Apartamenty i domy w Bogdanovci

Dom wakacyjny w Bogdanovci

Apartamenty i domy w Bogdanovci

Bogdanovci to niewielka miejscowość położona w północnej części Chorwacji, zaledwie 6 kilometrów od znanego ośrodka miejskiego Vukovar (sprawdźcie także nasz produkt „apartamenty Vukovar”). Bogdanovci znajduje się na terenach rolniczych, dlatego też jest to miejsce spokojne, a wręcz zaciszne. Jeśli więc Waszym wypoczynkowym priorytetem jest, niezmącony hałasem relaks, to urlop w tym miejscu powinniście właśnie wziąć po uwagę.

Domy i apartamenty w Bogdanovci polecamy tym, którzy szukają nowych i intrygujących miejsc, które jeszcze nie wpisały się w masowy ruch turystyczny. Centralna Chorwacja bowiem jest bardzo atrakcyjna i oferuje mnóstwo rozrywek, a mimo to, wśród turystów nie jest jeszcze bardzo popularna (choć rocznie odwiedza ja już prawie milion osób z całej Europy). Dlatego też, jeśli lubicie zwiedzanie i aktywne spędzanie czasu, to w Bogdanovci czekają na Was, niezapomniane i pełne przygód, wakacje. Wystarczy zarezerwować noclegi z oferty "Chorwacja apartamenty".

 

Domy i apartamenty w Bogdanovci

Torby i plecaki spakowane, silnik samochodu już się grzeje – znak, że można wyruszyć na urlop. Warto jednak wcześniej zapewnić sobie noclegi. I tu NOVASOL przychodzi Wam z pomocą, ponieważ mamy Wam do zaoferowania domy i apartamenty w Bogdanovci i okolicy. Nasza oferta to alternatywa dla hotelowych pokojów i wynajmu pojedynczych pokojów. Rezerwując noclegi w Chorwacji Centralnej Z NOVASOL otrzymacie kwatery:

  • W pełni wyposażone – nasze obiekty posiadają wszelkie niezbędne meble i urządzenia.

  • W pełni samodzielne – wszystkie nasze domy i apartamenty posiadają własne kuchnie (lub aneksy kuchenne) oraz łazienki. Warto dodać, że w większych domach, do Waszej dyspozycji jest często kilka łazienek.

  • Gwarantujące prywatność – nasze obiekty wakacyjne są dostępne tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji – na czas trwania najmu. Nie ma możliwości sytuacja, że ktoś obcy zostanie Wam dokwaterowany do kwatery, nawet jeśli jedna osoba wynajmie dom przeznaczony da kilkunastu osób.

  • Dostępne prze prawie cały rok – jeśli nie lubicie wysokich temperatur, to z pewnością docenicie fakt, że do naszych kwater można wybrać się o dowolnej porze roku.

  • Posiadające dodatkowe udogodnienia – część obiektów posiada specjalne atrakcje (np. basen, sauna, plac zabaw), które podnoszą komfort i zadowolenie z wypoczynku.

  • Objęte opcją all inclusive – w cenę najmu wliczone są już opłaty za wszystkie media, sprzątanie końcowe oraz pościel.

Na koniec warto wspomnieć, że część naszych domów i apartamentów jest otwarta na wakacje z psem, kotem lub innym domowym zwierzakiem – wystarczy, w momencie wyszukiwania, wpisać liczbę towarzyszących Wam zwierząt.

Wakacje w Bogdanovci

Wakacje w Bogdanovci to urlop w sielskiej atmosferze i w otoczeniu pól uprawnych oraz natury. Fakt ten docenia zapewne osoby, które lubią kuchnię opartą na warzywach i owocach, który w okolicy nie brakuje. Wybierając produkt „apartamenty Chorwacja” można również spędzić czas na sportowo. Okolica oferuje kąpieliska, możliwość uprawiania wędkarstwa, kolarstwa, wędrówek, hikingu czy jazdy konnej. Warto wybrać się także nad Dunaj, po którego wodach kursują statki wycieczkowe – rejs po Dunaju, będzie niezapomnianym przeżyciem.

Jeśli lubcie zwiedzanie i odkrywanie ciekawych miejsc, to okolica Bogdanovci jest wyjątkowo bogata w tego typu atrakcje. Blisko miejscowości znajdują się takie miasta jak Vukovar, Vinkovci czy Osijek (polecamy także nasz produkt „noclegi Osijek”). Wybierając się na wakacje w Bogdanovci możecie również zwiedzić miasta w Serbii (Sombor i Nowy Sad) oraz Bośni i Hercegowinie (Brczko i Doboj), ponieważ to właśnie tutaj Chorwacja graniczy z oboma krajami. Pamiętajcie tylko o zabraniu paszportów, gdyż kraje te nie wchodzą w skład strefy Schengen.