Domki wakacyjne w Sveti Ivan Zelina

Sveti Ivan Zelina

Domki wakacyjne w Sveti Ivan Zelina

Sveti Ivan Zelina to nieduże miasteczko, które położone jest w północnej części Chorwacji (przy okazji, zerknijcie do naszego katalogu „Chorwacja noclegi”), ok. 37 kilometrów na wschód od stolicy kraju – Zagrzebia. Sveti Ivan Zelina zlokalizowane jest w pobliżu pięknych, zalesionych wzgórz i gór, także świetnie nadaje się na wakacje na rowerze lub na łonie natury. Poza tym, to ciekawa propozycja na urlop w spokojniejszym miejscu, gdzie można zregenerować naturalne baterie i odpocząć od codzienności wielkich miast. Sveti Ivan Zelina to również winnice, gaje oliwne i pola uprawne – jest więc okazja na spróbowanie miejscowych specjałów. Musicie przyznać, że brzmi to interesująco – może to jest właśnie miejsce na Wasze kolejne, wymarzone wakacje.

 

Popularne domy wakacyjne w Sveti Ivan Zelina

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sveti Ivan Zelina

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Sveti Ivan Zelina

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sveti Ivan Zelina

Loading...

Apartamenty i domki w Sveti Ivan Zelina

W podjęciu decyzji o wyborze miejscowości Sveti Ivan Zelina, może Wam pomóc NOVASOL i jej oferta. Znajdziecie w niej bowiem, w pełni wyposażone i gotowe na Wasz przyjazd, domy oraz apartamenty wakacyjne. Nasze obiekty na wakacje w Chorwacji, to gwarancja komfortowego i bezpiecznego urlopu, bez udziału osób trzecich. Gwarantujemy to Wam, ponieważ każdy dom i apartament stanowi integralna całość i nie ma mowy o współdzieleniu jakichkolwiek pomieszczeń z innymi turystami. Dodatkowo, nasze obiekty posiadają wyposażoną kuchnię, dzięki czemu sami możecie przygotowywać posiłki z miejscowych artykułów, których tu nie brakuje.

Warto również dodać fakt, iż po przyjeździe na miejsce, zastaniecie taki sam obiekt, który jest widoczny na naszej stronie. Jak to możliwe? Otóż, wszystkie kwatery w Chorwacji Kontynentalnej są sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów. To również oni przygotowują opisy i zdjęcia obiektu. Dlatego i my i Wy macie pewność, że zamieszkacie w domku lub apartamencie, który sobie wybraliście. Dodatkową zachętą niech będzie to, iż wszystkie obiekty w naszym katalogu są objęte programem all inclusive. W jego ramach, w cenie najmu, są już wliczone opłaty za media, pościel, ręczniki oraz sprzątanie końcowe. Zapraszamy!

 

Sveti Ivan Zelina

Domki tematyczne w Sveti Ivan Zelina

Kolejnym atutem naszego katalogu są obiekty specjalne, w których znajdziecie dodatkowe atrakcje. Wśród nich, warto wymienić takie kwatery jak:

  • Domy z basenem – w ofercie posiadamy zarówno baseny kryte, jak i na świeżym powietrzu;

  • Domy przyjazne dzieciom – bezpieczne kwatery, w których, na najmłodszych Gości, czekają specjalne atrakcje;

  • Domy akceptujące zwierzęta – do tych obiektów, możecie zabrać domowego pupila i razem z nim spędzić urlop;

  • Domy z sauną – szczególnie popularne poza sezonem głównym;

  • Domy na łonie natury – zamieszkacie na skraju lasu lub w innym, zielonym miejscu;

  • Domy z widokiem – gwarantują, ze poranna kawa lub wieczorna biesiada na tarasie będą jeszcze przyjemniejsze.

 

Sveti Ivan Zelina

Atrakcje w Sveti Ivan Zelina i okolicy

Rezerwując kwaterę z oferty „domy i apartamenty Chorwacja”, raczej nie spędzicie całego czasu w obiekcie lub jego ogrodzie z basenem. Szczególnie, że sama miejscowość, jak i jej otoczenie, są bardzo intersujące i mogą dostarczyć Wam wielu pozytywnych wrażeń. Już sam spacer po miasteczku i wizyta w miejscowym muzeum pozwoli Wam na poznanie jego ciekawej historii. Z kolei już za rogatkami miejscowości, czekają na Was trasy turystyczne, które prowadzą przez piękne krajobrazy, na które składają się lasy, pola, łąki i góry. Możecie również wybrać się do ciekawych miast regionu, jak np. Varazdin, Zagrzeb czy Bjelovat. To będą bardzo udane wakacje! Jeszcze raz zapraszamy!