Domy i apartamenty w Velika Gorica

Velika Gorica

Domy i apartamenty w Velika Gorica

Velika Gorica to miasto położone w zachodniej części Chorwacji Centralnej (oferte wszystkich regionów kraju, znajdziecie w katalogu "Choracja noclegi"), praktycznie granicząc ze stolicą kraju – Zagrzebiem. Miejscowość jest stolicą historycznego regionu Turopolje, które znajduje się pomiędzy rzeką Sava i wzgórzami Vukomericke Gorice. Ciekawostką jest fakt, że nazwa miejscowości Velika Gorica tłumaczona jest często jako „Wielka Góra” co jest błędem, bo lokalnie słowo gorica oznacza winnicę – stad nazwa miasta brzmi Wielka Winnica. Ma to swoje uzasadnienie, gdyż okolica pełna jest plantacji winorośli i winnic właśnie.

Urlop w Velika Gorica polecamy amatorom miejskich wakacji. Zarówno tu, jak i w pobliskim Zagrzebiu, czekają na Was liczne zabytki oraz atrakcje dla całej rodziny. Wakacje w Velika Gorica to także możliwość wypoczynku na łonie natury, a to z kolei dzięki lasom oraz zielonym wzgórzom. Jeśli więc planujecie niezapomniane wakacje w Chorwacji, polecamy Wam noclegi w Velika Gorica.

 

Popularne domy wakacyjne w Velika Gorica

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Velika Gorica

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Velika Gorica

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Velika Gorica

Loading...

Domy i apartamenty w Velika Gorica

Szukając zakwaterowania na wymarzony urlop, sprawdźcie ofertę NOVASOL, która jest propozycją dla osób szukających alternatywy dla hotelowych pokojów. Na naszych stronach, znajdziecie domy i apartamenty w Velika Gorica, które zapewnią Wam komfortowy wypoczynek w prywatnej atmosferze. Możemy to zagwarantować, ponieważ nasi lokalni inspektorzy sprawdzili te obiekty przed dodaniem ich do oferty, jak również zrobili zdjęcia kwater, więc są one zgodne ze stanem faktycznym.

Nasze kwatery w Chorwacji Centralnej wyróżnia kilka cech, które są naszymi standardowymi wymaganiami. Są w pełni samodzielne (żadnego dzielenia kuchni, łazienki czy pokojów z innymi Gośćmi), kompletnie wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty oraz meble, nie zawierają opłat dodatkowych (media, sprzątanie końcowe i pościel są już wliczone w cenę najmu) oraz gwarantują Wam pełną prywatność i indywidualny charakter wypoczynku.

Oferta NOVASOL w Velika Gorica to także duża różnorodność wyboru. Mamy dla Was zarówno kwatery w centrum miasta (dzięki czemu będziecie w centrum wydarzeń), jak i na obrzeżach miejscowości czy poza nią, na łonie natury. Możecie zamieszkać w apartamencie typu studio, jak również w domu z kilkoma sypialniami. Poza tym, proponujemy Wam także domy ze specjalnymi udogodnieniami jak basen, sauna, siłownia, ogród czy plac zabaw. To będą udane wakacje w Velika Gorica.

Wakacje w Velika Gorica

Wybierzcie się na urlop do miasta Velika Gorica i odkryjcie jakie atrakcje dla Was przygotowano. Jeśli zarezerwujcie nasz produkt „apartamenty Chorwacja”, będziecie mieli okazję:

  • Poznać zabytki miasta – stare miasto Lukavec, drewniane kaplice zbudowane we wczesnym średniowieczu, „Vrata od krca” – to tylko niektóre budowle, jakie miasto ma Wam do zaoferowania. Koniecznie też odwiedźcie muzeum Turopolje, w którym można poznać historię człowieka, na tym terenie, od czasów neolitu.

  • Wypocząć nad jeziorem – zaledwie 4km od centrum miasta znajduje się Jezioro Cice, który oferuje mnóstwo atrakcji. Są tu świetnie wyposażone kąpieliska, park wodny z basenami, SPA, przystań żeglarska oaz miejsca na piknik i stacja kajakarska. Wody jeziora sprzyjają również uprawianiu wędkarstwa oraz nurkowania.

  • Przemierzać szlaki turystyczne – czy pieszo czy na rowerze, możecie wziąć udział w niezapomnianej przygodzie, podczas której poznacie miejscowe winnice, w których będziecie mogli skosztować pysznego wina. Przy okazji odwiedzicie miejscowe lasy, łąki, rzeki oraz wzgórza Vukomeric, które osiągają ponad 200 metrów n.p.m.

  • Poznać ciekawe miasta regionu – oprócz Zagrzebia (oferującego mnóstwo zabytków i atrakcji), warto udać się również do takich miast jak Sisak czy Samobor (polecamy także naszą ofertę „noclegi Samobor”).