Apartamenty i domki wakacyjne w Ludbreg

Ludbreg

Apartamenty i domki wakacyjne w Ludbreg

Ludbreg to miasteczko położone w północno-wschodniej części Chorwacji (przy okazji, sprawdźcie naszą pełną ofertę „domy i apartamenty Chorwacja”), w pobliżu granicy z Węgrami. Miejscowość położona jest pomiędzy lasami i hektarami pól, a w jego okolicy znajdują się jeziora oraz rzeka Drava. Urlop w Ludbreg to propozycja dla osób chcących odpocząć w wiejskim klimacie, z dala od wielkich miast. To również świetne miejsce dla osób chcących spędzić czas na łonie natury, podczas długich spacerów lub rowerowych przejażdżek. To również okazja na poznanie, tej wciąż mało znanej w ruchu turystycznym, części Chorwacji, która pełna jest ciekawych historii oraz tradycji i zwyczajów. Jeśli więc szukacie właśnie takiego miejsca na urlop, zapraszamy Was do miasteczka Ludbreg.

 

Popularne domy wakacyjne w Ludbreg

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Ludbreg

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Ludbreg

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Ludbreg

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Ludbreg

Dlaczego to my Was zapraszamy do tej miejscowości? Odpowiedź jest prosta – ponieważ oferujemy tutaj kwatery na udane wakacje. Nasze propozycje domków i apartamentów w Chorwacji kontynentalnej to ciekawa alternatywa dla hoteli i innych zbiorowych miejsc noclegowych. W naszych obiektach nie tylko wyśpisz się w przyjemnych warunkach, ale i możesz spędzić w nich dzień, jak w swoim domu. Jest to możliwe, ponieważ nasze kwatery w Ludbreg są indywidualnymi jednostkami mieszkalnymi, które, w całości, wynajmowane są tylko Wam. Oznacza to, że do komfortu dochodzi jeszcze bezpieczeństwo i prywatność. W sam raz na udany wypoczynek.

Kolejnym atutem naszej oferty na tle innych portali noclegowych jest fakt, iż wszystkie kwatery na wakacje w Chorwacji, a więc i w Ludbreg, są objęte programem all inclusive. W jego ramach, w cenie najmu, macie już wliczone opłaty za:

  1. Zużycie mediów – woda, prąd, gaz, ogrzewanie w cenie;

  2. Sprzątanie końcowe;

  3. Pościel i ręczniki – od razu zwolni się trochę miejsca w walizce.

Dzięki temu, nie musicie martwić się o dodatkowe koszty na miejscu. Podobnie jest z kaucją – w naszych domach i apartamentach nie są pobierane kaucje ani zaliczki. Zapraszamy!

 

Ludbreg

Zamieszkaj w kwaterze z basenem w Ludbreg

Zamknijcie na chwilę oczy i wyobraźcie sobie następującą sytuację: relaksujecie się na leżaku z ulubioną książką, a naprzeciwko Was, Wasze pociechy radośnie pluskają się w wodzie - wszyscy są zadowoleni. Opisana sytuacja nie musi być sennym marzeniem a rzeczywistością! Wystarczy zarezerwować dom z basenem w Ludbreg i gotowe! Nasze kwatery z basenem to gwarancja udanych wakacji, a kąpiel na świeżym powietrzu z dala od osób trzecich to przyjemność, którą ciężko przyrównać z czymkolwiek. Jak znaleźć domy z basenem? To proste – wybierzcie odpowiedni filtr w naszej wyszukiwarce  i wybierzcie najbardziej pasujący Wam dom lub apartament. Gwarantujemy, ze Wasze wakacje będą niezapomniane!

 

Ludbreg

Atrakcje w Ludbreg i okolicy

Rezerwując kwaterę z katalogu „Chorwacja noclegi” w miejscowości Ludbreg, będziecie mogli poznać takie miejsca jak:

  • Świątynia Świętej Krwi – która jest celem europejskich pielgrzymek.

  • Wyspa Mladosti – jest zielonym sercem miasteczka Ludbreg. Można podziwiać jej przyrodę  podczas spaceru lub przeprawy kajakiem.

  • Zamek Batthyany-Strattmann.

  • Jezioro Dubrava – sztuczny zbiornik wodny, który jest popularny wśród wędkarzy. Nad jeziorem czekają na Was kąpieliska, marina oraz lotnisko dla motolotni.

  • Rzeka Drava – popularne miejsce spływów kajakowych.

  • Miasta takie jak np. Koprivnica, Cakovec czy Varazdin.

  • Węgry i jego atrakcje – do granicy z Węgrami jest stąd zaledwie 30 kilometrów, a do słynnego Balatonu niecałe 100 kilometrów.