusive, co oznacza, że na miejscu nie pobieramy żądnych opłat czy zaliczek. Zapraszamy!

 

Okolice Zagrzebia

Wakacje w domu z basenem

Wyobraźcie sobie taką sytuację: wracacie do domku wakacyjnego po całym dniu zwiedzania lub wędrowania po zalesionych wzgórzach i czeka na Was możliwość kąpieli na świeżym powietrzu oraz w całkowicie prywatnych warunkach. Z NOVASOL taka sytuacja jest jak najbardziej możliwa – wystarczy wybrać dom z basenem, który jest bardzo popularny w Zagrzebiu i okolicy. Domy z basenem to także najchętniej wybierane obiekty na urlop – takie obiekty bowiem, to same zalety i przyjemność. Kwaterę z basenem łatwo wyszukacie, stosując filtr w naszej wyszukiwarce. Wybieracie dom i już możecie snuć plany o godzinach relaksu w lub nad basenem, na specjalnym tarasie do opalania.

 

Okolice Zagrzebia

Domy akceptujące zwierzęta

To kolejna nasza propozycja dla Klientów, którzy nie lubią rozstawać się ze swoimi czworonożnymi pupilami. Jest to również alternatywa dla hoteli, bowiem w nich, pobyt ze zwierzakiem jest zakazany. Wybierając urlop z NOVASOL, możecie spędzić niezapomniane wakacje z psem, kotem, a nawet koniem (szczegóły znajdziecie w opisach obiektów). Polecamy te kwatery właśnie w rejonie Zagrzebia i okolicy, bowiem są tu świetne warunki na spędzanie wspólnych przygód, czy to w miastach, czy na łonie dzikiej natury. Te obiekty, również łatwo wyszukacie z użyciem filtru w naszej wyszukiwarce. Zapraszamy Was i Waszych ulubieńców na wakacje.

 

Okolice Zagrzebia

Wakacje w Zagrzebiu i okolicy

Jedno jest pewne, urlop w tej części Chorwacji nie będzie czasem na nudę. Tak naprawdę, jest tu wszystko, czego można oczekiwać od udanych wakacji. Piękny Zagrzeb, niemniej piękne miejscowości go otaczające, góry, lasy, łąki i jeziora z wyposażonymi kąpieliskami. Wszystko to dostępne w bardzo przyjemnych temperaturach w sezonie letnim. O tym jak, kiedy i co robić podczas urlopu decydujecie Wy, bowiem wakacje w obiekcie z oferty „Chorwacja noclegi” to pełna samodzielność i decyzyjność. Jeszcze raz zapraszamy Was na urlop do Zagrzebia i jego okolicy – naprawdę warto!