Varazdinske Toplice - domy i apartamenty wakacyjne

Varazdinske Toplice

Varazdinske Toplice - domy i apartamenty wakacyjne

Varazdinske Toplice to nazwa niewielkiego miasteczka, które, jak sama nazwa wskazuje, położone jest niedaleko ośrodka Varazdin, w północnej części Chorwacji (z kolei po pełną ofertę wakacyjną w tym kraju, zapraszamy do katalogu „Chorwacja noclegi”). Drugi człon nazwy miejscowości sugeruje jego uzdrowiskową cechę, którą są źródła geotermalne. Są one tu znane już od czasów Cesarstwa Rzymskiego, o czym świadczą odkrycia archeologiczne, które można tutaj oglądać. Jednak nie tylko fakt bycia uzdrowiskiem, jest atutem miejscowości Varazdinske Toplice. Inną jego cecha jest przepiękna lokalizacja, pośród zalesionych wzgórz i pagórków, a także sporo atrakcji w samym miasteczku, jak i w jego okolicy.

Powyższy opis Varazdinskich Toplic wyraźnie sugeruje, że możecie tu spędzić cudowne wakacje. Swoje miejsce znajdą tu bowiem i miłośnicy wypoczynku na łonie natury, amatorzy wycieczek pieszych i rowerowych, osoby lubiące zwiedzanie oraz chcący skorzystać z przyjemnych wód geotermalnych i innych dobrodziejstw sanatoriów oraz spa. Jeśli jesteście wczasowiczami opisanymi powyżej, koniecznie sprawdźcie nasze wakacyjne kwatery w Chorwacji kontynentalnej i wybierzcie się na wakacje w okolice Varazdinskich Toplic. Zapraszamy!

 

Popularne domy wakacyjne w Varazdinske Toplice

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Varazdinske Toplice

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Varazdinske Toplice

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Varazdinske Toplice

Loading...

Domy i apartamenty w miasteczku Varazdinske Toplice

W przeżyciu niezapomnianych wakacji pomogą Wam nasze kwatery wakacyjne. NOVASOL bowiem, oferuje Wam indywidualne domki i mieszkania wakacyjne, które są:

  • Kompletnie wyposażone we wszystko co niezbędne;

  • Zawsze gotowe na Wasz przyjazd;

  • Wynajmowane tylko Wam – nie ma więc obaw, że Wasze wakacje w Chorwacji zostaną zakłócone przez osoby trzecie;

  • Komfortowe, bezpieczne dla wszystkich uczestników oraz w pełni funkcjonalne;

  • Dostępne do wynajęcia przez okrągły rok;

  • Oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy!

 

Oferta All Inclusive w Varazdinskich Toplicach

Dodatkowym atutem, naszego wakacyjnego katalogu jest, wspomniana w tytule, opcja all inclusive. W jej ramach, w domu lub apartamencie wakacyjnym, nie czekają na Was żadne dodatkowe opłaty z tytułu: zużycia mediów, pościeli, ręczników oraz sprzątania końcowego. Mało tego, w naszych obiektach, jak np. dom z basenem, nie pobieramy żadnych zaliczek lub kaucji przy przyjeździe. Wasze wakacje w miejscowości Varazdinske Toplice kosztują tyle ile zapłaciliście za wynajem i koniec – u nas nie ma żadnych dodatkowych bądź ukrytych kosztów. Co ważne, opcja all inclusive obowiązuje w całym kraju na wszystkie domy i apartamenty wakacyjne.

 

Domy przyjazne zwierzakom w Varazdinskich Toplicach

Domy akceptujące przyjazd ze zwierzakiem to nasza propozycja na udane wakacje z psem lub kotem. Po co zostawiać domowego pupila u rodziny lub znajomych, skoro z NOVASOL, możecie z nimi spędzić przyjemne chwile w Chorwacji. Zwłaszcza, że Varazdinske Toplice to wprost wymarzone miejsce na wspólne wycieczki po zielonych krajobrazach, a nawet możliwość wspólnej kąpieli w jeziorze. Na koniec dodamy, że obiekty przyjazne zwierzakom, nie tylko pozwalają na ich pobyt, ale i oferują sporo udogodnień, jak np. ogrodzony ogród czy specjalne miejsce do spania dla zwierzaka. Sprawdźcie koniecznie!

 

Wakacje w Varazdinskich Toplicach

Moc pozytywnych wrażeń oraz mnóstwo atrakcji – to czeka na tych, którzy wybiorą urlop w miasteczku Varazdinske Toplice. Wody geotermalne, muzeum miejskie, regionalne punkty gastronomiczne, ciekawa zabudowa miasteczka – to czeka Was już pierwszego dnia. Następne dni z kolei, można poświęcić na relaks lub wojaże po pagórkowatej i zielonej okolicy. Wśród nich czekają na Was zabytkowe wioski oraz ciekawe miasta jak np. Varazdin, Cakovec, Koprivnica, a nawet stolica kraju, czyli Zagrzeb. Wniosek jest jeden – rezerwujcie kwatery z oferty „domy i apartamenty Chorwacja” już dziś! Przygoda czeka!