Osijek - domy i apartamenty

Osijek

Osijek - domy i apartamenty

Osijek to czwarte, co do wielkości, miasto w Chorwacji. Położone jest w północno-wschodniej części kraju, blisko granicy z Serbią oraz Węgrami. To, interesujące i pełne atrakcji, miasto jest stolicą regionu Slawonii, a przez jego centrum przepływa rzeka Drawa, która kilkanaście kilometrów dalej łączy się  z Dunajem.

Wakacje w Osijek polecamy wszystkim, którzy szukają nowych i interesujących miejsc, bowiem tutaj odkryjecie całkiem inne, w porównaniu do nadmorskiej części, oblicze kraju. W Osijek czas i życie płyną zupełnie innym torem. Miasto oferuje mnóstwo zabytków, parków, ciekawych miejsc oraz atrakcji dla całej rodziny, a jego okolica pełna jest pól lasów oraz jezior. Urlop w Osijek może więc być ciekawym połączeniem wakacji w mieście i wypoczynku na łonie natury. Pakujcie więc torby oraz plecaki i wyruszcie na pełne przygód wakacje - wystarczy tylko wybór odpowiedniej kwatery z propozycji "Chorwacja apartamenty".

 

Popularne domy wakacyjne w Osijek

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Osijek

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Osijek

Loading...

Domy i apartamenty w Osijek

Znajdźcie swoją wakacyjną kwaterę w mieście Osijek i okolicy. Wystarczy tylko przejrzeć ofertę NOVASOL i wybrać obiekt wakacyjny, który odpowiada Waszym potrzebom i wymaganiom. Na naszych stronach prezentujemy Wam domy i apartamenty w Osijek i jego okolicy, w których spędzicie przyjemne oraz komfortowe chwile. Nasze kwatery są w pełni wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty i meble oraz gwarantują pełną swobodę i prywatność, ponieważ są tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji podczas najmu. Nasz produkt „domy i apartamenty w kontynentalnej Chorwacji”, to także oferta oznaczona jako all inclusive. Dzięki temu, w cenę najmu są już wliczone opłaty za media, pościel i sprzątanie końcowe.

Szukając idealnej kwatery w Osijek, możecie wybierać używając różnych kryteriów. Nasze obiekty wakacyjne położone są zarówno w centrum miasta (będziecie mieszkać w samym centrum wydarzeń), jak i na jego obrzeżach, a nawet dalej od rogatek miejscowości, w otoczeniu natury. Kwatery w Osijek różnią się także wielkością, bowiem oferujemy tu noclegi od mieszkań dla par po duże domy z kilkoma sypialniami. Również kwestia dodatkowych udogodnień jest tu różnorodna: domy z basenem, domy z sauną, mieszkania z siłownią, itp. – mogą wprawić w niemały zawrót głowy. Gorąco polecamy naszą ofertę w Osijek!

 

Osijek

Wakacje w Osijek

W mieście Osijek i jego okolicy czekają na Was liczne możliwości wypoczynku i spędzania wolnego czasu. Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi” możecie:

  • Obejrzeć najważniejsze zabytki miasta – XVIII-wieczna forteca Tvrda, Katedra św. Piotr i Pawła, Kino Europa i Urania, Teatr Narodowy, Zamek Pejacevic – to tylko przykłady tego, co można tu podziwiać.

  • Przejść się miejską promenadą – ciągnie się ona wzdłuż Dravy i oferuje marinę, parki, kafejki, bary oraz niezwykły most pieszy, który jest jedną z atrakcji miasta.

  • Odwiedzić atrakcje dla całej rodziny – w Osijek szczególnie polecamy kompleks basenowy Copacabana oraz miejskie zoo, w którym znajdują się wielkie swobodne wybiegi dla zwierząt (największe w kraju).

  • Odwiedzić podziemną stronę miasta – tutejsze katakumby oferują niezapomniane przeżycia i możliwość cofnięcia się do czasów baroku.

  • Skosztować miejscowych wyrobów – specjalnością miasta Osijek są Kulen, Cobanas, Slawońska Pizza oraz wina i wyrabiane rzemieślniczo piwa. W Osijek znajduje się również fabryka czekolady „Kandit”, która jest udostępniona zwiedzającym.

  • Wybrać się na rowerową wycieczkę – przez i wokół miasta ciągną się kilometrowe trasy rowerowe o różnym poziomie trudności.

  • Wziąć udział w spływie rzeką Drava – przeprawa pontonem czy kajakiem na długo pozostanie w Waszej pamięci.