Bjelovar - domy i apartamenty wakacyjne

Bjelovar to miasto położone w północnej części Chorwacji centralnej, ok. 90 kilometrów na wschód od stolicy kraju Zagrzebia (polecamy także nasz produkt „Zagrzeb apartamenty i domy”). Miasto Bjelovar, jak i jego okolica, jest otoczona polami uprawnymi oraz naturalnymi krajobrazami, dlatego też miejsce to polecane jest wszystkim szukającym możliwości wypoczynku w zacisznej atmosferze.

Wakacje w Bjelovar to również ciekawa propozycja dla osób szukającym czegoś nowego i nieszablonowego. Generalnie, Chorwacja Centralna nie jest tak odwiedzana przez turystów, jak np. wybrzeże Adriatyckie czy Istria, co jest dość krzywdzące, bowiem jest to region bogaty w ciekawe zabytki, zamki, góry oraz liczne atrakcje. Nasz produkt „domy i apartamenty w Bjelovar” polecamy także amatorom aktywnego wypoczynku, ponieważ dostępnych jest tu wiele możliwości uprawiania różnych dyscyplin sportowych, a także ciekawe szlaki turystyczne, których przemierzanie może trwać całe dnie. Dlatego też, gorąco polecamy ofertę "Chorwacja noclegi" w Bjelovar.

 

Bjelovar

Popularne domy wakacyjne w Bjelovar

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Bjelovar

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Bjelovar

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Bjelovar

Loading...

Domy i apartamenty w Bjelovar

Już dziś zapoznajcie się z naszą wyjątkową ofertą domów i apartamentów wakacyjnych w mieście Bjelovar i jego okolicy, a mamy się czym pochwalić, ponieważ nasza usługa „centralna Chorwacja noclegi” to propozycja na każdy gust oraz każdą kieszeń. Warto również zaznaczyć, że wszystkie nasze obiekty wakacyjne są w pełni wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty i meble oraz gotowe na Wasz przyjazd praktycznie o każdej porze roku.

Nasz produkt „domy i apartamenty w Bjelovar” jest bardzo różnorodny.  Jeśli planujecie wakacje w tym miejscu, to Waszą uwagę chcielibyśmy szczególnie zwrócić na kwatery z basenem, które gwarantują przyjemne odświeżenie (w prywatnej atmosferze) po całodniowych wojażach. Równie szczęśliwi będą najmłodsi Goście, które będą mogły bawić się w akwenie, podczas gdy Wy odpoczniecie przy ulubionej książce lub najzwyczajniej będziecie w końcu mieli chwile dla siebie. Polecamy także „ domy i apartamenty dla rowerzystów”, które są wyposażone w rowery, na których będziecie mogli dokładnie objechać bliższą i dalszą okolicę.

Jeśli podróżujecie z domowym zwierzęciem, to również i do Was skierowana jest nasza oferta „noclegi w Bjelovar”. Wystarczy wybrać odpowiedni filtr i ukażą się Wam kwatery, których właściciele nie widzą żadnych przeciwwskazań na wspólne wakacje z psem lub kotem. Zapraszamy!

 

Bjelovar

Wakacje w Bjelovar

W Bjelovar czeka na Was moc niezapomnianych przeżyć i atrakcji. Wybierając nasz produkt „Chorwacja apartamenty”, będziecie mogli:

  • Odkryć winnice regionu – na terenie gminy Bjelovar – Bilogora znajdziecie specjalne trasy turystyczne, które prowadzą przez niezwykłe winnice regionu. Szczególnie polecane są te pod górą Bilogora oraz w okolicy miasta Daruvar.

  • Poznać miejscowe muzea – miejskie muzeum w Bjelovar, muzeum kultury w Cazma oraz park rzeźb w Sirac zapraszają Was do podziwiania ich ciekawych ekspozycji.

  • Wędrować po górach – tutejsze wzniesienia są idealne na piesze wędrówki dla osób, które nie mają dużego doświadczenia w górskich wojażach. Oczywiście, znajdziecie tutaj i trudne szlaki oraz trasy do uprawiania kolarstwa górskiego.

  • Poznać ciekawe zabytki – okolica Bjelovar pełna jest ciekawych budowli, które reprezentują różne epoki: Zamek Dios (niedaleko miejscowości Daruvar), barokowy Zamek Janković w Daruvar, skansen w Veliko Trojstvo, XIII-wieczny kościół św. Marii Magdaleny w mieście Cazma czy barokowa katedra św. Teresy w Bjelovar to zaledwie część niezwykłych budynków, które można odwiedzić

  • Odkryć Varazdin – piękne miasto z licznymi zabytkami i atrakcjami dla całej rodziny (polecamy także nasz produkt „Varazdin noclegi”).