Ceminac - domy i apartamenty wakacyjne

Dom wakacyjny w Ceminac

Ceminac - domy i apartamenty wakacyjne

Ceminac to niewielka miejscowość położona w północno-wschodniej części Chorwacji (sprawdźcie także naszą wakacyjną ofertę "Chorwacja noclegi"), zaledwie 23 kilometry na północ od znanego ośrodka Osijek. Miejscowość znajduje się w bardzo charakterystycznym punkcie, pomiędzy Węgrami i Serbią oraz rzekami Dunajem i Drawą, które łączą się ze sobą w nieodległym rezerwacie „Gornje Podunvajle”.

Urlop w Ceminac polecamy przede wszystkim tym, którzy chcą uciec z hałaśliwych ośrodków miejskich i wypocząć w wiejskiej i zacisznej atmosferze. Jest to również lokalizacja idealna dla chcących wypocząć na łonie natury oraz w pobliżu ciekawych miejsc. Wreszcie, jeśli jesteście amatorami aktywnego wypoczynku oraz lubicie odkrywać mniej znane rejony w Europie, to również Cekovac w pełni Was zadowoli. Jeśli więc, do kogoś z Was, pasuje powyższy opis, to już dziś rezerwujcie wakacje w Chorwacji!

 

Apartamenty i domy w Ceminac

Jeśli szukacie kwater na niezapomniane wakacje, to już teraz sprawdźcie ofertę NOVASOL, na którą składają się domy i apartamenty w Ceminac i okolicy. Czekają tu na Was w pełni wyposażone i komfortowe obiekty wakacyjne, w których spędzicie niezapomniane chwile. Wszystkie kwatery prezentowane na naszych stronach zostały wcześniej sprawdzone przez lokalnych inspektorów, a więc możecie mieć pewność, że obiekty faktycznie istnieją i ich stan oraz wyposażenie jest zgodny z opisem. Nasze kwatery gwarantują Wam także prywatny i indywidualny charakter wypoczynku, ponieważ obiekty są udostępnione tylko Wam podczas trwania najmu.

Jeśli wybieracie się na urlop w Centralnej Chorwacji, to Waszą szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na takie obiekty jak:

  • Domy przyjazne dzieciom – w tych kwaterach znajdują się dodatkowe atrakcje dla najmłodszych Gości, dzięki czemu rodzice będą mieli chwilę wytchnienia podczas urlopu.

  • Domy z basenem – co prawda w okolicy są kąpieliska (rzeczne oraz przy okolicznych jeziorach), jednak nic nie zastąpi prywatnego akwenu, nad który można wypocząć z dala od tłumów i hałasów.

  • Domy dla aktywnych – jeśli jesteście osobami uprawiającymi sport oraz ćwiczenia, to z pewnością ucieszy Was fakt, że w takim obiekcie może na Was czekać np. siłownia czy sprzęt do gier. Szczegóły znajdziecie w opisach domów.

  • Domy przyjazne zwierzętom – jeśli nie wyobrażacie sobie urlopu bez Waszego domowego pupila, to wybierzcie obiekty, w których taki wypoczynek będzie możliwy. Wystarczy w polu wyszukiwania wpisać liczbę towarzyszących Wam zwierzakom.

Na koniec, warto dodać, że wszystkie domy i apartamenty w Ceminac i okolicy są objęte programem all inclusive. Dzięki temu opłaty za: media, pościel oraz sprzątanie końcowe – są już wliczone w cenę najmu. Zapraszamy!

Wakacje w Ceminac

Spędzając urlop w Ceminac, będziecie mieli okazję wypocząć oraz poznać miejscowe zwyczaje, tradycje oraz życie codzienne. Znajdziecie tu również sposobności do uprawiania aktywnego wypoczynku, jak hiking, kolarstwo, sporty wodne i wiele innych. Wybierająć nasz produkt „apartamenty Chorwacja", odkryjcie również wiele ciekawych miejsc, które z pewnością wywrą na Was niemałe wrażenie. Są to m.in.:

  • Osijek – jedno z największych miast w Chorwacji. Znajdują się tu ciekawe zabytki z różnych epok (np. Tvrda), Antyczny rynek, Muzeum Archeologiczne, Muzeum Slawonii, zoo i wiele innych atrakcji.

  • Sombor – miasto po serbskiej stronie granicy. Słynie z parków, zieleni, bogatego życia kulturalnego oraz piękne zabudowy powstałej pomiędzy XVIII i XIX wiekiem.

  • Vukovar – miasto, w którym można zdobyć dużą wiedzę na temat ostatniej wojny o niepodległość oraz zapoznać się z jej skutkami (celowo nieodnawiane obiekty). Tutaj także możecie zarezerwować nasz produkt „noclegi Vukovar”.