Domy wakacyjne w Kriz

Domy wakacyjne w Kriz

Domy wakacyjne w Kriz

Kriz to nazwa miejscowości oraz niewielkiej gminy, położonych w północno-wschodniej części Chorwacji (jeśli interesuje Was inny region tego kraju, sprawdźcie całą ofertę pod hasłem „Chorwacja apartamenty i domy”), ok. 40 kilometrów na południe od stolicy kraju – Zagrzebia. Nazwa miasteczka znaczy dosłownie „krzyż” i pochodzi od, jednego z najlepiej zachowanego w kraju, barokowego kościoła w mieście, który jednocześnie jest symbolem miejscowości. Kriz położony jest na równinie otoczonej polami uprawnymi oraz gęstymi lasami, które zapraszają na całodziennie spacery.

Domy wakacyjne w Kriz to oferta noclegów skierowana do każdego, kto szuka ciekawego i nieszablonowego miejsca na wypoczynek. Miasteczko Kriz może być świetnym punktem na całodzienny relaks, jak i bazą startową do wycieczek po całej tzw. Chorwacji Kontynentalnej (zerknijcie również na nasze propozycje z kategorii „Chorwacja Kontynentalna noclegi”). W samym Kriz czekają na Was spokojne warunki, które sprzyjają wyciszającemu wypoczynkowi – z dala od hałasów wielkich metropolii. Można tu również połączyć urlop na wsi z wakacjami na świeżym powietrzu oraz aktywnym wypoczynkiem, który pozwoli Wam nacieszyć się świeżością oraz zielenią regionu. Urlop w Kriz to również ciekawa opcja dla miłośników poznawania nowych kultur, smaków, tradycji i historii. Jednym słowem – zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Kriz

Już dziś sprawdźcie ofertę NOVASOL w miejscowości Kriz i jej okolicy. Proponujemy Wam tu kwatery wakacyjne, których nie znajdziecie u innych oferentów. Jest to spowodowane tym, że nasze obiekty musza spełnić kilka warunków, zanim udostępnimy je na stronie. Dlatego też, wszystkie domy wakacyjne w Kriz jakie Wam oferujemy gwarantują:

  • Kompleksowe wyposażenie w meble, urządzenia oraz przybory codziennego użytku,

  • Prywatność – w czasie trwania rezerwacji, tylko Wy macie dostęp do obiektu,

  • Niezależność – Wasz urlop to Wasze zasady i Wasze decyzje dotyczące wypoczynku i tego, jak mają wyglądać Wasze wakacje w Chorwacji,

  • Bezpieczeństwo – nasze obiekty są przyjazne dla wszystkich Gości,

  • Atrakcyjne ceny.

Oprócz tego, wszystkie domy wakacyjne w Kriz zostały sprawdzone przez lokalnych inspektorów NOVASOL i to oni sporządzili opisy oraz zdjęcia, dzięki czemu możecie mieć pewność, że po przyjeździe zamieszkacie w obiekcie takim, jaki jest widoczny na naszej stronie. Zapraszamy!

Domy wakacyjne w Kriz

Domy przyjazne zwierzętom w Kriz

Powyższy tytuł to nazwa naszej specjalne oferty skierowanej do wszystkich posiadaczy domowych zwierzaków. Jeśli zdecydujecie się na domy wakacyjne w Kriz lub innej części kraju, to będziecie mogli wspólnie spędzić wakacje z psem, kotem, chomikiem lub innym domowym ulubieńcem. Wystarczy tylko, wybrać filtr „domy akceptujące zwierzęta”, a w wyszukiwarce pokażą Wam się obiekty, do których bez przeszkód można zabrać zwierzaka. Kwatery takie, mają również specjalne dodatki, które urozmaicą Wasz urlop – wszelkie informacje znajdziecie w opisach obiektów.

 

Wakacje w Kriz

Urlop w Kriz to okazja na, pełen wrażeń, wypoczynek. Decydując się na naszą ofertę „apartamenty Chorwacja”, nic nie stanie Wam na przeszkodzie abyście:

  1. Wędrowali po naturalnych terenach – w okolicy znajdują się nie tylko lasy i puszcze, ale i kraina zwana Lonjsko Polje, która jest specjalną strefą chronioną.

  2. Spędzili aktywnie czas – domy wakacyjne w Kriz mogą być Waszym punktem startowym, z którego wyruszycie na spacer, trekking lub rowerową przygodę.

  3. Zwiedzili piękne chorwackie miasta – Zagrzeb, Velika Gorica, Sisak zapraszają Was na niezwykłe chwile pośród zabytków i atrakcji.

  4. Wypoczęli – w Kriz zregenerujecie siły i do kraju wrócicie pełni energii!