Nasice - domy i apartamenty wakacyjne

Nasice to niewielka miejscowość położona we wschodniej części Chorwacji centralnej(pełną ofertę krajową, znajdziecie w katalogu "domy i apartamenty Chorwacja"), ok. 50 kilometrów na zachód od znanego miasta Osijek.  Miasteczko znajduje się na północnym zboczu pasma Krndija, które składa się z niskich gór i wzgórz łączących się z górami Papuk. Pierwsze wzmianki o Nasicach pojawiły się już na początku XIII wieku, a do dziś zachowały się do budynki pochodzące z różnych epok.

Wakacje w miejscowości Nasice to propozycja amatorów spokojnego wypoczynku na łonie natury. Tutaj odpoczniecie także z dala od zgiełku i hałasu wielkich miast, a także uciekniecie od szarej codzienności. Nasice zapraszają także amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu i osoby lubiące aktywny urlop, ponieważ okolica pełna jest naturalnych krajobrazów, na które składają się góry i wzgórza bogate we florę i faunę. Jeśli więc planujecie wakacje w Chorwacji w ciekawym i nowym miejscu, urlop w Nasicach będzie idealnym wyborem.

 ****

Nasice

Domy i apartamenty w Nasicach

Jeśli Waszym marzeniem jest urlop w spokojnej, wręcz idyllicznej atmosferze, to sprawdźcie nasz produkt „domy i apartamenty w Nasicach”. To właśnie tutaj, praktycznie przez cały rok, czekają na Was nasze w pełni wyposażone kwatery, w których spędzicie komfortowe i swobodne wakacje. Jest to możliwe, ponieważ nasza oferta wakacyjna to alternatywa dla hoteli oraz hosteli. Nasze kwatery w Chorwacji Centralnej to gwarancja prywatnego oraz indywidualnego charakteru wakacji. Na czas pobytu, cały obiekt, a także jego wyposażenie są tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji. To samo dotyczy np. przydomowego basenu, pod warunkiem, że w opisie nie ma informacji o współdzielonym akwenie (ale i to z dwoma lub trzema apartamentami).

W pełni wyposażone kuchnie to również atut naszej oferty w Nasicach i okolicy. Jest to szczególnie udogodnienie dla osób podróżujących z małymi dziećmi oraz dla osób posiadających specyficzne wymogi co do spożywanych posiłków. A kto wie, może właśnie w Nasicach, odkryjecie w sobie talent do gotowania chorwackich specjałów? Nie zwlekajcie więc ani minuty dłużej, zarezerwujcie domy i apartamenty w Nasicach już dziś!

Wakacje w Nasicach

Nasice zapraszają Was na niezapomniany urlop z licznymi atrakcjami. Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi” będziecie mogli:

  • Poznać zamek Pejacevic – ta niezwykła budowla znajduje się w samym sercu miasta, w otoczeniu parku i angielskiego ogrodu. W budynku podziwiać można wystawy dotyczące życia na tych terenach (od prehistorii po dzień dzisiejszy) oraz niezwykłą architekturę zamku.

  • Odwiedzić miejskie zoo – jest to prywatny ogród rodziny Bizik, w którym można podziwiać m.in. wilki oraz dzikie koty – świetne atrakcja dla najmłodszych Gości.

  • Wypocząć nad wodą – w okolicy miasta znajduje się jezioro Lapovac. Posiada ono plaże i kąpielisko. Panują tu również świetne warunki do spływów kajakowych, rejsu łodzią wiosłową oraz wędkarstwa.

  • Odkryć góry Krndija – jest to pasmo niskich gór i zielonych wzgórz, które świetnie nadają się do pieszych i rowerowych wędrówek dla mniej doświadczonych turystów.

  • Odkryć góry Papuk – to już wyższe pasmo górskie ( z najwyższym szczytem wynoszącym 953 m n.p.m.). Oprócz zielonych krajobrazów, znajduje się tu ceniony park geologiczny (w miejscowości Vocina), który oferuje możliwość podziwiania różnych warstw skalnych wytworzonych na przestrzeni wieków.

  • Poznać ciekawe miejsca w Slawonii – podczas urlopu w Nasicach, warto wybrać się do takich miejsc jak Dakovo, Vinkovci, Slavonski Brod (sprawdźcie także nasz produkt „Slavonski Brod noclegi”) oraz Osijek.