Bedekovcina - domy i apartamenty

Bedekovcina to miasteczko położone w północnej części Chorwacji (przy okazji, sprawdź nasz katalog "Chorwacja noclegi", w którym znajdziecie domy i apartamenty w całym kraju), zaledwie 40 kilometrów od stolicy kraju – Zagrzebia. Miejscowość zlokalizowana jest nad rzeką Krapiną oraz otoczona jest zielonymi wzgórzami oraz polami uprawnymi. Blisko stąd również do Słowenii, bowiem granica tego kraju oddalona jest o około 30 kilometrów.

Wakacje w Bedekovcinie polecamy każdemu amatorowi wypoczynku na łonie natury oraz osobom lubiącym urlop pod znakiem wędrówek i aktywnych form spędzania wolnego czasu. Bogata w naturalne krajobrazy okolica, to również świetne miejsce na wakacje z dala od zatłoczonych i hałaśliwych miejsc, które spotykamy w życiu codziennym. Bedekovcina to równiez destynacja, którą skrywa aura tajemniczości, bowiem nie utrwaliła się jeszcze w masowej turystyce. Dlatego też, jej atutem są mniejsze tłumy na szlakach turystycznych i zaciszna atmosfera – w sam raz na niezapomniane wakacje w Chorwacji.

 

Bedekovcina

Domy i apartamenty w Bedekovcinie

Jeśli szukacie miejsca opisanego powyżej, to niewątpliwie Bedekovcina będzie ciekawą propozycją. Na pewno też, ucieszy Was fakt, że NOVASOL przygotowała w Bedekovcinie ciekawą ofertę noclegową. Nasze domy i apartamenty w Bedekovcinie są w pełni wyposażone, stanowią samodzielne jednostki mieszkalne, gwarantują prywatność z dala od wścibskich oczu oraz są gotowe na Wasz przyjazd praktycznie przez cały rok. Wybierając nasz produkt „noclegi w Bedekovcinie” zapewnicie sobie urlop, który jest alternatywą dla ciasnych hotelowych pokojów czy wynajmu pojedynczych izb. Mało tego, wybierając apartameny i domy w Chorwacji kontynentalnej z naszej oferty, nie będziecie ponosić dodatkowych kosztów z tytułu zużycia mediów, sprzątania końcowego czy wynajmu pościeli. Wszystkie one są już wliczone w cenę najmu w ramach opcji all inclusive.

Nasze obiekty wakacyjne w Bedekovcinie są wyposażone w dodatkowe udogodnienia, które jeszcze bardziej podnosza komfort wypoczynku oraz są bardziej dopasowane do Waszych potrzeb. Szczególnie polecamy Wam kwatery wyposażone w:

  • Prywatny basen – domy z basenem gwarantują kąpiele wodne i słoneczne z dala od tłumów.

  • Rowery – część obiektów (sprawdźcie w opisie) posiada jednoślady do bezpłatnego użytku przez cały okres najmu.

  • Udogodnienia dla dzieci – może byc to m.in. plac zabaw, pokój dziecięcy, konsola z grami itp.

  • Panoramiczny widok – podziwiajcie naturalne krajobrazy prosto z okien lub tarasu domu wakacyjnego.

Wakacje w Bedekovcinie

Zarezerwujcie noclegi w Bedekovcinie i przeżyjcie niezapomniane wakacje. Czeka tu na was wiele atrakcji i ciekawych miejsc, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Wybierając nasz produkt „apartamenty Chorwacja” będziecie mogli:

  1. Wypocząć nad jeziorem – tuż za miastem znajdują się Bedekovcanska Jezera, które oferują kąpielisko z popularną plażą, promenadę oraz możliwość wypoczynku. Jeziora te pełne są ryb, dzięki czemu panują tu świetne warunki do uprawiania wędkarstwa. Można tu również obserwować liczne gatunki ptaków. Nad jeziorami odbywają się także festyny i imprezy kulturalne, jak np. festiwal miejscowych win.

  2. Wędrować po wzgórzach – spakujcie plecak i wyruszcie na całodzienną wyprawę po zielonych górach  pagórach. Podczas takich wojaży, poznacie m.in. miejscowe winnice oraz trzy zamki Sermage, Bedekovic oraz Bedekovic-Vranyczany. Równie atrakcyjne jest tu także kolarstwo.

  3. Skorzystać z wód termalnych – zaledwie 23 km na północ, znajduje się miejscowość Krapinske Toplice, która słynie właśnie z wód termalnych, zabiegów spa oraz dwóch aquaparków z mnóstwem basenów i zjeżdżalni.

  4. Poznać ciekawe miasta regionu – w obrębie kilkudziesięciu kilometrów znajdziecie takie miasta jak Zagrzeb, Celje, Samobor, Velika Gorica czy Varazdin (polecamy także nasz produkt „noclegi Varazdin”).