Beli Manastir - apartamenty i domy wakacyjne

Beli Manastir (nazwa oznacza „Biały Klasztor”) jest miastem położonym w północnej części Chorwacji (polecamy Wam również ofertę "Chorwacja noclegi"), w pobliżu granicy z Węgrami oraz Serbią, około 30 kilometrów na północ od znanej miejscowości Osijek. Beli Manastir znajduje się także w pobliżu parków przyrodniczych utworzonych wzdłuż Dunaju oraz Drawy, co sprawia, że okolica jest nadzwyczajnie zielona i naturalna.

Wakacje w Beli Manastir proponujemy obieżyświatom, którzy szukają nowych i nieszablonowych miejsc na wypoczynek, podczas którego lubą aktywnie zwiedzać okolicę i poznawać nowe miejsca. Ta, najbardziej wysunięta na północ, część Chorwacji cieszy się coraz większym zainteresowaniem turystów, ale jeszcze da się uniknąć tłumów i gwaru z nim związanego, dlatego też, miejsce to polecamy także osobom szukającym wytchnienia w spokojnej atmosferze. Bliskość granicy z Węgrami i Serbią sprawia, że podczas jednego urlopu można poznać atuty i atrakcje aż trzech krajów, co z pewnością zadowoli amatorów historii i poznawania zwyczajów i tradycji. Podsumowując, wybierzcie kwaterę z oferty "Chorwacja apartamenty", a przeżyjecie niezapomniane wakacje.

 

Beli Manastir

Domy i apartamenty w Beli Manastir

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NOVASOL w Beli Manastir i okolicy. Nasi lokali inspektorzy przygotowali tu dla Was kompletne wyposażone i w pełni samodzielne kwatery wakacyjne, w których spędzicie urlop w prywatnych i komfortowych warunkach. Nasze domy i apartamenty w Beli Manastir są tylko do Waszej dyspozycji podczas najmu, a więc nie ma mowy o współdzieleniu pomieszczeń czy pokojów z innymi turystami. Wybierając nasz produkt „noclegi Chorwacja kontynentalna”, możecie mieć pewność, że spędzicie w nich niezapomniane wakacje.

Nasze obiekty wakacyjne w Beli Manastir i okolicy można podzielić na kilka kategorii. Są to m.in.:

  • Położenie – nasze kwatery położone są w centrum miejscowości (będziecie mieszkać w centrum wydarzeń), na jej obrzeżach (większa gwarancja zacisznej atmosfery) oraz na łonie natury.

  • Wielkość – w naszej ofercie zakwaterowania znajdziecie zarówno przytulne apartamenty dla dwojga, jak i wielkie domy mogące pomieścić nawet kilkadziesiąt osób.

  • Jakość – NOVASOL oferuje Wam zarówno prosto wyposażone mieszkania (idealne na noclegi) oraz luksusowe domy z dodatkowym wyposażeniem, jak np. basen, siłownia, sauna, ogród itp.

Na koniec warto dodać, że domy i apartamenty w Beli Manastir są objęte opcją all inclusive. W jej ramach, w cenie najmu są już wliczone opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel. Zapraszamy!

Wakacje w Beli Manastir

Urlop w Beli Manastir to nieograniczone możliwości wypoczynku. Wystarczy tylko przejść przez próg domu wakacyjnego, aby móc zacząć eksplorację niezwykłej okolicy miejscowości. Wybierając nasz produkt „apartamenty Chorwacja”, będziecie mogli odwiedzić takie miejsca jak:

  • Osijek – jedno z największych miast Chorwacji. Oferuje ono piękną barokową zabudowę, cytadelę Tvrda oraz dwa niezwykłe parki: Króla Petara Kresmiria IV oraz Tomislava. Polecamy także spacer promenadą ciągnącą się wzdłuż rzeki Dravy i wizytę w Katedrze św. Piotra i Pawła.

  • Sombor – serbskie miasto, które słynie z pięknej XVIII-wiecznej starówki, zieleni oraz bogatego życia kulturalnego.

  • Park Gornje Podunavlje – specjalny rezerwat powstały w celu ochrony lasów i mokradeł biegnących wzdłuż Dunaju. Miejsce to nazywane jest Europejską Amazonią, ze względu na prawdziwie naturalny krajobraz oraz występowanie licznych gatunków zwierząt, jak np. borsuki, jelenie, orły, czarne bociany oraz warzęchy.

  • Vukovar – miasto, które posiada liczne pozostałości po ostatnim konflikcie pod koniec XX wieku (polecamy także naszą ofertę „apartamenty Vukovar”).