Domy i apartamenty w Kaptolu

Góry i wzgórza wznoszące się tuż za oknem, rześkie powietrze, naturalne otoczenie i atmosfera – to wszystko czeka na Was, jeśli wybierzecie kwatery NOVASOL w Kaptolu i okolicy. Proponujemy Wam samodzielne oraz w pełni wyposażone obiekty, w których spędzicie komfortowe i relaksujące wakacje. Wszystkie nasze domy i apartamenty w Kaptolu zostały wcześniej sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów, dlatego możecie mieć pewność, że oferta jest zgodna z rzeczywistością. Kolejnym atutem produktu „kwatery Chorwacja kontynentalna” jest gwarancja prywatności, ponieważ nasze obiekty wakacyjne są tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji pod czas najmu. Dodatkowo, wszystkie domy i apartamenty są objęte programem all inclusive, w ramach którego będziecie mieli już z góry opłacone media, sprzątanie końcowe oraz pościel.

Zakwaterowanie NOVASOL w Kaptolu i okolicy to także duża swoboda wyboru. Możecie znaleźć swój wymarzony domek lub apartament pod kątem:

  • Położenia – oferujemy Wam obiekty położone w centrum miasteczek, jak i na łonie natury, z dala od cywilizacji.

  • Wielkości – możecie zamieszkać w apartamentach dla par, mieszkaniach dla rodzin, czy wielokondygnacyjnych domach dla grup wspólnie spędzających wakacje.

  • Dodatkowych udogodnień – w naszej ofercie znajdziecie specjalne kwatery, które podnoszą stopień komfortu oraz poziom zadowolenia. Szczególnie polecamy domy z basenem, kwatery z panoramicznym widokiem, domy witalne oraz obiekty przyjazne zwierzętom.

Zapraszamy!

Wakacje w Kaptolu

Przeżyjcie niezwykłą przygodę podczas urlopu. Wystarczy tylko spakować plecak i przekroczyć próg domu lub apartamentu wakacyjnego. Tutejsze góry świetnie nadają się na całodziennie wędrówki, podczas których Wasza kondycja zostanie wystawiona na próbę. Mimo że tutejsze pasma osiągają mniej niż 1000m n.p.m., to i wytrawni turyści znajdą tu szlaki o podwyższonym poziomie trudności. Dlatego też, warto przed wyprawą dostosować siły i zamiary pod własne możliwości. Wybierając nasz produkt „apartamenty Chorwacja” poznacie również sekrety, które skrywają góry otaczające kotlinę. Znajdziecie tu gęste i pełne życia lasy, strumienie oraz górskie rzeczki, ciekawe skały i efekty działań krasowych oraz liczne pozostałości po różnych epokach historycznych.

Wakacje w Kaptolu to także okazja na uprawianie różnych aktywności. Panują tu świetne warunki do wspinaczki, kolarstwa szosowego oraz górskiego, wędkarstwa, a nawet polowań. W miasteczkach kotliny znajdziecie też parki linowe i atrakcje dla całej rodziny, dzięki którym spędzicie wspólne niezapomniane chwile. Z kolei amatorzy zwiedzania, powinni udać się do takich miejscowości jak Pozega, VelikaOrahovica, Nasice czy Slavonski Brod (polecamy także naszą ofertę „noclegi Slavonski Brod”).