Apartamenty i domy wakacyjne w Cestica

Domy wakacyjne w Cestica

Apartamenty i domy wakacyjne w Cestica

Jeśli kiedykolwiek, w wyobraźni, próbowaliście zwizualizować sobie sielskie miejsce, w którym czas płynie wolno, a otoczenie jest bardziej niż przyjemne dla zmysłów – być może myśleliście o miejscowości takiej jak Cestica. Wioska ta, położona jest na północy Chorwacji (sprawdźcie całą naszą chorwacką ofertę pod hasłem „Chorwacja apartamenty”), tuż przy granicy ze Słowenią, ok. 100 kilometrów na północ kraju, czyli Zagrzebia. Cestica jest zlokalizowana na uboczu światowego ruchu turystycznego, dlatego też, polecamy tu naszą wakacyjną ofertę.

Domy wakacyjne w Cestica to odpowiedź na Wasze poszukiwania noclegów w cichych i spokojnych miejscach. Korzystając z naszych propozycji zakwaterowania, nie tylko wypoczniecie w komfortowych warunkach (dla ciała i ducha), ale i w pełni poznacie definicję słów „sielanka” oraz „idylla”. Wakacje w Cestica to również mnóstwo czasu spędzonego na świeżym powietrzu, w otoczeniu lasów, gospodarstw agroturystycznych oraz wzgórz pokrytych, zdającymi się nie kończyć, winnicami. Można stąd również organizować ciekawe wycieczki do kontynentalnej części Chorwacji (sprawdźcie również naszą ofertę "Chorwacja kontynentalna noclegi”) oraz na Słowenię, która również ma sporo do zaoferowania. Zapraszamy!

 

Popularne domy wakacyjne w Cestica

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Cestica

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Cestica

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Cestica

Loading...

Domy wakacyjne w Cestica

Każdy, kto zainteresował się tym skrawkiem Chorwacji, powinien zajrzeć do naszej wakacyjnej oferty. Przygotowaliśmy tu dla Was bogaty wybór prywatnych kwater, które świetnie sprawdzają się zarówno jako miejsce na noclegi, jak i na dzienny relaks. Zapewniamy to, chociażby z tego powodu, że wszystkie nasze domy wakacyjne w Cestica są w pełni wyposażone, urządzone we wszelkie niezbędne przybory, samodzielne i stanowią niezależne jednostki mieszkalne. Oznacza to, że tylko Wy macie do nich dostęp podczas najmu, a więc możecie spędzić tu czas w prywatnej i kameralnej atmosferze. Oprócz tego, proponujemy Wam zróżnicowane obiekty, które posiadają dodatkowe atrakcje, jak np. domy z basenem, domy przyjazne zwierzętom, domy dla aktywnych, itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi obiektami wakacyjnymi.

Domy wakacyjne w Cestica

Domy all inclusive w Cestica

Naszą specjalnością w Chorwacji, a więc i w miejscowości Cestica oraz jej okolicy są kwatery all inclusive. Są to obiekty wakacyjne, które w cenie najmu mają wliczone wszelkie dodatkowe opłaty, jakie spotykane są w innych krajach. I tak, domy wakacyjne w Cestica, objęte opcją all inclusive, gwarantują, że: opłaty za zużycie mediów, wynajem ręczników i pościeli oraz sprzątanie końcowe – będziecie już mieli w cenie, a więc na miejscu nie czekają na Was żadne dopłaty. Zapraszamy!

 

Wakacje w Cestica

Urlop w Cestica to gwarancja niezapomnianych chwil oraz wrażeń. Niezależnie, czy cały turnus spędzicie w domku i jego najbliższej okolicy, czy też codziennie będziecie eksplorować mniej znane rejony Chorwacji – wszyscy wrócicie zadowoleni. Decydując się na obiekt z katalogu „apartamenty Chorwacja”, będziecie mogli m.in.:

  • Wędrować po okolicznych wzgórzach – dzięki temu nie tylko wzmocnicie mięśnie, ale i nasycicie oczy pięknymi panoramami.

  • Zwiedzać winnice – amatorzy wina będą oszołomieni ilością winnic i produktów w nich oferowanych.

  • Wybrać się do Słowenii – do drugiego największego miasta tego kraju, Mariboru, jest stąd niecałe 60 kilometrów.

  • Poznać ciekawe miasta północno-wschodniej części Chorwacji – Cakovec, Zagrzeb, Varazdin (polecamy również ofertę „Varazdin noclegi”) i wiele innych miasta i miasteczek.

  • Aktywnie spędzić czas – rezerwując domy wakacyjne w Cestica, będziecie mogli skorzystać ze świetnych warunków sprzyjających uprawianiu kolarstwa, wędkarstwa, trekkingu, a w pobliskich jeziorach – sportów wodnych oraz pływania.