Kutina - apartamenty i domy wakacyjne

Kutina to nazwa miasta oraz gminy, położonych w południowo-zachodniej części Centralnej Chorwacji, około 50 kilometrów na wschód miasta Sisak (zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą „noclegi w Sisak”). Miast znajduje się przy parku przyrodniczym Lonjsko Polje, ok. 30 kilometrów od granicy z Bośnią i Hercegowiną oraz kilka kilometrów od zielonych wzgórz wchodzących w skład Panońskich Gór Wyspowych, które powstały po cofnięciu się wód morskich.

Taka lokalizacja sprawia, że wakacje w Kutina to ciekawa propozycja dla osób lubiących odkrywać nowe miejsca oraz wypoczywać na łonie natury. Kutina to również miejsce, w którym nie występuje zjawisko masowej turystyki, a więc jeśli szukacie zacisznego miejsca w celu niczym niezmąconego relaksu, to Kutina będzie świetnym wyborem. Kutina jest również otoczona rolniczymi terenami, a więc łatwo dostaniecie tu świeże warzywa, owoce, oliwę z oliwek czy wino wyprodukowane przez lokalnego producenta. Czym prędzej więc, zapoznajcie się z naszą atrakcyjną ofertą "Chorwacja apartamenty" w Kutinie i w drogę!

Kutina

Domy i apartamenty w Kutina

Na niezapomniane wakacje w mieści i gminie Kutina, polecamy nasze domy i apartamenty wakacyjne. Obiekty NOVASOL zapewnią Wam komfortowy wypoczynek, podczas którego w pełni zregenerujecie ciało i duszę. Domy i apartamenty w Kutina gwarantują Wam także kompletne wyposażenie, pełną prywatność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji co zrobić lub zwiedzić w danym dniu. Koniec z ciasnymi hotelowymi pokojami i wycieczkami objazdowymi, które coraz częściej przypominają bieganinę bez chwili oddechu i możliwość zakupów w „zaprzyjaźnionych sklepach”. Wybierając kwaterę z naszej oferty „noclegi w Chorwacji Centralnej”, to Wy decydujecie w jaki sposób spędzić wakacje i jaki obiekt wakacyjny wybrać.

Spośród kwater w Kutina, szczególnie polecamy:

  • Domy z basenem – prywatny akwen gwarantuje intymną atmosferę, z dala od wścibskich oczu.

  • Domy na łonie natury – zamieszkaj na skraju lasu lub tuż przy łące, z dala od cywilizacji.

  • Domy przyjazne dzieciom – najmłodsi Gości znajdą tu dodatkowe atrakcje, jak np. plac zabaw, gry planszowe, konsolę do gier, itp.

  • Domy przyjazne zwierzętom – nie chcesz zostawić domowego pupila w kraju? Zabierz go ze sobą na wakacje – w opisach kwater znajdziecie informację o możliwości wspólnego wypoczynku.

  • Domy dla aktywnych – jeśli podczas urlopu nie chcecie rezygnować z codziennych treningów, to sprawdźcie te domy, które oferują siłownię, place do gier czy sprzęt sportowy (wszystkie informacje również w opisie obiektu wakacyjnego).

Zapraszamy do naszych obiektów wakacyjnych w Kutina!

Wakacje w Kutina

W miejscowości Kutina i okolicy jest wiele do odkrycia. W miasteczku znajdziecie, charakterystyczny dla Europy środkowej, kościół-zamek, drewniane domy zwane trijem oraz cardak, a także ruiny średniowiecznych dworków. Wybierając nasz produkt „apartamenty Chorwacja”, będziecie również mogli poznać park przyrodniczy Lonjsko Polje, w którym szlaki turystyczne poprowadzą Was przez lasy i mokradła. Warto również dodać, że miejsce to zostało uznane przez UE za ważne siedlisko ptaków.

Wakacje w Kutina to równiez możliwość aktywnego wypoczynku. Już na pobliskich wzgórzach Moslavina, będziecie mogli sprawdzić swoją kondycję fizyczną oraz spróbować miejscowego trunku, czyli wina Skrlet. Z kolei jeśli wybierzecie się kilka kilometrów na północ, to czekają na Was bardziej wymagające góry Panońskie, osiągające prawie 1000 metrów n.p.m.

Spędzając urlop w Kutina, warto zarezerwować sobie czas na wizyty w takich miastach jak Sisak, Daluvar czy Zagrzeb – stolica kraju (tutaj również oferujemy nasz produkt „apartamenty Zagrzeb”).