Domy wakacyjne w Kraljevec na Sutli

Domy wakacyjne w Kraljevec na Sutli

Domy wakacyjne w Kraljevec na Sutli

Kraljevec na Sutli to niewielka miejscowość oraz stolica gminy o takiej samej nazwie. Miasteczko położone jest w dolinie rzeki Sutla, która przebiega wzdłuż granicy chorwacko-słoweńskiej w północnej części Chorwacji, ok. 40 kilometrów od stolicy kraju – Zagrzebia (sprawdźcie również naszą ofertę „Zagrzeb noclegi”). Kraljevec na Sutli znajduje się na obszarze kulturalnego i historycznego regionu Zagorje, a pierwsze wzmianki o osadzie pochodzą z czasów średniowiecza.

Domy wakacyjne w Kraljevec na Sutli to propozycja dla osób szukających nieodkrytych jeszcze oraz spokojnych miejsc na wymarzony urlop. Pagórkowate i górzyste otoczenie, dużo zieleni, przyjemne warunki klimatyczne, zaciszna atmosfera – to niewątpliwe atuty tej lokalizacji. Plusem jest również możliwość szybkiego dostania się do, bogatego w atrakcje, Zagrzebia oraz do wschodniej części Słowenii, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Kraljevec na Sutli to również świetne miejsce na sportowe wakacje na łonie natury oraz możliwość poznania ciekawej historii i kultury regionu Zagorje. Brzmi ciekawie? – zachęcamy więc do wybrania obiektu z oferty "apartamenty Chorwacja" w Kraljevec na Sutli.

 

Domy wakacyjne w Kraljevec na Sutli

Dopełnieniem wymarzonych wakacji jest odpowiednia baza noclegowa, która oprócz funkcji zapewnienia spokojnego snu, powinna zaoferować warunki do wypoczynku także w dzień. I właśnie takie propozycja ma wam do zaoferowania NOVASOL. Są to mianowicie, w pełni funkcjonalne i wyposażone, domy wakacyjne w Kraljevec na Sutli, które zostały udostępnione Wam przez ich prywatnych właścicieli. Tutaj, warto dodać, że wszystkie obiekty z oferty „Kontynentalna Chorwacja domy wakacyjne” są całkowicie niezależne i udostępnione tylko wynajmującym podczas rezerwacji. Oznacza to, że spędzicie urlop w komfortowej i prywatnej atmosferze.

Na początku poprzedniego akapitu wspomniano wypoczynku w dzień. NOVASOL wie i rozumie, że część z Was chciałoby wypocząć na leżaku lub w hamaku w miłym i przyjaznym otoczeniu. Dlatego też, domy wakacyjne w Kraljevec na Sutli oferują m.in. własne ogrody, baseny, place do gier, place zabaw oraz liczne udogodnienia w ich wnętrzach. Wszelkie dodatki znajdziecie w opisach domu, a jeśli szukacie konkretnych atrakcji, jak np. dom wakacyjny z basenem, wystarczy wybrać odpowiedni filtr przy wyszukiwaniu.

 

Domy wakacyjne w Kraljevec na Sutli

Domy all inclusive w Kraljevec na Sutli

Z przyjemnością informujemy Was, że również w tej miejscowości nasze obiekty wakacyjne są objęte promocją all inclusive. W jej ramach, w cenie najmu macie już wliczone opłaty za:

  1. Zużycie mediów;

  2. Sprzątanie końcowe;

  3. Pościel oraz ręczniki.

Podsumowując, rezerwując domy wakacyjne Kraljevec na Sutli, zyskacie nie tylko niezapomniane wspomnienia z urlopu, ale na dodatek zaoszczędzicie na dodatkowych opłatach na miejscu. Zapraszamy!

Wakacje w Kraljevec na Sutli

Pełen relaks oraz mnóstwo możliwość spędzenia wolnego czasu – to czeka wszystkich, którzy wybiorą dom wakacyjny z oferty „Chorwacja apartamenty i domy” w Kraljevec na Sutli. Możecie tu m.in.:

  • Wędrować po wzgórzach i górach.

  • Wypoczywać na łonie przyrody, np. w Kozjanskim Parku.

  • Uprawiać różne sporty, jak np. kolarstwo, trekking, wędkarstwo, jazda konna i wiele innych.

  • Odwiedzić piękny Zagrzeb.

  • Poznać ciekawe miasta w okolicy, jak np. Samobor (w którym oferujemy także nasz produkt „Samobor noclegi”), Zapresić , Kaprina.

  • Skorzystać z gorących źródeł – tutejsza okolica słynie z uzdrowisk oferujących regenerujące kąpiele w wodach termalnych.

  • Poznać tradycje, zwyczaje oraz codzienne życie w północnej części kraju, które wygląda zupełnie inaczej niż w nadmorskim regionie.

Te i inne możliwości są na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko wybrać domy wakacyjne w Kraljevec na Sutli.