Zupanja - domy i apartamenty wakacyjne

Ferienhaus in Županja

Zupanja - domy i apartamenty wakacyjne

Zupanja to miasto znajdujące się w północno-wschodniej części Chorwacji (polecamy Wam również pełną ofertę "Chorwacja noclegi"), około 30 kilometrów na południe od znanego ośrodka Vinkovci. Miejscowość położona jest nad rzeką Sawą, która jest rzeką graniczną z Bośnią i Hercegowiną. Co ciekawe, zaledwie dwa mosty nad rzeką Sawą, dzieli Zupanję od miasta Orasje, które położone jest już za granicą – dzięki temu, można odkryć atrakcje dwóch miast, podczas jednego urlopu.

Urlop w Zupanji polecamy wszystkim szukającym chwili wytchnienia od gwarnych ośrodków miejskich. Tu, spędzicie wakacje w spokojnej atmosferze i w prawie sielskim klimacie. Zupanja to również świetna baza wypadowa do wycieczek po okolicy, w której nie brakuje zabytków, ciekawych miejsc, atrakcji dla całej rodziny oraz naturalnych krajobrazów. Dlatego też, jeśli szukacie nowego i mniej znanego kierunku, to polecamy Wam Zupanję na niezapomniane wakacje w Chorwacji.

Domy i apartamenty w Zupanji

Planując wakacje w Zupanji, warto zerknąć na ofertę jaką przygotowała dla Was NOVASOL. Mamy tu dla Was w pełni wyposażone kwatery wakacyjne o różnym standardzie oraz wielkości – a wszystko to po to, abyście mogli znaleźć obiekt wakacyjny, który spełni Wasze wymagania oraz potrzeby. Wybierając się na wakacje w Centralnej Chorwacji, będziecie mogli zamieszkać zarówno w przytulnych apartamentach dla dwojga, jak i w dużych domostwach mogących pomieścić nawet kilkanaście osób. Podobnie jest z udogodnieniami: oferujemy Wam zarówno obiekty o podstawowym wyposażeniu, jak i luksusowe kwatery z dodatkowymi atrakcjami jak basen, sauna, ogród itp. Bez względu jednak na to co wybierzecie, zawsze możecie mieć pewność, że z NOVASOL spędzicie wakacje w komfortowej oraz prywatnej atmosferze, ponieważ obiekty wakacyjne są dostępne tylko do Waszego użytku na czas trwania najmu.

Domy i apartamenty w Zupanji, podzielono na kilka konceptów, w tym m.in.:

  • Domy na łonie natury – opcja polecana osobom szukającym ucieczki od codzienności i hałasu wielkich miast. Obiekty tego typu znajdują się tuż przy lasach oraz oferują naturalne otoczenie.

  • Domy przyjazne zwierzętom – w tych kwaterach spędzicie niezapomniane wakacje z psem, kotem lub innym domowym ulubieńcem.

  • Domy dla aktywnych – prawdziwa gratka dla osób preferujących wakacje pełne aktywności fizycznej. W tych kwaterach znajdziecie dodatkowe udogodnienia jak np. siłownie, plac do gier zespołowych czy sprzęt sportowy.

Dodatkowym atutem obiektów wakacyjnych w Zupanji i okolicy jest fakt, że są one dostępne w opcji all inclusive. W jej ramach, w cenę najmu wliczono już opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel.

Wakacje w Zupanji

Zupanja to świetne miejsc na regenerację i urlop w spokojnej atmosferze. Z kolei jego bliższa i dalsza okolica oferuje wiele ciekawych miejsc, które warto wpisać sobie jako warte wizyty. Wybierając produkt „apartamenty Chorwacja”, będziecie mieli okazję odwiedzić takie miejsca jak:

  • Vinkovci – miasto, w którym można podziwiać jeden z najważniejszych monumentów średniowiecznej Chorwacji – kościół Meraja z XI wieku oraz wziąć udział w folkowym festiwalu „Vinkovacke jeseni”, który jest najważniejszym wydarzeniem w tej części kraju.

  • Slavonski Brod – miejscowość słynąca z barokowego zamku Brod, klasztoru Franciszkanów z XVIII wieku oraz jednej z największych starówek w kraju.

  • Vukovar – w mieście tym można obejrzeć, celowo nieodnowione budynki-symbole wojny o niepodległość z końca XX wieku oraz ekspozycje muzeum mieszczącego się w zamku Eltz.

  • Osijek – jedno z największych ośrodków miejskich w Chorwacji. Więcej informacji znajdziecie pod produktem „noclegi w Osijek".